Casa La Pizza - 2714. Sk. No:7 D:34

4.4/5 based on 8 reviews

Contact Casa La Pizza

Address :

2714. Sk. No:7 D:34, 06000 Çankaya/Ankara, Turkey

Phone : 📞 +97
Postal code : 06000
Categories :
City : Çankaya/Ankara

2714. Sk. No:7 D:34, 06000 Çankaya/Ankara, Turkey
H
Hıdır Tepeli on Google

Yediğim en güzel pizza diyebilirim. Harika bir lezzeti. Güler yüzlü personel için ayrıca teşekkürler ?
I can say the best pizza I have ever eaten. A great flavor. Thanks also for the friendly staff ?
A
Anet Bahce on Google

En cok begendigim ve sevdigim pizza'lardan birisi. Tesekkurler...
One of my favorite and favorite pizzas. Thanks...
م
محمد الشمري on Google

Bu harika restoranda hemen hemen her çeşit pizza buldum
I found almost every kind of pizza in this great restaurant
r
recep ivedik on Google

İsteğe göre pizza yaptırdım büyük boy içinde yok yok kıyma mısır zeytin soğan mantar biber sucuk birde emek ve sevgilerini kattırdım tadına doyamadık herkese tavsiye ediyorum Çalışanların ellerine emeğine yüreğine sağlık
I had pizza made upon request, large size, none, minced meat, corn, olive, mushroom, pepper, sausage, and added their efforts and love, we couldn't get enough of it, I recommend it to everyone, thank you for the hard work of the employees
K
K.Köksal Avcı on Google

Telefonla sipariş verdim .evime 400 metre mesafeden geldi. Bir adet karışık orta boy pizzaya 75.90 ₺ ödedim . Bu pizza Venedik pizzası olsa ne olur ?? Kuryeye sordum .bir de sufle var dedi. Benim sufle siparişim yok dedim ikramımız dedi. inanılmaz . Bu ülkede enflasyon var doğru, maliyetlerde artış var o da doğru ancak bizim esnafımızın ahlakı da enflasyona uğramış. Bir kere satayım gerisi önemli değil anlayışı hakim olmuş yazık!!
I ordered by phone. It came from 400 meters from my home. I paid 75.90 TL for a mixed medium pizza. What if this pizza is Venetian pizza? I asked the courier. He said there is a soufflé. I said I don't have a soufflé order, he said “our offering”. unbelievable . It is true that there is inflation in this country, there is an increase in costs, which is true, but the morality of our tradesmen has also suffered from inflation. Let me sell once, the rest is not important.
U
UTKU DOĞAN on Google

Pizzaları oldukça leziz,küçük ancak güzel bir mekan.Gece 22.30 da geldik.Gece 03.00 a kadar açıklarmış.Evlere paket servisleride var.Tavsiye edilir.?
Pizza quite tasty, but a nice little mekan.ge by the geldik.ge by 3:00 until 22:30 açıklarmış.ev to takeaway in var.tavsi to edilir.?
H
Hakan Demir on Google

Siparişi yemeksepeti vb gibi puan vermediğiniz yerlerden verince (örnek kendi İnternet siteleri) gelmesi 1,5~2 saat sürebilmektedir, son 2 siparişimiz ne yazıkki eksik geldi. Pizzaların tadı ve boyutu bence gayet iyi ama belirttiğim gibi hizmet vb. zayıf
It can take 1.5 ~ 2 hours to arrive when you place the order from places where you do not give points such as yemeksepeti, etc. (eg their own websites). Unfortunately, our last 2 orders came incomplete. I think the taste and size of the pizzas are fine, but as I mentioned, the service and so on. weak
A
Ali Cem Suca on Google

Ahım şahım bir durum yok, lezzetli ama süper değil, kullanılan sucuk daha iyi olabilirdi ama fast food pizzalardan iyi, paket için iyi bir seçenek.
Uh, it's okay, delicious but not super, the sausage used could have been better, but it's better than fast food pizzas, a good option for a package.

Write some of your reviews for the company Casa La Pizza

Your reviews will be very helpful to other customers in finding and evaluating information

Rating *
Your review *

(Minimum 30 characters)

Your name *