Qrabiye Boutique Patisserie - D:no :2

4.6/5 based on 8 reviews

Qrabiye - Qrabiye.com

Qrabiye-Boutique Patisserie

About Qrabiye Boutique Patisserie

Hakkımızda

2008 yılında kurulan "Qrabiye Boutique Patisserie" ev yapımı ürünlerini, bu lezzetlere hasret müşterilerle buluşturmayı amaç edinmiştir.

Temel ilkemizi "Çocuğuna yedirmeyeceğin bir ürünü asla satışa sunma! " olarak özetleyebiliriz. Bu yolda kullandığımız ürünlerin hepsinin en kaliteli ürünler olması konusunda çok hassas davranıyoruz. Ürettiğimiz mantı, içli köfte, böreklerde gerçek kıyma kullanılmakta ve bu kıyma Et Balık Kurumu tesislerinden alınmaktadır. Ürettiğimiz Cheesecake'lerimizi labne peyniri ile yapmaktayız. Sözün özü amacımız ticari bir pastane olmak değil. Aza üretip çoğa satmak değil. Amacımız sizlerle fiyat üzerine kurulmuş kısa süreli bir ilişki yerine, kalite ve lezzetler üzerine kurulmuş uzun süreli bir ilişki kurmayı önemsiyoruz.

Hepimiz biliyoruz ki, arkadaş toplantılarına hazırlanırken ciddi bir zamana ihtiyaç duyuyoruz. Börekler, kekler, kurabiyeler vs vs misafirlerimize en iyi şekilde hazırlanmak istiyoruz. Zaman konusunda zorluk çekenlerin yanında biz varız. Çok geniş menümüz ile sizin seçeceğiniz gün ve saate hazırlığınızı biz sizin için yapabiliriz.  

Bunun yanında evde otururken canınız bir şey çektiğinde yiyeceğiniz bir iki tane için koca bir tencere yapmak yerine bize gelin yiyeceğiniz kadarını alın tüketin. Gereksiz imalat ve gereksiz tüketimden kurtulmuş olursunuz.

2016 sonunda işletmemize yeni bir heyecan gelmiştir. Yeni işletmecisi ile eskiden gelen tatları koruyarak, yeni tatlar deneyerek sizlere daha çeşitli ürünler sunma gayreti ile yolumuza devam ediyoruz.

Sitemizde gördüğünüz tüm fotoğraflar bizim pişirdiğimiz ürünlerin fotoğrafları olup çekimler konusunda bize yardımcı olan Mithat Tekin'e teşekkür etmek isteriz.

Sayfamızı ziyaret ettiğiniz için öncelikle teşekkür ederiz. Hepinizi sıcak ortamıyla dükkanımıza da bekliyoruz. 

Kalın sağlıcakla...

 

Contact Qrabiye Boutique Patisserie

Address :

Koru Mah. Ihlamur Caddesi Mesa Koru Ticaret merkezi, D:no :2, 06810 Çankaya/Ankara, Turkey

Phone : 📞 +97
Postal code : 06810
Website : http://www.qrabiye.com/
Categories :
City : Çankaya/Ankara

Koru Mah. Ihlamur Caddesi Mesa Koru Ticaret merkezi, D:no :2, 06810 Çankaya/Ankara, Turkey
R
Ramazan Çiçek on Google

Haftasonu kahvaltı için gittik. Gitmeden önce rezervasyon yaptık ve ne yiyeceğimizi söyledik. Butik tatlı bir yer ve dükkana girer girmez efsane bir koku sizi karşılıyor. Vardığımızda kahvaltının soğukları hazırdı ve sonra sıcaklar ile servis devam etti. Serpme kahvaltılarda genelde yenmeyecek fazla miktarda malzeme olur ama burada her şey yerli yerindeydi. Kullanılan malzemeler kaliteli ve doğaldı. Pırasalı-Peynirli Kiş, Pankek ve Börek efsaneydi. Personel ilgili ve kibardı. Güzel bir deneyimdi, en kısa zamanda tekrar etmeyi düşünüyoruz.
We went for breakfast on the weekend. We made a reservation before we left and were told what to eat. The boutique is a sweet place and a legendary scent greets you as soon as you enter the shop. When we arrived, the cold breakfast was ready and then the service continued with the hot ones. Mixed breakfasts usually contain a lot of inedible ingredients, but here everything was in its place. The materials used were of high quality and natural. Leek-Cheese Quiche, Pancakes and Pastries were legendary. The staff was caring and polite. It was a nice experience, we plan to repeat it as soon as possible.
N
Nilüfer Çekel on Google

