akova kilo ile etmangal pide kebap - kırkonaklar mah 316 cade 15 .A cankaya

4.2/5 based on 8 reviews

Contact akova kilo ile etmangal pide kebap

Address :

kırkonaklar mah 316 cade 15 .A cankaya, 06000, Turkey

Phone : 📞 +9999
Postal code : 06000
Categories :

kırkonaklar mah 316 cade 15 .A cankaya, 06000, Turkey
Ü
Ümit Dilek AYDOĞAN on Google

Kırkkonaklar Mahallesi icinde yemek anlaminda tek yer aslinda yeri yol ustunde mekan olarak cok genis ic ve dis mekana sahip ramazanda yumurtali pideleri cok lezzetliydi lahmacun pide cesitleri lezzetli ve hamuru ince.Köftede ben hüsrana ugramıstim bir daha da asla yemedim.Fiyatlar bana gore pahalı ama bir misafiriniz geldiginde de ilk yardim gibi imdadiniza yetisen bir yer evlere paket servisleri de var isletme sahibine ben bir sey sormaya cekiniyorum mizacı mi oyle bilmiyorum ama biraz daha güler yüzlu olsalar keşke
It is the only place in Kırkkonaklar District in terms of food, in fact, the place is on the road, with a very large interior and exterior, the egg pita in Ramadan was delicious. The lahmacun pita varieties are delicious and the dough is thin. There is also a place that comes to your rescue like first aid when you arrive. There are also takeaway services to the houses. I hesitate to ask the owner of the business, I don't know if it's his temperament but I wish they were a little more friendly
M
Mustafa Dirioğlu on Google

Tam bir dolandırıcılık yarım ekmek köfteye 22 tl para istediler ve bunu alirken belirtmeden
A complete fraud, they asked for 22 TL for half a loaf of bread and without specifying it.
O
Osman KANCA on Google

Özellikle pide, lahmacun ve kebap çeşitlerini denemenizi önerim. Bunun yanında köftesi de harika. Fiyatlar uygun. Kapalı ve açık yemek salonu, çocuklar için oyun alan ve gereçleri. Sakin ve huzurlu bir ortam. Yolunuz düşerse rahatlıkla önerdiğim yemeklerden yemelisiniz.
I especially recommend you to try pita, lahmacun and kebab varieties. Also, the meatballs are great. Prices are affordable. Indoor and outdoor dining hall, playground and equipment for children. A calm and peaceful environment. If you happen to be on your way, you should easily eat the foods I recommend.
m
mehmet nuri candaş on Google

Lezzetli yemekler ve güler yüzlü karşılama herkese tavsiye ederim.
Delicious food and friendly welcome, I recommend it to everyone.
r
random name on Google

fiyatları biraz fahiş ancak konumu berbat değil yemek yerken çocuğunuzun oynayabileceği mini parklar var
The prices are a bit exorbitant, but the location is not terrible. There are mini parks where your child can play while eating.
Ö
Özge Yazgan on Google

Aileler için uygun, ferah, temiz ve nezih bir ortam. Yazın dışarıda oturma imkanı var. İç mekan ferah ve geniş. Kebaplar, pide, lahmacun hepsi çok lezzetli. İster eve sipariş verin, ister paket yaptırıp kendiniz alın, ister orada yiyin hepsi mümkün. Dört dörtlük lezzet, dört dörtlük servis.
A spacious, clean and decent environment suitable for families. It is possible to sit outside in the summer. The interior is spacious and spacious. Kebabs, pide, lahmacun are all delicious. Whether you order at home, get a package and buy it yourself, or eat there, it's all possible. Perfect taste, perfect service.
ç
çetin kartal on Google

Mükemmel çorba ve ızgaralar, yakın ilgi, hızlı servis, keyifli bir ortam. Aile içinde gibi hissedebileceğiniz güzel bir işletme. Mutlaka ziyaret edin ve tavuk suyu çorbasını, leziz ızgara köftesini, soslu tavuk şişini, pide ve lahmacun çeşitlerinde eşsiz nefaseti deneyimleyin.
Excellent soups and grills, close attention, fast service, pleasant atmosphere. A nice business where you can feel like family. Make sure to visit and experience the unique taste of chicken broth soup, delicious grilled meatballs, chicken skewers with sauce, pita and lahmacun.
L
Luna Ravenstorm (Nairamath) on Google

MEAT !!!

Write some of your reviews for the company akova kilo ile etmangal pide kebap

Your reviews will be very helpful to other customers in finding and evaluating information

Rating *
Your review *

(Minimum 30 characters)

Your name *