SungurBey - Bahriye Üçok Cd. 15/A

4/5 based on 8 reviews

Sungur Bey Cafe - Sungurbeycafe.com

Sungur Bey Cafe

About SungurBey

Hakkımızda

"Herkesin Buluşma Noktası"

 

Sloganıyla yola çıkan Sungur Bey cafe Ankara Beşever'de dünya mutfaklarından seçilmiş lezzetleri farklı tatlara uyarladığı menüsü profesyonel hizmet anlayışı, hızlı serviz kalitesi, cazip fiyat alternatifleri, sıcak atmosferi ve modern mimarisi ile müşteri memnuniyetini esas almaktadır. 

 

İş toplantılarının keyifli molaları, arkadaş buluşmalarının lezzet karnavalına dönüştüğü, günün yorgunluğununun huzurla buluştuğu, Sungur Bey cafe misafirlerine keyifli bir yemek ve sohbet imkanı sunuyor. Usta ellerden çıkan özel tatları kendi yorumlarıyla sunarak sadece damaklara değil gözlere de hitap eden Sungur Bey cafe aynı zamanda doğal içecek seçenkleri ile de dikkat çekiyor.

 

" Kaliteli eğlencede buluşmak üzere... "

Contact SungurBey

Address :

Bahriye Üçok Cd. 15/A, 06490 Çankaya/Ankara, Turkey

Phone : 📞 +9
Postal code : 06490
Website : http://www.sungurbeycafe.com/
Categories :
City : Çankaya/Ankara

Bahriye Üçok Cd. 15/A, 06490 Çankaya/Ankara, Turkey
B
Barış Umut G. on Google

3 yıldızın nedeni açık büfe kahvaltının sınırsız bir şekilde 54 lira olması. çalışanlardan güler yüzlü çok tatlı insanlar da var. ama ankara bu açıdan ülkenin en iyisi bana göre zaten. lezzetler marketten sağlanabilen lezzetler ve fiyat performans bu nedenle oldukça tatmin edici. çaylar ve portakal suları (toz değil sıkma) da fiyata dahil. ortam ankara usulü biraz avam
The reason for the 3 stars is that the unlimited breakfast buffet is 54 liras. There are also very sweet people with smiling faces among the employees. but Ankara is the best in the country in this respect, in my opinion. flavors, the flavors that can be obtained from the market and the price performance is therefore quite satisfactory. teas and orange juices (not powder, squeezing) are also included in the price. the environment is a little common in ankara style
S
Sultan Mutlu on Google

Arkadaş grubumuz ve çocuklarımızla karne günü acikbüfe kahvaltı için gittik.Yetiskin 46 , çocuk 36 TL idi.Saat 14' e kadar istediğiniz miktar ve çeşitte yiyecek tüketebiliyorsunuz.Îçecek olarak birer bardak taze sıkılmış portakal ve bolca çay hakkınız oluyor.Çaylar büyük termoslarla veriliyor.İkramlarını lezzet olarak başarılı buldum,personel de gayet ilgili ve güleryüzlüydü hatta vale olan beyefendi aracımdan almam gereken çantamı bile alıp getirdi sağolsun.Çocuk oyun alanının büyük bir eksik olduğunu düşünüyorum,alt kattaki geniş alan çok güzel şekilde değerlendirilebilir.Bir de çocuklar için en azından karne ya da bayram gibi özel günlerde minik oyuncak vb.jestler yapılabilir.Çünkü çocuklarımızın kendini özel hissettiği ve mutlu olduğu mekanlar,biz ebeveynler için çok güçlü bir tercih sebebidir.Talep ve tavsiyelerim dikkate alınırsa daha sık ziyaret etmekten mutluluk duyacağız.Tüm çalışanlara emekleri için teşekkür ediyorum.
Our group of friends and our children went for the open buffet breakfast on the day of the report card. Adult 46 TL, child 36 TL. You can consume any amount and variety of food until 14 o'clock. As a drink, you have the right to a glass of freshly squeezed orange and plenty of tea. Teas are served in large thermoses. I found it successful in terms of taste, the staff was also very interested and friendly, even the valet gentleman even brought my bag from my car, thank you. I think the children's playground is a big deficiency, the large area on the ground floor can be used very well. On special occasions such as holidays, small toys etc. gestures can be made. Because places where our children feel special and happy are a very strong choice for us parents. We will be happy to visit more often if my requests and recommendations are taken into account.
B
Burak Genç on Google

trendyol üzerinden verdiğim siparişte yanında salata göndermişler. salata gördüğünüz üzere küflü geldi. açtığımda leş gibi bi koku sardı etrafı. iade talebimi ise kabul etmediler. rezalet bi işletme.
They sent me a salad with the order I placed on trendyol. The salad came moldy as you can see. When I opened it, a stink-like odor surrounded it. They did not accept my return request. disgraceful business.
f
faruk tastan on Google

Mükemmel bir yer. Uygun fiyata istediğiniz kadar en az 60 çeşit kahvaltı yiyeceği var. Sınırsız çay ve bir bardak portakal suyu ile kahvaltı yapabilirsiniz. Çalışanlar çok iyiler ve ilgililer. Şiddetli tavsiye ederim. Bir kişilik kahvaltı 70 TL ödedim
Perfect place. They have at least 60 kinds of breakfast food as you want at affordable price. You can have breakfast with unlimited tea and a glass of orange juice. The employees are very good and caring. I strongly recommend. I paid 70 TL for breakfast for one person
K
Khaista Yousafzai on Google

Good
B
Bulent Ismail on Google

Ok
J
John Kom on Google

Best Breakfast !! ?⭐️
W
WITH HUDA مع هدى on Google

Nice place ..beautiful food

Write some of your reviews for the company SungurBey

Your reviews will be very helpful to other customers in finding and evaluating information

Rating *
Your review *

(Minimum 30 characters)

Your name *