Kahvaltısı çok güzel,mekan ve çalısanlar sıcak ve samimi ortam,pastalar kurabiyeler ev yapımı,enfes ..daha ne olsunkii??
The breakfast is very nice, the place and the employees are warm and friendly, the cakes and cookies are homemade, delicious..what more do you want ??
N
Nurşen Altınbaş on Google

İçeri girdiğiniz gibi sizi harika kokular karşılıyor. Cazibesine dayanmak zor bu kokuların ? porsiyonlar da büyük. Paket yaptırabiliyorsunuz. Kafa dinleyip lezzetli şeyler atıştırmak için bence burayı listenize ekleyin ?
Wonderful scents greet you as you enter. These scents are hard to resist their charm ? portions are also large. You can make a package. I think add it to your list to rest your head and have a delicious snack ?
l
levent u on Google

Mekan olarak küçük ama gayet sempatik bir şekilde düzenlenmiş. Arayıp yer sormadan yada rezervasyon yapmadan gelmek çok iyi sonuçlanmayabilir. Sıcak kahvaltı tercih ettik. Masada başta soğuk olarak hazırlanmış kahvaltılıklara ek olarak tavada yumurta, kıymalı ve peynirli poğaça, kiş, sucuk+hellim şiş geliyor. Kahvaltı pankek (üzerinde vişne reçeli) ile sonlanıyor. Sınırsız çay ve en son Türk kahvesi ikramı da var. Özellikle sıcakların ve reçellerin tadı iyi. Bundan dolayı sıcak kahvaltı almak daha iyi gibi. Oldukça iyi doyarak hatta bazı şeyleri paket alarak kalkmaya hazır olun. Sıcaklar olmadan servis edilen kahvaltının kişi başı 55 TL olması biraz şaşırtıcı, sıcak kahvaltı ise kişi başı 75 TL. Fiyat biraz yüksek olsa da kahvaltıdan memnun olarak ayrıldık.
It is a small but sympathetically arranged place. It may not turn out well to call and come without asking for a place or making a reservation. We preferred hot breakfast. In addition to the cold breakfast dishes, fried eggs, minced meat and cheese pastry, quiche, sausage + halloumi skewers are served on the table. Breakfast ends with pancakes (with cherry jam). There is also unlimited tea and the latest Turkish coffee. Especially hot and jams taste good. Therefore, it seems better to have a hot breakfast. Get ready to get up with a pretty good meal or even pack some things. It is a bit surprising that the breakfast served without hots is 55 TL per person, while the hot breakfast costs 75 TL per person. Although the price is a little high, we left satisfied with the breakfast.
s
saimdang _ra on Google

Bugün keşfettim nezih bir mekan. Birçok çeşidini denedim hepsi nefisti. Ayrıca ismini unuttum fakat kendisi çok nahif ve ilgili olan hanımefendi ye ayrıca teşekkür ederim. Adet adet kurabiye satışını nezaketi ile yapması beni çok mutlu etti. Çok çeşit denedim ve bir tanesi dahi hayal kırıklığı olmadı . Ayrıca dikkatle gözlemledim gerçekten ozenleri ve hijyenik çalışmaları ile de kaliteli bir işletme. Yine geleceğim, çok sevgiler ??
I discovered a nice place today. I tried many varieties, all of them were delicious. Also, I forgot her name, but I would like to thank the lady who was very naive and caring. It made me very happy that he was kind enough to sell cookies in pieces. I've tried many varieties and not a single one has been a disappointment. In addition, I carefully observed that it is a quality business with its ozone and hygienic works. I will come again, much love ??
m
melike akman on Google

Mega kahvaltısı muhteşem. Kiş, el yapımı çıtır kıymalı börek, sahanda organik göz yumurta, kaliteli peynirler, kocaman pankekler. Her şey muazzam. Tek eleştirim, kahvaltıda nutella veya benzeri bir sürülebilir çikolata ihtiyacı hissetmemdir. Pankek vişneli çok güzel ama menüde çikolata olsaaa ben pankekime sürseeem güzel olurdu :)
The mega breakfast is amazing. Quiche, handmade crispy mince pies, scrambled organic eggs, quality cheeses, huge pancakes. Everything is great. My only criticism is that I need nutella or a similar chocolate spread for breakfast. Pancakes with cherry are very nice, but if there is chocolate on the menu, it would be nice if I could apply it to my pancake :)
c
cenap duran on Google

Delicious...
D
Daria Or on Google

Awesome place with great food and lovely hosts

Write some of your reviews for the company Qrabiye Boutique Patisserie

Your reviews will be very helpful to other customers in finding and evaluating information

Rating *
Your review *

(Minimum 30 characters)

Your name *