Petrades Garden Düğün Salonu&Restaurant

4.5/5 based on 8 reviews

Contact Petrades Garden Düğün Salonu&Restaurant

Address :

54050 Serdivan/Sakarya, Turkey

Phone : 📞 +99
Categories :
City : Serdivan/Sakarya

54050 Serdivan/Sakarya, Turkey
b
bülent kınalı on Google

Mekan çok güzel. Geniş ferah temiz. WC çok temiz . Çalışanlar güler yüzlü. Menü çeşitliliği mükemmel.çocuk oyun salonu olması ayrı bir artı. İbadet için mescit var. Bahçesi güzel. Otopark geniş. Şehrin gürültüsünden 5 dakika ileride .
The place is beautiful. Spacious clean. WC is very clean. Employees are smiling. The menu variety is excellent. Having a children's playground is a plus. There is a mosque for worship. The garden is beautiful. The parking lot is wide. 5 minutes away from the noise of the city.
K
K.e on Google

Sakarya'da en başarılı en doyurucu en fiyat performans yüksek kahvaltı burada. Big chef te kötü şinitzel yedik akşam yemeği için de deneyelim dedik burada güzeldi çıtırdı, tavuk çökertme de süperdi
The most successful, the most satisfying, the most price-performing breakfast in Sakarya is here. We ate bad schnitzel at Big Chef, we decided to try it for dinner, it was nice here, it was crispy, the chicken crackers were also super
ö
özge köseoğlu on Google

Pişmeyen ve yenilmeyen yemeğin, menünün ücretini aldılar. Bimden alınıp dondurulmuş köftelerde çok güzeldi gerçekten :) kazıklanmak için mükemmel işletme ??
They took the price of the uncooked and inedible food and menu. It was really nice with frozen meatballs taken from me :) Perfect business to get screwed ??
K
Kemal GÜNER on Google

Kapalı alanda sigara içiliyor. Soba kurmuşlar korumaligi yok gözümün önünde çocuğun eli yandı. Çocuk oyun alanında priz her an çıkabilecek gibi daha önce uyarmamiza rağmen son gittiğimizdede görüntü hala aynı idi. Yemek veya içecekleri iyi ama güvenlikte sınıfta kalır.
Smoking is allowed indoors. They set up a stove, no protection, the child's hand burned in front of my eyes. Although we warned before that the socket could come out at any moment in the children's playground, the last time we went, the view was still the same. Food or drink is good, but safety is poor.
S
Sefanur Kadrioğlu on Google

Öncelikle.. Sıra geceniz harikaydı ?? , Çalışanlarınız çok güler yüzlü, Çocuk parkınızı da biraz daha güzelleştirirseniz üstünüze yer tanımam ?
First of all.. your turn night was great ?? , Your employees are very friendly, If you make your playground a little more beautiful, I won't give you room ?
A
Ahmet BERKÖZ on Google

Mekan,her kesime hitap eden,güler yüzlü personel ve mekan sahibiyle eğlencenin huzurun ve doğanın içinde bir yer.Dilerseniz,pazar günün en eğlenceli kahvaltısı,dilerseniz hayatınız en anlamlı günü nü dolu dolu ve keyifle yaşama fırsatı var..
The venue is a place that appeals to all segments, with its smiling staff and owner, a place in the nature, peace and entertainment.
İ
İbrahim Levent on Google

Ailecek kahvaltıya gıdebilecegınız sessız sakın ve bıraz manzaralı bır mekan, cocuk oyunalanı aıle ıcın bır artı, somıne basında standart fıyata standart kahvaltı yapabılecegınız mekanlar arasında.
A quiet place where you can go to breakfast with your family and with a little view, a plus for the family where the children play, is among the places where you can have a standard breakfast at a standard price at the top of the loaf.
D
Dania Farhoud on Google

It's a very nice place. The stuff is friendly. Thanks ?.

Write some of your reviews for the company Petrades Garden Düğün Salonu&Restaurant

Your reviews will be very helpful to other customers in finding and evaluating information

Rating *
Your review *

(Minimum 30 characters)

Your name *