VO WAFFLE CAFE - 1377. Sk. 15/D

4.9/5 based on 8 reviews

Contact VO WAFFLE CAFE

Address :

balgat, 1377. Sk. 15/D, 06520 Çankaya/Ankara, Turkey

Phone : 📞 +9798
Postal code : 06520
Website : http://instagram.com/vowafflecafe%3Futm_medium%3Dcopy_link
Categories :
City : Çankaya/Ankara

balgat, 1377. Sk. 15/D, 06520 Çankaya/Ankara, Turkey
R
Rahşan sultan Arslan on Google

Şu ana kadar ki yediğim en hafif içini baymayan WAFFLE buydu. Tereddütle girmiştim içeri ama çalışanların güler yüzlü olması aşırı samimi bir ortam getirdi. Lezzet muazzamdı
This was the lightest WAFFLE I've ever eaten. I entered hesitantly, but the smiling faces of the employees brought an extremely friendly atmosphere. The taste was amazing
Ç
Çağrı Yılmazer on Google

Hizmeti ayrı , lezzeti ayrı güzel . Mekanın sahibi , çalışanları kaliteli olduğu için kusur bulmanız imkansıza yakın . Belki herkes waffle yapar ama en iyisini Vo yapar . Bıyıklıya selam ;)
The service is different, the taste is different. It is almost impossible to find fault with the owner of the place and its employees are of high quality . Maybe everyone makes waffles, but Vo does it best. Hello mustache ;)
f
ferhan on Google

Trendyol yemekten 20.11.2021 tarihinde 2 adet waffle sipariş ettik ancak yanlışlıkla 1 tane geldi. Trendyol sipariş teslim edilmiş yapacak birşey yok dedi ve müşteri temsilcisi görüşmeyi sonlandırdı. İnternetten Vo Waffle ın numarasını buldum, firma hemen diğer siparişi de yolladı. İlgileri ve lezzetli waffle için çok teşekkür ederiz.
We ordered 2 waffles from Trendyol food on 20.11.2021, but 1 came by mistake. Trendyol said that the order has been delivered, there is nothing to do and the customer representative ended the call. I found Vo Waffle's number on the internet, the company immediately sent the other order. Thank you very much for your interest and delicious waffles.
H
Hasan Enes Karahüyük on Google

Waffle seviyosanız mutlaka denemeniz gereken bir yer. Yeri hemen bir arka sokak. Purple velvet hamurunu kesinlikle deneyin
If you like waffles, it's a must-try place. The place is just a back street. Definitely try Purple velvet dough
M
Muzaffer Kasapoğlu on Google

Trendyol sıkıntı çıkarınca yerinde yedik. Çok başarılı, malzemesi çok bol fiyat performans olarak da on numara Google numara çıkmıyor bazen numara için görsel paylaştım
When Trendyol got into trouble, we ate on the spot. It is very successful, the material is very plentiful, the price is number ten in terms of performance, Google number does not come out, sometimes I shared an image for the number
y
yakup selman efe on Google

Sıcakkanlı sahibi olsun, lezziz waffle olsun, yanında güzel sohbeti ile ankaradaki en sevdiğim mekan, filtre kahve de var herşey var tavsiyem sonsuz!
Whether it's the friendly owner, delicious waffles, my favorite place in Ankara with its nice conversation, there is also filter coffee, everything is there, my advice is endless!
A
ALTUĞ TURGUT on Google

Waffle en sevdiğim. Bu işletme sizin enerji seviyenizi doruklara çıkaracak çünkü waffle ekmeğine sınırsız malzeme koyuyor... Fiyatları da gayet makul düzeyde. İşletmeciler sıcak kanlı ve sevecen. Denemenizi tavsiye ederim.
Waffles are my favourite. This establishment will increase your energy level to the top because it puts unlimited ingredients on waffle bread... Their prices are also very reasonable. The owners are warm and friendly. I recommend you try it.
M
Murat POLAT on Google

Selam arkadaşlar kesinlikle denemeniz gereken bir lezzet, özellikle waffle hamuru tam kıvamında ve özel bir tarifle yapılıyormuş. İşletme sahibi arkadaşlar da çok güler yüzlü ve sıcakkanlı insanlar gönül rahatlığı ile sipariş verebilir yada rek giderek hem sohbet hemde ağzınızı tatlandırabilirsiniz.
Hi friends, it's a flavor you should definitely try, especially the waffle dough is just right. and it was made with a special recipe. Business owner friends are also very friendly and warm-hearted people, you can order with peace of mind or you can both chat and sweeten your mouth by going rek.

Write some of your reviews for the company VO WAFFLE CAFE

Your reviews will be very helpful to other customers in finding and evaluating information

Rating *
Your review *

(Minimum 30 characters)

Your name *