Kısmet Gosgos Yufka ve Ekmek Kadayıfı - Babür Cd. No:62/C

4.9/5 based on 8 reviews

Contact Kısmet Gosgos Yufka ve Ekmek Kadayıfı

Address :

Babür Cd. No:62/C, 06080 Altındağ/Ankara, Turkey

Phone : 📞 +97977
Postal code : 06080
Categories :
City : Altındağ/Ankara

Babür Cd. No:62/C, 06080 Altındağ/Ankara, Turkey
T
Turan İplikcioğlu on Google

Mühteşem ekmek kadayıfları var ??
They have amazing bread kadaifs ??
C
Can Ay on Google

Ekmek kadayıfı in tek adresi mükemmel herkese tavsiye ederim
The only address of Ekmek kadayıf is perfect, I recommend it to everyone
d
duygu çağlar on Google

Bir ekmek kadayıfı aşığı olarak, yediğim en güzel ekmek kadayıfı ❤️
As a bread kadayıf lover, the best bread kadayıf I have ever eaten ❤️
A
Aysel Güdücü on Google

Kısmet gosgos ekmek kadayıfı.. Güvenle alışveriş yapabilirsiniz tatlısı şahane. Sadece tazelikten değil ilgilerinden dolayıda memnun kaldığım yer oldu?
Kismet gosgos bread kadayıf.. You can shop with confidence. Its dessert is scrumptious. It was a place where I was satisfied not only with the freshness but also with their interest ?
B
Bedriye Kızıltoprak on Google

Ekmek kadayıfının tek adresi. Ailece tercih ediyoruz tadı lezzeti guleryuzleri muazzam. Kaliteli hizmet için sonsuz teşekkürler
The only address for bread kadayif. We prefer it as a family, it tastes delicious and its guleryuz are amazing. Many thanks for the quality service.
N
Nurcihan Ülker on Google

Yazın dondurma kışın kaymakla süslenilen mükemmel tatlı ve mükemmel lezzet.. Ekmek kadayıfı için tercih ettiğim tek yer. Herkese tavsiye ediyorum
Perfect dessert and perfect taste, decorated with ice cream in summer and cream in winter. The only place I prefer for bread kadayıf. I recommend it to everyone
B
Burcu Güler on Google

Trendyoldan görüp deneyimlediğim tatlı. Çok severim ekmek kadayıfını. Bir kaç yer daha denemiştim ama şimdiye kadar en iyisiydi. Ellerinize emeğinize sağlık.
The sweet that I saw and experienced from Trendyol. I love the bread kadayif. I've tried a few other places but by far this was the best. Good luck to your hands.
B
Buket GÜNDUĞAN on Google

Tatlı çook severim, ekmek kadayıfını da ayrı bir seviyorum. Bir arkadaşım tavsiyesi üzerine deneyimlediğim yer. Lezzet ve temizlik açısından bundan sonra tercih edeceğim tek yer. Paketleme özen harikaydı. Bol kazançlar diliyorum ?
I love sweet chocolate, and I also love bread kadayif. The place I experienced on the recommendation of a friend. The only place I will choose from now on in terms of taste and cleanliness. Packaging was great. I wish you good luck ?

Write some of your reviews for the company Kısmet Gosgos Yufka ve Ekmek Kadayıfı

Your reviews will be very helpful to other customers in finding and evaluating information

Rating *
Your review *

(Minimum 30 characters)

Your name *