Pastannecim Turan Güneş - Turan Güneş Blv. No:36 D:19

4/5 based on 8 reviews

What can I do to prevent this in the future?

If you are on a personal connection, like at home, you can run an anti-virus scan on your device to make sure it is not infected with malware.

If you are at an office or shared network, you can ask the network administrator to run a scan across the network looking for misconfigured or infected devices.

Another way to prevent getting this page in the future is to use Privacy Pass. Check out the browser extension in the Chrome Web Store.

Contact Pastannecim Turan Güneş

Address :

Turan Güneş Blv. No:36 D:19, 06550 Çankaya/Ankara, Turkey

Phone : 📞 +99
Postal code : 06550
Website : https://www.yemeksepeti.com/pastannecim-turan-gunes-bulv-ankara
Categories :
City : Çankaya/Ankara

Turan Güneş Blv. No:36 D:19, 06550 Çankaya/Ankara, Turkey
G
Gökhan EFE on Google

Çok beğendim. Çok şirin bir ortam. Hafta içi gittim. Sakindi. İlgi alaka harikaydı. Serpme kahvaltı istedim. Bardakları sıcak sudan geçirmelerini istedim. İçine fazladan çay koyup getirdiler. Termosdaki çay bitmeden, çayınızı tazeliyelim dediler ve yeni termos getirdiler. Kahvaltı yeterli zenginlikteydi. Hepsini bitiremedim zaten. Ben çok memnun kaldım.
I really like. A very cute environment. I went on weekdays. It was calm. Relevance was great. I wanted a spreading breakfast. I asked them to run the glasses through hot water. They put extra tea in it and brought it. Before the tea in the thermos was over, they said let us refresh your tea and brought a new thermos. Breakfast was rich enough. I couldn't finish it all anyway. I am very satisfied.
m
meltem Meltem on Google

Ben yorum yapmamıştım arkadaşım yazmış tı ben doğum günü dedim ve kabul edildi çocuklar 6 kişiydi 10 değil wc meselesine gelince sifon bozuk du diğer müşteriler dediğiniz 1 yada 2 kişi vardı madem öyle parti kabul etmeyeceksiniz çocuklardan en başından rahatsız oldunuz değiştirme şansım yoktu servis çok zayıftı kahveler buz gibi hamburgwrler tek tek aldık suratlar asık fiyat fazla pahalıy dı o fiyata daha lüx çocuk alanı olan yerde yapılır dı doğum günü pasta geldi bıçak yok sizin gergin olmanız da cabası 1 yıldız da sadece pastaya veriyorum bence parti kabul etmeyin ozaman sizin çocuğunuz da vardı oradaa koştur du başta zaten bu fiyat da tüm gün müşteri karşılanır 940 fiyat çok pahalıydı ikram çay bile vermediniz pastanecim bizim için bitmiştir her yıl urfalı da yaparım sizden daha uygun ve daha sakinler wc tamir ettirin bence ufak tefek olan şeyleri sorun ediyorsunuz çocuk partisi olduğunu unıyorsunuz sanırım siz de haklısınız sizi tercih etmekle zaten hata ettik hamburger ekmekleri de bayağı bu arada
I didn't comment, my friend wrote, I said it was birthday and it was accepted. The children were 6 people, not 10. When it came to the WC issue, the flush was broken. There were 1 or 2 people you mentioned as other customers, since you wouldn't accept the party, I didn't have a chance to change the children, the service was very poor, the coffee was ice cold. We bought hamburgwrs one by one, sullen, the price was too expensive, it was made in a place with a more luxurious children's area for that price, the birthday cake came, there is no knife, not to mention that you are nervous, I give 1 star only to the cake. At first, the customer is welcomed all day at this price. 940 The price was very expensive. You didn't even serve tea. My patisserie is finished for us. I make it in Urfa every year. It's more convenient and calmer than you. Get the WC repaired. we have already made a mistake by choosing you hamburger buns pretty much by the way
S
Serap Ulu Delice on Google

Bu sabah bir işimiz dolayısıyla burada bekledik yedik içtik. Sahibi mükemmel biri, çok temiz hoş bir yer. Kesinlikle gelinmeli.
We waited and drank here because of a job this morning. The owner is an excellent person, very clean pleasant place. You should definitely come.
O
Onur Can DELİCE on Google

Cok temiz cok lezzetli cok ilgililer tavsiye ederim mutlaka gidin. Pastalar taze mükemmel tadlari var.
It is very clean, very tasty, very interested people, I recommend it, you should definitely go. Cakes have great fresh taste.
c
ceren tüzer on Google

Bugün sipariş ettiğimiz pastanın çileği küflüydü, şubeyi arayıp durumu söylediğimizde doğru düzgün bir cevap bile alamadık. Pastanın fabrikadan geldiğini, pastanın geldiği merkezle iletişime geçmemiz gerektiğini söylediler. Sipariş vermeden önce iki defa düşünün
The strawberry of the cake we ordered today was moldy, we couldn't even get a proper answer when we called the branch and told the situation. They said that the cake came from the factory and we had to contact the center where the cake came from. Think twice before ordering
‫حمزه المحيشي (‪hamza elmahaishi‬‏)‬‎ on Google

I loved this place
T
Tiffany Murphy on Google

Fantastic and very helpful in English
S
Seda Unal on Google

Heard about their kid friendly cakes. I don't think I'd ever go back though! I smelled smoke and mentioned it to the cashier, and she asked the cook if he was smoking. And he was. Inside. That's ridiculous.

Write some of your reviews for the company Pastannecim Turan Güneş

Your reviews will be very helpful to other customers in finding and evaluating information

Rating *
Your review *

(Minimum 30 characters)

Your name *