Zahire Pastanesi Bağlıca

4.1/5 based on 8 reviews

Zahire Pastanesi | Ankara Online Pasta Sipariş Sitesi - Zahirepastanesi.com

Zahire Pastaneleri, Ankara merkezli online pasta, tatlı sipariş sitesidir. En kaliteli malzemeler, en uygun fiyatlar ile pasta siparişinizi verin.

Zahire Pastanesi | Ankara Online Pasta Sipariş Sitesi - Zahirepastanesi.com

Ankara merkezli online pasta sipariş sitesi olan Zahire pastanesine hoşgeldiniz. İki şube ile günde binlerce müşteriye pastanelerinde hizmet veren pastanemiz Zahire olarak şubelerindeki talepleri internet dünyasına da taşıyarak siz değerli müşterilerine 7/24 hizmet vermeyi planlıyoruz. Devamını oku

Ankara Online Pasta Sipariş

 Online pasta sipariş sitesi olarak; siz değerli müşterilerimiz 7/24 sitemizden ürünlerimizi katalog gibi gezebilir; dilediğiniz ürünü özelleştirerek teslim almak istediğiniz gün ve saatleri seçerek siparişinizi tamamlayabilirsiniz. Ürününüz size özel olarak hazırlanacak; tam istediğiniz tarih ve saatte elinize ulaşacaktır. Ankaranın her bölgesine teslim yapan online pastanemiz; aynı zamanda mağazadan teslim al seçeneği ile de çalışmaktadır. Siparişinizi internet sitemizden verdikten sonra teslim saatinde seçtiğiniz pastanemize gelerek ürünü teslim alabilirsiniz.

Ankara Pastane

Yıllardan beri Ankara Pastaneleri arasında yer alan pastanemiz ile güvenle; hızlı bir şekilde sipariş verebilir. Siparişinizin durum takibini yapabilirsiniz. Tatlılar, pastalar, kekler, özel güne özel atıştırmalıklar ile tüm özel günlerinizin lezzetli adresi olarak zahire pastanelerini seçebilirsiniz.

Ankara Pastane

Geleneksel lezzetlerin bir arada sunulduğu en leziz ve en renkli pasta çeşitleri için hemen web sitemizi ziyaret edebilir, birbirinden özel doğum günü pastaları, nişan pastaları, düğün pastaları, kutlama pastaları ve daha nice pasta, sütlü ve şerbetli tatlı çeşitlerimize kolaylıkla erişebilirsiniz. Ankara pastane arayışınıza istinaden çeşit çeşit pasta ve tatlı siparişlerinizi web sitemiz üzerinden kolaylıkla ve güvenle oluşturabilirsiniz. Hemen web sitemizi ziyaret edin Ankara en lezzetli ve en uygun pasta siparişinizi anında oluşturun.

Ankara’daki En İyi Pastaneler

Türkiye’nin korunmuş güzelliklerini barındıran, havası ve suyuyla en güzel şehirlerinden biri olan başkent Ankara’da yaşayan sevdikleriniz veya kendiniz için pasta ve tatlı siparişi vermek, sevdiklerinizi ve kendinizi mutlu etmek için Ankara’nın en iyi pastanelerini arıyorsanız bizleri web sitemiz üzerinde yer alan telefon numaramızdan arayabilir veya güvenilir alt yapımız sayesinde web sitemiz üzerinden kolaylıkla sipariş oluşturabilirsiniz. Söz konusu tatlı olduğunda ister sütlü tatlılar ister şerbetli tatlılar, o an ruhunuza ve midenize en iyi gelecek en lezzetli tatlı çeşitleri web sitemiz üzerinden satın alınmaya hazır! Sizde Ankara’daki en iyi pastaneleri arıyor ve tatlı mı tatlı bir gün geçirme arzusuyla kıvranıyorsanız doğru adrestesiniz.

Ankara Pasta Siparişi

Akyurt, Altındağ, Ayaş, Balâ, Beypazarı, Çamlıdere, Çankaya, Çubuk, Elmadağ, Etimesgut, Evren, Gölbaşı, Güdül, Haymana, Kahramankazan, Kalecik, Keçiören, Kızılcahamam, Mamak, Nallıhan, Polatlı, Pursaklar, Sincan, Şereflikoçhisar, Yenimahalle başta olmak üzere Ankara’nın tüm ilçe ve mahallelerine aynı gün pasta siparişi oluşturmak için web sitemizi ziyaret edebilir aradığınız tüm pasta ve tatlı çeşitlerini sevdiklerinize güvenle gönderebilirsiniz.

Ankara Aynı Gün Doğum Günü Pastası Siparişi

Türkiye’nin neresinde olursanız olun Ankara’nın tüm semt ve ilçelerindeki sevdiklerinize aynı gün pasta ve tatlı siparişi verebilirsiniz. Ankara doğum günü pastaları, düğün & nişan pastaları, özel gün pastaları, resimli pastalar, yazılı pastalar, şekilli pastalar ve daha birçok pasta siparişinizi web sitemiz üzerinden güvenle oluşturup aynı gün sevdiklerinize iletebilirsiniz.

