Aydınoğlu Restaurant - 2432. Cd. 154/2

4.3/5 based on 8 reviews

Contact Aydınoğlu Restaurant

Address :

2432. Cd. 154/2, 06810 Çankaya/Ankara, Turkey

Phone : 📞 +9
Postal code : 06810
Website : https://www.instagram.com/aydinoglucayyolu/
Categories :
City : Çankaya/Ankara

2432. Cd. 154/2, 06810 Çankaya/Ankara, Turkey
U
Ugur Oral on Google

Pideler gayet başarılı. Personel güler yüzlü, mekan havadar.
Pitas are very successful. The staff is friendly, the place is airy.
A
Alaattin Manap on Google

Buradan paket servisi siparişimiz tanıştık çok süperdi herkese şiddetle tavsiye ederim
We met our takeaway order from here, it was super, I highly recommend it to everyone
D
D Bzgc on Google

Hem terası hem kapalı yeri var. Kavurmalı açık pide aldık, üzerinde yumurta da istedik. İkram olarak turşu, salata ve ezme geldi. Ben hepsini lezzetli buldum. Kavurmalı pide ise çok güzeldi. Üstüne konulan yumurta da tam kıvamındaydı. Eğer göz yumurta sevmiyor iseniz yaydırıp biraz daha pişirtebilirsiniz. Servis süresi ve fiyatı da bana uygun geldi. Sonra ikram edilen çayı da beğendim.
There are both indoor and terrace space. Bake the pita should have received clear, we want the eggs. Catering as pickles, salad came and butter. I found all of them delicious. The roast should pita was very nice. Put the egg on top was full consistency. If you do not like eggs can pişirt look a little more if you yaydırıp. Service time and price also suit me. Then I liked the tea served.
g
gastroservet on Google

Üzgünüm. Hamur Karadeniz Pidesi'nin çıtırlığından uzak, peynirli pide sadece kaşar peynirinden, pidelerin ne içinde ne de yanında tereyağı var.
Sorry. Dough pides the crispness away from the Black Sea, only cheese from the cheese pita, nor had the butter in addition to what the pita.
s
selami çamlıklı on Google

Burası acil kapatilmali hatta yasaklanmalı ? abimiz neyapiyorsunuz yok böyle bir lezzet . Bir kavurmalı pide yedim aman Allahım ,kokusu görseli sunumu harika . Hele bir hamsikoy sütlaç getirdiler ,şöyle bir Karadeniz turu yaptım geldim . Ustamız garson beyler mükemmel .
This place should be closed urgently or even banned ? bro, what are you doing, such a taste. I ate a roasted pita, oh my God, the presentation of the smell image is great. Especially they brought a hamsikoy rice pudding, I did a Black Sea tour and came here. Our master waiters are excellent.
S
Salih Gülkaya on Google

Ben bir mobil uygulama üzerinden sipariş verdim. Gerçekten çok lezzetli ve sıcak pideler yedik. Restoranın telefonla ilgisi ve alakası çok iyiydi. Bu güne kadar bir çok restaurantan sipariş verdim. İlk kez burada bu kadar ilgi ve nezaket görüyorum. Paket serviste böyle ise kimbilir restaurantta nasıldır. Ustasına, beni bizzat arayıp hem bilgilendiren, hem de nazik bir jest yapan ayrıca sıcak yiyebilelim diye çaba harcayan isletmecisine ve kuryeye tek tek teşekkür ederim. Bizzat restaurantta görüşmek üzere
I placed an order through a mobile application. We ate really delicious and hot pitas. The restaurant's connection and relevance to the phone was very good. I have ordered from many restaurants so far. This is the first time I see such care and kindness here. If it is like this in takeaway, who knows how it will be in the restaurant. I would like to thank his master, the manager and the courier, who called me personally and gave me a kind gesture and made an effort so that we could eat hot. See you in person at the restaurant.
B
BOSCH& “Dyson yetkili servis” SIEMENS/Rainbow yetkili servis on Google

Temizzz misss
T
Tarık Oranç on Google

Best Samsun / Bafra style minced meat pide in this side of town.

Write some of your reviews for the company Aydınoğlu Restaurant

Your reviews will be very helpful to other customers in finding and evaluating information

Rating *
Your review *

(Minimum 30 characters)

Your name *