Fizyobel

3.4/5 based on 8 reviews

Özel Fizyobel Fizik Tedavi Rehabilitasyon ve Tıp Merkezi Sakarya - Fizyobel.com

sakarya fizik tedavi, rehabilitasyon merkezi, tıp merkezi, boyun fıtığı, bel fıtığı, menisküs, eklem romatizması, elde uyuşma, felç, topuk dikeni, hareket kısıtlılığı

Özel Fizyobel Fizik Tedavi Rehabilitasyon ve Tıp Merkezi Sakarya - Fizyobel.com

Misyonumuz; doğru tedavi yöntemleriyle hastalarımızın ağrısını azaltıp, fiziksel aktivitelerini tam kapasiteyle uygulamalarını sağlamaktır.

Contact Fizyobel

Address :

Adnan Menderes Cd. No:58, 54100 Adapazarı/Sakarya, Turkey

Phone : 📞 +988
Website : http://www.fizyobel.com/
Categories :
City : Adapazarı/Sakarya

Adnan Menderes Cd. No:58, 54100 Adapazarı/Sakarya, Turkey
h
habib altıntaş on Google

Kesinlikle tavsiye etmem paranızla yazık hiç bir işlem uygulamıyorlar sadece muayene mr ws para almak dertleri sakın gitmeyin.
I definitely do not recommend it with your money.
S
Soner Toksoy on Google

4 seas gittim pişman oldum personel eğitimi davranışı hijyeni sıfır sıfır lütfen başka bir yer araştırın çok pişmanım
I went for 4 seas, I regretted it, staff training behavior, hygiene, zero, please look for another place, I regret it
H
Hus Aydogdu on Google

Alt zemin katta Havva hanım ve ekipine çok teşekür ederim göstermiş oldukları ilgi ve güller yüzlerine ....Ortam çok eski yenilenmesi gerekiyor...
I would like to thank Mrs. Havva and her team on the lower ground floor for their interest and the smiles on their faces ....The environment is very old, it needs to be renewed...
F
Fatih Zarzavatçıoğlu (ZGS Güvenlik Bilişim) on Google

Tıp merkeziyle uzaktan yakından alakası olmayan 3. Sınıf bir sağlık merkezi. Uz dr belma demir yetiş adında bir diplomalı insan var hastasının yüzüne bile bakmadan sakat halinle odadan kovan bir şahsiyet. Daha sonrada pazar esnafı gibi sanada bakalım diye peşine düşen seviyesiz şahsın bulunduğu bir ortam.
It is a 3rd class health center that has nothing to do with the medical center. There is a person with a diploma named Uz dr belma demir grown, a person who was disabled and kicked out of the room without even looking at his patient's face. Then, like a market tradesman, it is an environment where there is a low-level person who is chasing you so that we can look at you.
E
Emre Bozkurt on Google

Öncelikle geçirmiş olduğum humerus üst uç kırığı ameliyatımdan sonra fizyobel tedavi merkezine başvurdum fizik için ve toplamda 30 gün boyunca aralıksız tedavi gördüm bu dönemde sefa bey ile tanıştım ve fizikçim sefa bey idi göstermiş olduğu ilgi alaka ve sabırla tedavimi 30 gün boyunca takip edip uyguladı ve gerçekten sefa beyin ilgisi alakası ve tedavisi beni yüksek derecede memnun etmiştir sabrı ve ilgisi ve tedavisi için kendisine buradan birkez daha tesekkur ediyorum iyiki tanışmışım sefa bey ile gerçekten memnun kaldım ve tavsiye ederim birkez daha buradan teşekkür ederim çalışmalarınızın başarılarının daim olmasını dilerim bu arada çalışan bütün hocalarımızda gerçekten iyiler ve her biri selamlarını ve muhabbetlerini hiç eksik etmediler zeynep hanımda o şekilde ismi aklıma gelmeyen butun çalışanlara ve hocalarada ayrı ayrı teşekkür ederim ❤️❤️❤️❤️❤️❤️
First of all, I applied to the physiobel treatment center after my humerus upper extremity fracture surgery, and I received continuous treatment for 30 days in total. I am very pleased with the interest in the brain and its treatment. and each of them never missed their greetings and conversations. I would like to thank all the employees and teachers whose names do not come to my mind.
S
S Altın on Google

Öncelikle Sağlık merkezi olmakla uzaktan yakından alakası olmayan personeli saygısız ve hasta iletişimleri çok kötü. Pandemi kurallarından bi haber bir merkez ..hastalar arası sosyal mesafeye dikkat edilmiyor..bana ve diğer hastaya aynı süngeri kullandılar..temizlik hijyen berbat.. randevuya 10 dk geç kaldım diye trafik yüzünden almadılar aşağısı boş olduğu halde..çünkü 5 te çıkması gerekiyormuş personelin kiiii benim işim 5 e kalamayacağı halde çünkü 1 saat denilip 40 dk seans uyguluyorlar..cimere şikayet edeceğim ..personel müdürü denilen bayan gayet üslupsuz bi şekilde hasta azalıyor hangi hakla dayanarak..
First of all, the personnel who are not closely related to being a health center are disrespectful and their patient communication is very bad. It is a center news about the pandemic rules .. The social distance between the patients is not taken into consideration .. They used the same sponge for me and the other patient .. The cleanliness and hygiene are terrible .. They did not take it because of traffic because I was 10 minutes late for the appointment. Although the personnel of the staff cannot stay 5 in my job because they apply a session of 1 hour and 40 minutes .. I will complain to the staff .. the lady called the personnel manager is decreasing in a very styleless way, based on which right ..
H
Harun Bal on Google

1.5 sene önce 14 günlük seansa 160 tl verirken bugün sordum 650 tl fiyat verdiler %400 zam nedir ya ??bi güvendiğimiz tavsiye ettiğimiz fizyobel vardı.Artik oda yok bu fahis fiyatı asla tasvip etmiyorum
1.5 years ago, while giving 160 TL for a 14-day session, I asked today, they gave a price of 650 TL. What is a 400% raise?
Ş
Şerife Gökdemir on Google

Ben Yeni fizik görüyorum bir hafta oldu gayet iyi ilgileniyor lar yorumlara bakmayın çok abartıyor lr herşeyi
I'm seeing new physics. It's been a week. They are taking care of it very well. Don't look at the comments.

Write some of your reviews for the company Fizyobel

Your reviews will be very helpful to other customers in finding and evaluating information

Rating *
Your review *

(Minimum 30 characters)

Your name *