Pilita Pastanesi - Turgut Reis Cd. No:16

4.2/5 based on 8 reviews

Ankara’da Pasta Sipariş

Özel günlerinizde ve en mutlu anlarınızda pasta keserek kutlamanızı en tatlı hale getirmek için Ankara’da pastane arayışı içinde iseniz gönül rahatlığı ile bizi tercih edebilirsiniz. Hijyenik koşullarda ve günlük olarak üretilen pasta çeşitlerimizi, sizin için özel olarak üreterek taze şekilde kapınıza kadar getiriyoruz. 

Doğum günlerinde, özel kutlamalarda, düğün ve nişan gibi törenlerde pasta olmazsa olmaz ikramların başında gelir. Bizler de sizler için sizlerin istediği şekil ve tatlarda pastalarınızı taze olarak üretip güvenle Ankara pasta siparişi hizmeti sunuyoruz. 

En Taze Pastaları Kapınıza Getiriyoruz

Ankara online pasta siparişi hizmetimiz ile pasta siparişlerinizi internet sitemiz üzerinden hızlı şekilde oluşturabilirsiniz. Pastanızı meyveli ya da çikolatalı tercih edebileceğiniz gibi istediğiniz süslemeleri de belirterek özel günlerinizi daha tatlı hale getirebilirsiniz. 

Pasta siparişlerinizi bize doğrudan ya da online olarak verdiğinizde pastalarınız en kısa sürede size özel üretilerek kapınıza teslim edilir. Böylelikle vakit kaybetmeden pastanızı teslim alabilirsiniz. Hijyenik koşullarda ve insan sağlığına zararı olmayan gıda ürünleri ile üretilen tüm çeşitlerimizi inceleyerek siparişinizi verebilirsiniz. 


Online Pasta Siparişi

Firmamız, geniş ürün yelpazesine sahip kurumsal ve vizyon sahibi bir firma olmakla birlikte aynı zamanda önceliğini insan sağlığına ve müşteri memnuniyetine veren, Ankara online pasta siparişi verebileceğiniz vizyon sahibi bir firmadır. Firmamızdan isterseniz günlük hayatınızda isterseniz de doğum günü gibi özel günlerinizde özel sipariş vererek en taze ürünleri tercih edebilirsiniz. 

Online pasta tatlı sipariş verebileceğiniz internet sitemizde hangi pastayı hangi lezzetler ile istediğinize karar vererek tam da istediğiniz gibi size özel pasta siparişi verebilirsiniz. Günlük hayatınızda rutin işleriniz arasında pasta almaya vaktiniz yoksa online sipariş vererek zamanınızı kendinize ayırabilirsiniz. 

Özel Tasarım Pastalarınızı Online Sipariş Verebilirsiniz

Doğum günlerinin en önemli parçası olan pastanın da elbette en az partiniz kadar kusursuz olmasını istersiniz. Orman meyveli, meyveli, çikolatalı, kaplamalı ya da özel tasarım online doğum günü pasta siparişi vererek işinizi kolaylaştırabilirsiniz. Sipariş verdiğiniz pastanız size özel en taze şekilde hazırlanır ve istediğiniz saate hazır hale getirilir. Birbirinden farklı ve lezzetli pastalarımız sizin de damağınızda unutulmaz lezzetler bırakacak. 


Pastacılık Sektöründe Yılların Tecrübesi

Ankara tatlı siparişi vermek için güvenilir, sağlıklı ve en doğru adresi arıyorsanız bizimle en doğru adreste olduğunuzu belirtmek isteriz. Geniş tatlı yelpazemiz içerisinde damak tadınıza uygun onlarca lezzet bulmanız mümkündür. Pastacılık sektöründe yıllardır hizmet veren bir firma olarak, insan sağlığından taviz vermeden hijyen koşulları dahilinde üretimlerimizi yapmaktayız. 

İmalathanemizde üretilen pastalarımız, sütlü tatlılarımız ya da şerbetli tatlı çeşitlerimizin her birisi en taze gıda ürünleriyle hijyenik şekilde üretilir ve ilk tazeliği korunarak size teslim edilir.

