özsüt - Atatürk Blv no 96 6/a

3.8/5 based on 8 reviews

About özsüt

İbrahim Urlulu yönetiminde dev bir üretim ağı ve mağazalar zinciri kuran Özsüt, 1991 yılında ilk şubesini Alsancak’ta açıyor ve 2002 yılına gelindiğinde şube sayısı 20’ye yükseliyor.

Azerbaycan’da da 3 mağaza açarak ve bugün 5 mağazaya ulaşarak hizmet vermeye devam ediyor. Dünyanın önde gelen tatlı şeflerinden Karim Bourgi’den aldığı danışmanlık hizmeti ile geleneksel lezzetlerine dünya mutfaklarından eşsiz tatlar ekleyen ve hem yerelde hem de globalde ününü her geçen gün artırarak eşsiz tatlarına hayran bırakan Özsüt’ün lezzet yolculuğu hız kaybetmeden sürüyor!

Günümüzde Özsüt mutfağında, kültürümüzün unutulmaya yüz tutmuş binlerce yıllık gizli tariflerinden dünya mutfaklarına uzanan zengin bir menü sunmaya devam ediyor.

Contact özsüt

Address :

özsüt kızılay alışveriş merkezi, Atatürk Blv no 96 6/a, 06420 Çankaya/Ankara, Turkey

Phone : 📞 +977799
Postal code : 06420
Website : http://www.ozsut.com.tr/
Categories :
City : Çankaya/Ankara

özsüt kızılay alışveriş merkezi, Atatürk Blv no 96 6/a, 06420 Çankaya/Ankara, Turkey
o
ozan taylan Kaya on Google

Ankara'nın merkezinde yukarıdan Kızılay'ı görebileceğiniz güzel bir ortamı var. Çalışan personeller ilgili ve güler yüzlü. Hızlı servis sunuyorlar. Fiyatlar kızılay ortalamalarında pek bir fark yok. Genel olarak Özsüt'ün soğuk kahvelerini seven biri olarak bu şubesi de gayet güzel yapıyor soğuk kahveleri. Dışarıyı görebileceğiniz kenarda oturursanız mekan daha güzel geliyor.
In the center of Ankara, it has a beautiful environment where you can see Kızılay from above. The staff members are friendly and smiling. They offer fast service. There is not much difference between the prices and the average of Kızılay. As someone who likes cold coffees of Özsüt in general, this branch also makes cold coffees very well. The place feels better if you sit on the side where you can see the outside.
M
Murat ECE on Google

Çay bardakları kirli hatta yer yer parmak izleriyle dolu (Düzeltme: resimde bulunan bardak hemen öncesinde bardağımın ucunda parmak izleri var demem ile götürülüp sözde temizi getirilen bardak)
The teacups are dirty and even full of fingerprints. (Correction: The glass in the picture was taken and the so-called clean glass was brought when I said there are fingerprints on the tip of my glass just before it)
G
GEORGE B on Google

Good
I
Ismail Alfarra on Google

Nice place
D
Drs najuu Ahme on Google

Ok
s
snabel ahmed on Google

Bad service, slow , not equivalent, too salty, not respectful, arguing stuff.. I'm not going to come back here
T
The black fox on Google

I met beuitful girl there working as a waiter, I hadn't a chance to take her no. XD
m
mohamed Almasri on Google

I love the view on Kizlay area

Write some of your reviews for the company özsüt

Your reviews will be very helpful to other customers in finding and evaluating information

Rating *
Your review *

(Minimum 30 characters)

Your name *