Ankara Pastacım

Ankara’nın en lezzetli pastanelerini denemek, birbirinden özel pasta ve tatlı çeşitleriyle kendinize veya sevdiklerinize leziz bir an yaşatmak istiyorsanız Ankara’nın en lezzetli pasta ve tatlı siparişleriniz için web sitemiz üzerinden sipariş verebilir, tatlı bir molaya çıkabilmek adına kendinize hemen bahane üretebilirsiniz. Ankara cheesecake siparişi, Ankara dondurma siparişi, Ankara adet pasta siparişi, Ankara sütlü tatlı siparişi, Ankara çikolata kutusu siparişi, Ankara sütlü tatlı siparişi ve kalp ritminizi değiştirecek daha birçok tatlı-pasta siparişlerinizi aynı gün teslim edilmek üzere şimdi verebilirsiniz.

Ankara Pasta Gönder

İster İstanbul’un en uzak köşesinde İster Van’ın bir köyünde… Nerede olursanız olun Ankara’daki sevdiklerinize pasta veya tatlı göndermek bir tık kadar uzağınızda. Ankara’daki sevdiklerinizin en özel günlerini kutlamak veya onlara tatlı bir sürpriz yapmak için web sitemizi ziyaret edebilir, aradığınız tüm pasta ve tatlı çeşitlerine kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Ankara uygun fiyatlı pasta göndermek ve Ankara’nın en lezzetli pastalarını sipariş etmek web sitemiz üzerinden oldukça kolaydır. Şimdi web sitemizi ziyaret edin ve Ankara’nın tüm ilçelerine aynı gün pasta siparişi avantajından faydalanın.

Ankara Pasta Siparişi

Sizde Ankara’daki sevdiklerinize lezzetli bir sürpriz yapmak, onları özel günlerinde veya sıradan bir günde mutlu etmek istiyorsanız web sitemiz üzerinden Ankara içi aynı güü pasta siparişi verebilir, dilediğiniz saatte teslim edilmek üzere lezzetli bir hediye sipariş edebilirsiniz. Ankara’nın en lezzetli ve en uygun pastaları için web sitemize göz atabilir, size en uygun pasta ve sütlü, şerbetli tatlılar arasından kolaylıkla seçim yaparak siparişinizi hemen oluşturabilirsiniz.

Contact Zahire Pastanesi Bağlıca

Address :

06790 Etimesgut/Ankara, Turkey

Phone : 📞 +9
Website : http://www.zahirepastanesi.com/
Categories :
City : Etimesgut/Ankara

06790 Etimesgut/Ankara, Turkey
F
Fatih Köse on Google

50 kuruşluk plastik tabak'ın getireceği kar peşinde koşuyorlar. 2 dakika içerisinde dandik plastik tabağı bir ücretsiz dediler , bir ücretli dediler.Sonuç olarak dandik tabaklardan ücret alıyorlar. En önemlisi ise servis personelinin özellikle kasadaki personelin nezaketsizliği sizi soğutmaya yetiyor. Personelin güler yüzü de sizin için önemli ise buraya uğramayın.
They are chasing the profit that the 50-cent plastic plate will bring. Within 2 minutes, they said the lousy plastic plate was free, they said it was paid. As a result, they charge for lousy plates. Most importantly, the rudeness of the service personnel, especially the cashier, is enough to cool you down. If the smiling face of the staff is important to you, do not stop by here.
H
Hasan Basar on Google

fiyat kalite dengesi çok iyi kuran bir işletme. Uzun zamandır alışveriş yapmamıza rağmen hiç bir ürününde pişmanlık yaşamadık. Geleneksel pastane lezzetlerini kaybetmeden modern bir yapıya bürünmüş başarılı bir işletme. Özellikle dondurmalarını, sarmasını ve ekmeklerini çok beğeniyoruz. Bir kaç kere özel pasta siparişi de verdik. Fiyatları uygun ve pastaları güzel.
It is a company that establishes a very good price-quality balance. Although we have been shopping for a long time, we have not regretted any of its products. A successful business that has taken on a modern structure without losing its traditional patisserie flavors. We especially like their ice creams, wraps and breads. We have also ordered special cakes a few times. Prices are reasonable and their cakes are good.
Y
Yücel Kaplan on Google

Bence çok başarılı bir pastane etrafta rakibi yok. Ürünlerin çoğunda oldukça başarılı ama bazı ürünlerde gelişmeye açık yerler mevcut örneğin soguk baklava ve sütlü Nuriye, özelikle Sabancı bulvarındaki billboard reklamlarından sonra tekrar denedim ama bu ürünlerin rekabette geri kalmislar. Bence yüzde 95 başarılı bir işletme. Servis ve sipariş konusunda çalışanların Güler yüzlülüğü ve tutumu son derece başarılı. Her Zaman keyifli bir deneyim sunuyorlar.
I think it is a very successful patisserie that has no rivals. Most of the products are quite successful, but there are areas for improvement in some products, for example cold baklava and milk Nuriye, I tried again after the billboard advertisements on Sabancı Boulevard, but these products fell behind in the competition. I think it's a 95 percent successful business. The friendliness and attitude of the employees in service and ordering are extremely successful. They always provide an enjoyable experience.
s
serdar alan on Google

I liked it..
A
Adana Adana on Google

Ooo
D
Dilan Bengtsson TE21 Tranemo Gymnasieskola on Google

This is kadusans home bad
Y
Yadigar Gökalp İlhan on Google

super tasty and fresh cakes and bakes
C
Can Mucuk on Google

A small family company is making delicious bakery and now they are expanding. This place is their second place and it is 20 times bigger than the first one. I hope the taste will not get bad as their production increases.

Write some of your reviews for the company Zahire Pastanesi Bağlıca

Your reviews will be very helpful to other customers in finding and evaluating information

Rating *
Your review *

(Minimum 30 characters)

Your name *