Tatlı Dilim - İvedik Cd. No:624 D:F18

4.6/5 based on 8 reviews

Tatlı Dilim - Gaziantep'e has özel tatlıları ile Ankara'da buluşturan lezzet dünyası - Tatldilim.business.site

Mevzu bahis vatansa gerisi teferruattır.18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitleri Anma Günü’nde Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü ve bu vatan için canını veren tüm Mehmetçiklerimizi saygı ve minnetle anıyoruz.#18Mart #ÇanakkaleZaferi

Contact Tatlı Dilim

Address :

İvedik Cd. No:624 D:F18, 06210 Yenimahalle/Ankara, Turkey

Phone : 📞 +98
Postal code : 06210
Website : https://tatldilim.business.site/
Categories :
City : Yenimahalle/Ankara

İvedik Cd. No:624 D:F18, 06210 Yenimahalle/Ankara, Turkey
A
Alperen ÖNEMLİ on Google

Satış politikası müşteri kaybetme üzerine. En çok satılan ürün fıstıklı mini burma kadayıf fakat en az satılan üründen de 1 tepsi yapılıyor en fazla satılan üründen de 1 tepsi yapılıyor. Hal böyle olunca ellerinde kalan diğer ürünleri satmak için fıstıklı kadayıf getirmiyorlar.12 de gelen fıstıklı kadayıf saat 2-3 de bitiyor. Sonrası ellerinde ne varsa itelensin mantığı. Yani Fıstıklı kadayıf çok satılıyor 2 -3-5 tepsi yapalım mantığı yok. İlla cevizli kaymaklı. Birde şubede kaymaklı kadayıf yapılıp fıstıklı yapılmaması mantığını hiç anlamıyorum. Değişik. Bu söylediklerim harici fıstıklı ürünler gayet güzel. Ama bir işletme zafiyeti kesinlikle var ve şerbeti yeni dökülmüş ürün için 3 saat beklemeniz gerekiyor parayla satın almak için fakat o, 3 saate satılması için hazır durumda aynı üründen yok. Garip olaylar falan profesyonellik yok.
Sales policy is about losing customers. The most sold product is mini burma kadayif with pistachio, but 1 tray is made from the least sold product, and 1 tray is made from the most sold product. As this is the case, they do not bring pistachio kadayif to sell their remaining products. The logic is to push whatever they have next. So Kadayif with Pistachio is sold a lot. Let's make 2 -3-5 trays. With walnut cream. I don't understand the logic of making kadayif with cream and not making it with pistachio. Different. These are the products with pistachio, which I have said, are very good. But there is definitely a weakness in the business and you have to wait 3 hours for the newly poured product to buy the syrup with money, but it is not available for the same product ready to be sold in 3 hours. Strange events, no professionalism.
E
Ertugrul Demirci on Google

Kaymaklı kadayıf burma gayet lezzetli. Sipariş üzerine yaklaşık 30dk içinde pişiriyorlar. Sıcak servis edilince tadı daha güzel oluyor. Diğer şerbetli tatlılar da güzel ve kaliteli.
Kadayif burma with cream is very tasty. They cook to order in about 30 minutes. It tastes better when served hot. Other sorbet desserts are also nice and high quality.
M
Murat Kk on Google

Kesinlikle apartman olarak bu saatten sonra bırakıyorum her zaman sipariş verilen yere mesafe diye siparisimiz iptal edildi
I am definitely leaving after this time as an apartment, our order has always been canceled because of the distance to the place ordered.
S
Serhan C. on Google

Cesit ve sirkulasyon fazla oldugundan her zaman taze baklava cesitleri bulabileceginiz bir isletme.Gercekten cok lezzetli.Yolunuz duserse deneyin.Fiyatlar gayet makul.Tepsiyle de satin alabilirsiniz kiloylada.
It's a business where you can always find fresh baklava as there are many varieties and circulation. It's really delicious. Try it if your way drops. The prices are very reasonable.
M
Meltem Kurban on Google

Sıcak burma kadayıfı mükemmel,yarım saat önceden sipariş vermeniz gerekiyor,fiyatlar da gayet makul,emeklerine sağlık..
The hot burmese kadayıf is excellent, you have to order it half an hour in advance, the prices are also very reasonable, good luck with your efforts..
D
Dizaynoto Aksesuar on Google

Surekli tatli siparis verdigimiz yer.kullanilan urunlerin hepsi kendi urunleri.kaymakli kadayif ve soguk baklavasi mukemmel herkese tavsiye ederim
The place where we always order sweets. The products used are all their own products. The creamy kadayif and cold baklava are excellent, I recommend it to everyone
F
Faruk Ozcelik on Google

Evet tatlı bir dilim gercekten. Piyasadaki isim yapmiş marka baklavacılarla hem fiyat hemde lezzette yarisir. Bir tatli hastası olarak ben begendim. Tavsiye ederim. Fistikli baklava 110 tl 1kg antep fistik 130tl.
Yes, a sweet slice indeed. It competes with the well-known brands in the market both in price and taste. As a sweet tooth, I like it. I advise. Baklava with pistachio 110 tl 1kg pistachio 130tl.
E
Emin GÜNDÜZ on Google

Fiyat performans çok iyi, kuru baklava her zaman istediğim kadar olmasa da, dürüst esnaflık, kaliteli malzeme ve kaliteli hizmetten ödün verilmiyor. Soğuk bakla, yeşil özel, fıstıklı burma kadayıf, en begendiklerim, herşey günlük, Bol bereketli kazanç diliyor ve kaliteli hizmetin devamını bekliyoruz.
Price performance is very good, although the dry baklava is not always as much as I want, honest craftsmanship, quality materials and quality service are not compromised. Cold broad beans, green special, burmese kadayif with pistachio, my favorites, everything daily, We wish you abundant income and expect the continuation of quality service.

Write some of your reviews for the company Tatlı Dilim

Your reviews will be very helpful to other customers in finding and evaluating information

Rating *
Your review *

(Minimum 30 characters)

Your name *