Uğur Optik

5/5 based on 8 reviews

Uğur Optik - Uguroptiklens.com

uğur optik sakarya

Uğur Optik - Uguroptiklens.com

Uğur Optik

Uğur Optik’te yaptığımız her işin merkezinde müşterilerimizin olduğu bilinciyle, güler yüzlü, deneyimli ekibimizle müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak için çalışıyoruz. Müşterilerimizi kaliteli hizmet, ürün çeşitliliği, şeffaf ve ekonomik fiyatlar ile buluşturuyoruz. Ömür boyu ücretsiz bakım, 7 günde iade, 30 günde değişim imkânı ve 2 yıl garanti ile kalite güvencesi sözü veriyoruz.

Hakkımızda

Contact Uğur Optik

Address :

1. Gç. No:3, 54100 Adapazarı/Sakarya, Turkey

Phone : 📞 +97
Website : http://uguroptiklens.com/
Categories :
City : Adapazarı/Sakarya

1. Gç. No:3, 54100 Adapazarı/Sakarya, Turkey
S
SADUN YAZICI on Google

Gözlük konusunda son nokta. 44 yıldır gözlük kullanıyorum. İşini bu kadar mükemmel yapan dürüst ve şeffaf aydınlatıcı bilgi veren başka bir firma görmedim. Gözlük ve optik konusuna son derece hakim olan UĞUR OPTİK sizi yürekten kutluyorum. Dünyayı daha güzel gösterdiğiniz için çok teşekkür ederim. İyiki varsınız..
The ultimate in glasses. I have been wearing glasses for 44 years. I have never seen another company that provides honest and transparent illuminating information that does its job so perfectly. I congratulate you, UĞUR OPTİK, who has a great command of glasses and optics. Thank you very much for making the world look better. You have a good ..
k
kursat ozmen on Google

Optik tecrübelerim bu zamana kadar hep çerçeve seçip beğenme üzerine kuruluydu. Nejat beyden hizmet aldıktan sonra işin asıl özünün camlar olduğu gerçeğine dönüş yaptım. Anlık ihtiyaçlarımı karşılamakla kalmayıp uzun vadede göz sağlığım için verdiği destek hayat kalitemi değiştirdi. Doğru optik seçimi yapmamda gösterdiği sabır ve enerji sayesinde progresife geçiş yaptım. Gözlükçülüğü, gözümde esnaflıktan alıp optik bilimine taşıdı. Teşekkür ediyorum
My optical experience has always been based on choosing and liking frames. After receiving service from Mr. Nejat, I returned to the fact that the real essence of the work is glass. Not only did it meet my immediate needs, but the support it gave for my eye health in the long term changed my quality of life. Thanks to the patience and energy it showed in making the right optics choice, I made the transition to progressive. He brought opticianism from artisanship to optics. Thank you
A
Ayşe yaren Bekeç on Google

Dün gözlük çerçevesi ve güneş gözlüğü aldım kendime. Çalışanlar çok ilgili ve bilgililerdi. Müşteri memnuniyeti onlar için ilk planda olan bir işletme gittiğiniz de bunu çok rahat anlayabiliyorsunuz. Kesinlikle tavsiye ederim! İlk alışverişimdi ama artık bundan sonra hep buradayım. Güleryüzünüz, ilginiz için teşekkürler uğur optik!
Yesterday I bought eyeglasses frames and sunglasses. Staff were very interested and knowledgeable. You can easily understand this when you go to a business that has customer satisfaction in the first place for them. I highly recommend it! It was my first shopping but now I'm always here from now on. Thank you for your interest, thank you luckily optics!
O
ORTAOKUL MATEMATİK TAYFA on Google

Titanyum ve çerçevesiz gözlük kullaniyorum, gözlük çerçevesinde plastik bir parça kırıldı ve birkaç gözlük tamircisine gitmeme rağmen bu parçanın zor bulunan orjinal bir parça olduğunu ve tamir edemeyeceklerini söylediler. Aynı stilde yeni çerçeveler ise yaklaşık 600 TL civarında olduğunu belirttiler. Uğur beyin dükkanına gittik, kendisi çok misafirperver ve müşterisine değer veren bir yaklaşımı var, yaklaşık yarım saat gözlükle uğraştı ve sorunu halletti, üstelik elinde aynı parça olmamasına rağmen ve tüm ısrarlarıma rağmen beş kuruş para almadı, ben hâlâ böyle esnaflarımızın var olduğunu bilmiyordum, çünkü kendisinden önce gittigim diğer dükkanlar pahalı olmasına rağmen yeni çerçeve satmaya çalıştılar. Uğur optik ve değerli çalışanlarına çok teşekkür ederim, bundan sonra gözlük işlerim olduğunda kendilerine kesinlikle ilk olarak uğrayacağım, Uğur beye çok teşekkür ederim, böyle mütevazı, müşterisine değer veren, Tokgözlü ve herşeyden önemlisi işinin ehli bir esnafın Sakarya'da çok daha farklı yerlerde olacağına inanıyorum, tanıdığıma memnun oldum, guvenilirlikle tavsiye ediyorum, işleri rastgelsin. Çok teşekkürler.
I am using titanium and rimless glasses, a plastic part broke in the frame of the glasses and although I went to a few eyeglass repairers they said it was an original piece that is hard to find and they cannot repair it. They stated that new frames in the same style cost around 600 TL. We went to the Uğur brain shop, he is very hospitable and he has an approach that values ​​his customers, he worked with glasses for about half an hour and took care of the problem, and even though he did not have the same piece in his hand and despite all my insistence, he did not receive five cents, I still did not know that we have such tradesmen because other shops I went to before tried to sell new frames, although they were expensive. I would like to thank Uğur Optik and its valuable employees, I will definitely visit them first when I have eyeglasses work, thank you very much to Uğur, I believe that such a modest, valued customer, Tokgözlü and above all competent shopkeepers will be in different places in Sakarya. , nice to meet you, I recommend it with confidence, let things happen. Thank you so much.
m
metin kırmızı on Google

