Tekzen

3.6/5 based on 8 reviews

Mağaza Adreslerimiz | Tekzen - Tekzen.com.tr

Mobilya, Ev dekorasyonu, Bahçe, İnşaat, Isıtma ve Soğutma, Beyaz Eşya, Hırdavat ve El Aleti ürünlerinin Satıldığı Türkiye'nin %100 yerli Yapı Marketi ’dir.

About Tekzen

En Köklü, En Yaygın ve %100 Yerli

1995 yılında organize yapı market sektörünün öncüsü olarak Türk-Alman ortaklığıyla kurulan Götzen Yapı Market, Alman ortağın 1998 yılında ayrılmasından sonra Murat Gigin’e devredilerek %100 yerli sermaye ile TEKZEN adını aldı. İstanbul Merter’de açtığı ilk mağazasıyla “Kendin Yap” (DIY – Do İt Yourself) konseptini ülkemize getiren Tekzen, bu sayede ülkemizi yepyeni bir sektörle tanıştırdı.

Müşterilerine ve iş ortaklarına saygılı, sürekli değer üreten, dürüst, öncü ve lider marka misyonuyla yoluna devam eden Tekzen, bugün Edirne’den Kars’a Trabzon’dan Adana’ya Türkiye’nin her yerinde faaliyet gösteriyor. 52 ilde 99 mağazasında yerli ve yabancı binlerce ürünü uygun fiyatlar ve kolay ödeme seçenekleriyle aynı çatı altında müşterilerine sunuyor.

Yurt genelinde toplamda yaklaşık 180.894 m²’lik satış alanına sahip Tekzen mağazalarında ev, bahçe, ofis ve tüm yaşam alanları için mobilyadan aydınlatmaya, dekoratif ürünlerden boyaya, ev gereçlerinden hırdavata kısaca zeminden çatıya on binlerce ürün satılıyor.

Tekzen, küçük mağaza formatıyla kolay ve hızlı ulaşılabilir lokasyonlarda açtığı ekspres mağazaları ile tüketicilerinin her an yanı başında olmayı amaçlıyor. Tekzen Express’lerle birlikte ülkenin dört bir yanına yayılmış Tekzen mağazalarını her yıl 40 milyonu aşkın müşteri ziyaret ediyor.

650 adet tedarikçi ve kuvvetli satın alma gücü ile çok sayıda markayı müşterileriyle buluşturan Tekzen, Romanya ve Kıbrıs’ta hizmete açtığı mağazalarla sektörde yurt dışına açılan ilk yerli marka olma özelliğini taşıyor. Tekzen aynı zamanda Sektörün global anlamda en prestijli kuruluşlarından biri olan Avrupa DIY Perakende Birliği “EDRA”nın ve Global Ev Geliştirme Ağı “GHIN”in Türkiye’den tek üyesidir.

2006’da www.tekzen.com.tr sanal mağazasını faaliyete geçiren TEKZEN, ürünlerini en hızlı ve güvenilir yoldan Türkiye’nin her noktasına ulaştırıyor. Tekzen.com.tr’yi her ay ortalama 6 milyon müşteri ziyaret ediyor. Dijital pazarlamada yeni trendleri takip eden Tekzen, mobil web sitesi, Adroid ve IOS uyumlu aplikasyonları ve satış sonrası destek hizmetleri veren 444 85 96 çağrı merkeziyle müşterilerine her kanalda maximum müşteri memnuniyeti yaşatmak için çalışıyor.

Ayrıca ülkenin dört bir yanına dağılan lojistik alt yapısıyla Türkiye’nin en büyük dağıtım ağı olmayı hedefleyen Tekzen, sektöründe kendi adına lojistik merkezi açan marka unvanını da koruyor.

Misyonumuz

Tüm paydaşlarına değer katan, sosyal ve çevre sorumluluğu bilincinde, güvenli ve başarılı bir iş ortağı olmak.

Vizyonumuz

Sektöründe en kapsamlı dağıtım ağı ve dünyada tanınan, değişimin öncüsü, itibarlı bir marka olmak.
Tekzen Mağaza Ağı

Konsept Mağazalar
Konsept Mağazalar
1000 m2 üzerinde - 91 Mağaza
Express Mağazalar
Express Mağazalar
1000 m2 altında - 8 Mağaza
Online Alışveriş
Online Alışveriş
tekzen.com.tr

Yönetim Kurulumuz

Ali Nihat Gökyiğit

Ali Nihat Gökyiğit

Kurucu ve Onursal Başkan

Murat Gigin

Murat Gigin

Yönetim Kurulu Başkanı ve CEO

Ahmet Işıkgece

Ahmet Işıkgece

Yönetim Kurulu Üyesi ve Genel Müdür V.

Onur Mertoğlu

Onur Mertoğlu

Yönetim Kurulu Vazifeli Üyesi ve Genel Müdür

Contact Tekzen

Address :

Sakarya Cd No:244, 54200 Erenler/Sakarya, Turkey

Phone : 📞 +97
Website : https://www.tekzen.com.tr/magazalarimiz
Categories :
City : Erenler/Sakarya

Sakarya Cd No:244, 54200 Erenler/Sakarya, Turkey
E
Emre özüm on Google

Tekzen ama tam donanimli değil küçük ihtiyaçlarınızı karşılar.
Tekzen, but not fully equipped, meets your small needs.
R
Rahşan Didem Güneş on Google

Fiyatlar artıyor malum dolar bazlı ürünler. Fiyat performans araştırması yapılıp gidilebilir.
Prices are increasing, you know, dollar-based products. Price performance research can be done and gone.
S
Samet Güler on Google

Mağaza sahipleri bu işletmeyi satıp züccaciye işine girseler daha çok para kazanabilirler. Tepeden en alta profesyonel hizmet almalısınız... Başarılar...
Store owners could make more money if they sold this business and entered the glassware business. You should get professional service from top to bottom... Good luck...
E
Emirhan Koç on Google

Garip bir yer. Hep karanlık, çeşitler bol fiyatlar uygun ama nedense çoğu zaman aradığımı bulamıyorum. Kurumsallıktan uzak gibi. Anlamadım.
It's a strange place. It's always dark, varieties are plentiful, prices are affordable, but for some reason I can't find what I'm looking for most of the time. It's like being unorganized. I do not understand.
G
Guven Cakmak on Google

Aradığınız birçok şeyi bulabilirsiniz uygun fiyatlar.
You can find many things you are looking for at affordable prices.
d
deniz. on Google

ürün çeşitli ve kaliteli marka adeti çok az, özellikle el aletlerinde stokları yok denecek kadar az, ayrıca pahalı. aynı marka bir ürünü başka mağazadan yarı fiyatına alabilirsiniz.
The product variety and quality brands are very few, especially in hand tools, they are almost out of stock, and they are also expensive. You can buy a product of the same brand from another store for half the price.
A
Ahmed Wasnan on Google

Home of homes!
U
UMUT CAN KELSOY on Google

Fp

Write some of your reviews for the company Tekzen

Your reviews will be very helpful to other customers in finding and evaluating information

Rating *
Your review *

(Minimum 30 characters)

Your name *