Karikatür Bi Kafe - Yeni Acun Sk. No:3

3.9/5 based on 8 reviews

Türkiye'nin en seçkin yerlerinde 14 şube ile, en iyi kahvaltı, yemek, içecek çeşitlerinini bulacağınız menümüzle, güler yüzlü personelimizle hizmetinizdeyiz.

AKarikatür Bi Kafe" hepimizden bir parçayı temsil etmek için yola çıkmıştır. Yani aslında hem bir tüme varım, hem de bir tümden gelim duygusuyla hareket eder. Karikatür Bi Kafe kapsayıcı, kucaklaştırıcı, diri ve canlı tutucu bir yapıya sahiptir.

  • Nezih ve eğlenceli mekanlar...
  • Keyifli zaman geçireceğiniz ortamlar.
  • Lezzete mizah katan sunumlar.
  • Türkiye genelinde 14 şube. Şimdirik...

Contact Karikatür Bi Kafe

Address :

Yeni Acun Sk. No:3, 06590 Çankaya/Ankara, Turkey

Postal code : 06590
Website : http://www.karikaturbikafe.com/
Categories :
City : Çankaya/Ankara

Yeni Acun Sk. No:3, 06590 Çankaya/Ankara, Turkey
n
nil korkmaz on Google

Verdiğim puan işletme sahibinedir..Kahvaltı yaptım burada ve pişman oldum.. Mekan oldukça büyük olmasına rağmen içeri ve dışarıya yalnız 1 garson bakıyor..Doğal olarak da servis de aksaklıkları var.. Ekmeklerin mikrodalgada ısıtılıp masaya getirilmesi ayrı eleştiri konusu.. Kahvaltı tabağı oldukça vasattı..
The score I gave is to the owner.. I had breakfast here and I regretted it.. Although the place is quite large, only one waiter looks inside and outside.. Naturally, there are problems in the service.. Bread is heated in the microwave and brought to the table is a separate criticism.. The breakfast plate is quite it was mediocre..
E
Enes Çelik on Google

Tasarımı ve düzeni hoşuma gitti. Biraz eski hava katmış mekanı. Çalışanlar da müşterilere karşı güler yüzlü. Seçenek anlamında menüsü gayet geniş. Alın sevgilinizi yanınıza oturun muhabbet edin biseyler için. Pişman olmazsınız. ?
I liked the design and layout. A little old air. Employees are also friendly towards customers. The menu in the sense of option is quite extensive. For your lovers, sit down with you. You won't regret it. ?
t
tahir gümüş on Google

Merhaba, Size bugün Ankara/Dikimevindeki şubenizde başıma gelen bir durumu anlatmak istiyorum. Ben hergün iş çıkışı şubenize gidip vakit geçiriyorum. Bugün herzamanki gibi gidip masama oturdum. 3. Çayımı söylemek için garsonu çağırdığımda 3 saattir 3 çayla oturduğumu daha fazla sipariş vermezsem kalkmam gerektiğini patronunun baskı uyguladığını söyledi. Ben şok oldum ne diyeceğimi bilemeyip hesabı istedim. Severek gittiğim devamlı müşterisi olduğum haftalık en az 200 lira hesap ödediğim bir kafeden sadece bugün tok olduğum ve az sipariş verdiğim için kovulmuştum. Bu durum beni aşırı üzdü ve sizin gibi bir kafeye hiç yakıştıramadım.
Hello, I would like to tell you about a situation that happened to me in your branch in Ankara / Dikimevi today. I go to your office every day after work and spend time. Today I went and sat at my table as usual. 3. When I called the waiter to say my tea, he said that I have been sitting with 3 teas for 3 hours and that if I don't order more, I have to get up and his boss put pressure. I was shocked and didn't know what to say and wanted the account. I was fired from a cafe where I paid at least 200 lira a week for which I was a frequent customer, only because I was full today and ordered less. This situation made me extremely upset and I could never fit a cafe like you.
B
Bilgin Ünal on Google

Harika gençler icin cok nezih bir mekan
A very decent place for great young people
側人Ceren on Google

Okulca gitmiştik. Sadece çay içtik. Öğretmenlerimiz ısmarlıyordu. Montlarımızı çıkartmadan çay siparişi verildi. Çaylar geldi. Montumuzu çıkardık. Herkesin elinde iphone telefon, okul formamızın arkasın kocaman ...... (isim vermek istemiyorum) KOLEJİ yazısı çıktı. Fiyatları yükselttiler. Bu kadar fırsatçı insanlara 1 yıldız bile fazla.
We went to school. We just had tea. Our teachers were a treat. Tea was ordered without removing our coats. The teas have arrived. We took off our coat. IPhone phone in everyone's hands, behind our school form is huge ...... (I do not want to name) COLLEGE has appeared. They raised the prices. Even 1 star is too much for such opportunistic people.
A
Ahmet CELIK on Google

Harun beye ilgilerinden dolayı teşekkür ederiz. karışık pizzası güzeldi ancak hamuru biraz daha pisse daha iyi olabilirdi. Diğer ürünleri de arkadaşlarım beğendi. Gönül rahatlığıyla gelebilirsiniz.
We thank Mr. Harun for their interest. its mixed pizza was nice, but it could be better if the dough was a little dirtier. My friends also liked other products. You can come with peace of mind.
m
murat urkmez on Google

Güzel mekan, işletmeciler ve elemanlar gayet kibar, istediğin kadar vakit geçirip, wi-fi kullanabiliyorsun ? fiyatlar gayet uygun, yiyecek ve içecekler güzel ?
Nice place, operators and staff are very kind, you can spend as much time as you want and use wi-fi ? prices are very affordable, food and drinks are good ?
M
Murat Urkmez on Google

So nice place ?

Write some of your reviews for the company Karikatür Bi Kafe

Your reviews will be very helpful to other customers in finding and evaluating information

Rating *
Your review *

(Minimum 30 characters)

Your name *