Merhaba geçen gözlüğümün ucu kırıldı bir çok yere gösterdim hepside gözlük saplarının değişmesi gerektiğini olmayacağını söylediler. Sonra Uğur optik var dedi yiğenim o halleder bir baktır istersen dedi . Gittim gösterdim gözlüğü adam gerçekten işini biliyor gözlüğü hiç hatasız düzeltti çok teşekkür ederim Uğur optik
Hello, the tip of my last glasses was broken, I showed it to many places and they all said that the glasses stems should not be changed. Then Uğur said there is optics. I went and showed the glasses, the man really knows his job, he fixed the glasses without any mistakes, thank you very much Uğur Optik
N
Necmi Akyol on Google

Uzun yıllardır gözlük kullanan biri olarak sevgili Nejat Uğur Bey ile 2010 yılında (o zamanlar da Murat Optik de görev yapıyordu )yeni bir gözlük edinme gereksinimim sonucunda tanışmıştım. Müşteriye, gözlük ve cam türevlerinin özellikleri hakkındaki aydınlatıcı açıklamaları, profesyonel bilgi aktarımı ve bir o kadar samimi yaklaşımı , bunu izleyen dönemler de şahsımın ve aile fertlerimin gözlük gereksinimlerinde tek tercihimiz olmasına vesile olmuştur. Ekim 2020 de Sakarya dan başka bir ile taşınmış olmama rağmen, Aralık ayı sonlarına doğru muayene sonucu edindiğim reçetemi, göz bebeği tembelliği, katarakt başlangıcı ve göz tansiyonu gibi özel şikayetlerimi yakından bilen ve profesyonelliğine çok güvendiğim Nejat Bey ile paylaştım. Paylaşımımın ardından, önerileri doğrultusunda edinmeyi öngördüğüm progressif gözlük camlarının çok özellikli oluşu ve temin süresinin zaman alacağı varsayımı ile,geçiş sürecinde sıkıntı yaşamamam adına , hazırladığı geçici uzak ve yakın gözlükler daha ertesi gün elime geçmiştir. Şehirlerarası verdiği bu destek ve bu alanda gösterdiği incelik beni çok memnun etti. Dün de titizlikle hazırlanmış kalıcı progresif gözlüklerimi yine kargo ile tarafıma ulaştırdı. Bu bağlam da uzak mesafeler de dahi etkili çözümler üretmesinin yanı sıra gösterdiği incelik, hassasiyet ve profesyonellikten dolayı, Nejat Bey ve Uğur Optik’e tekrar teşekkür ederim.
As someone who has been wearing glasses for many years, I met my dear Nejat Uğur Bey in 2010 (he was also working at Murat Optik) as a result of my need to acquire a new pair of glasses. His informative explanations to the customer about the properties of glasses and glass derivatives, his professional knowledge transfer and his sincere approach have led me to be our only choice for my personal and family members' needs in the following periods. Although I moved to Sakarya in October 2020, I shared my prescription, which I obtained as a result of the examination towards the end of December, with my special complaints such as pupillary laziness, the onset of cataract and eye pressure, with Mr. Nejat, whose professionalism I trust very closely. After sharing, with the assumption that the progressive lenses I envision to acquire in line with their suggestions are multi-featured and the supply period will take time, the temporary distance and near glasses that I have prepared in order not to have trouble during the transition process, I received the next day. This intercity support and the kindness it showed in this field pleased me. Yesterday, my meticulously prepared permanent progressive glasses were delivered to me by cargo. In this context, I would like to thank Nejat Bey and Uğur Optik for their delicacy, sensitivity and professionalism as well as producing effective solutions even over long distances.
M
Murat ünsal on Google

Müşteri memnuniyet odaklı. Kesinlikle tavsiye ederim. Ayrıca satış sonrası ilgi ve alakada süper.
Customer satisfaction oriented. I would definitely recommend. In addition, after-sales attention and relevance is super.
F
Filiz DOĞAN on Google

Merhaba eşim sayesinde ugur optik nejat bey Tuğçe hanimla tanisma sansim oldu.ticari kaygıları olmayan insana değer ağırlıklı bir hizmet sektöründe alışveriş güzel Her sey icin cok tesk. Iyiki varsiniz ugur optik.
Hello, thanks to my wife, I had the chance to meet Mrs. Tuğçe, Mrs. Uğur Optik. It's nice to shop in a service sector with no commercial concerns, focused on people. Thank you very much for everything. Good luck, ugur Optik.

Write some of your reviews for the company Uğur Optik

Your reviews will be very helpful to other customers in finding and evaluating information

Rating *
Your review *

(Minimum 30 characters)

Your name *