Özel Anlarınıza Anlam Katıyoruz

Doğum günü, nişan, düğün, özel gün kutlamaları gibi tüm özel günlerinizde gururla yanınızda olan bir firma olarak, sizlere her daim sağlıklı ve taze pasta çeşitlerimizi sunuyoruz. Tıpkı diğer tatlı çeşitlerimizde olduğu gibi pastalarımız da günlük olarak üretilir ve tüm tazeliği ile sizlere sunulur. Kutlama ya da davet organize ediyorsanız hemen firmamızdan Ankara online pasta siparişi vererek pastalarınızı istediğiniz kişi kapasitesinde, istediğiniz lezzet ve modellerde oluşturabilirsiniz. Büyük boyutlu pasta siparişleriniz de aynı hız ve titizlikle üretilerek tam zamanında size teslim edilir. 


Günlük Hazırlanan Lezzetler Sizinle, Sevginizle Güzel

Ankara tatlı sipariş hizmeti veren ve güvenilir tek adres olan firmamız, sizin için günlük ve taze olarak ürettiği tüm tatlı çeşitlerini sevgi ile üretiyor. Sektörde hizmet vermeye başladığımız günden bu yana size hep daha iyi, daha kaliteli ve kusursuz hizmet sunmak adına kendimizi geliştiriyoruz. İşimiz üretim ve dolayısıyla da insan sağlığı olduğunun bilincindeyiz ve bu hassasiyette üretim faaliyetlerimizi insan sağlığından ödün vermeden yürütüyoruz. Pasta gibi lezzetlerin bulunduğu sevginizi katarak özenle ürettiğimiz geniş ürün yelpazemizden siz de damak tadınıza en uygun lezzetleri bularak sipariş verebilirsiniz. 

Geleneksel ve Özel Tatlardan Vazgeçemeyenlere

Yıllara dayanan tecrübemiz ile sizlere mini ekler gibi tek lokmalık atıştırmalıkların yanı sıra Türk mutfağının geleneksel ve vazgeçilmeyen tatlısı olan baklava konusunda da iddialı ürünler sunuyor. Tatlı yapımında usta olan üretim personellerimiz tüm üretimlerimizi damağınıza layık şekilde sizlere sunuyor. Ürün yelpazemizde en özel tatlar arasında yer alan baklavalar arasında fıstıklı baklava müşterilerimizin en sevdiği geleneksel tatlarımız arasında yer alıyor. 
Contact Pilita Pastanesi

Address :

Turgut Reis Cd. No:16, 06580 Çankaya/Ankara, Turkey

Phone : 📞 +9
Postal code : 06580
Website : http://www.pilita.com.tr/
Categories :
City : Çankaya/Ankara

Turgut Reis Cd. No:16, 06580 Çankaya/Ankara, Turkey
g
g. İlhan on Google

Bugün ismarladığımız pasta hem cok taze ve guzel, hem de birçok yere göre uygun fiyatlıydı. Tavsiye ederim.
The cake we ordered today was both very fresh and beautiful, and affordable compared to many places. I advise.
S
Serhat Çevik on Google

pastalar güzel oğluma doğum günü için almıştım beğendik ama fiyatlar yüksek biraz daha inerseniz fiyatları düzenli müşteriniz oluruz
The cakes are beautiful, I bought them for my son's birthday, we like them, but the prices are high, if you go down a little more, we will be your regular customers.
U
Ugur Ç. on Google

Pastaları gayet lezzetli ve güzel. Personel güler yüzlü ve samimi. Ankara'nın en iyi pasta evlerinden biri. Tavsiye edilir.
The cakes are very tasty and beautiful. The staff is smiling and friendly. One of the best pastry houses in Ankara. It is recommended.
B
BÜLENT HELVACI on Google

Good food
S
Scott Strickland on Google

Everything we have tried here was delicious!
S
Suat Aydin on Google

They are doing really good cake. It may be nice to sit and drink tea in the garden on a good sunny day.
S
Semih Kafadar on Google

An elegant bakery in the heart of the city offering delicious cookies and pastry.
H
Hürkan Gökkaya on Google

Very lovely good place. You can eat bakery products, drink your tea, coffee and read your newspaper.

Write some of your reviews for the company Pilita Pastanesi

Your reviews will be very helpful to other customers in finding and evaluating information

Rating *
Your review *

(Minimum 30 characters)

Your name *