Niyokki Doğal Makarna Beysupark - Niyokki Doğal Makarna Beysupark

4.1/5 based on 8 reviews

Anasayfa | Niyokki Doğal Makarna Evi - Niyokki.com.tr

Makarna ve soslarınızı arzu ettiğiniz gibi seçebilir, farklı tariflerle yepyeni harika lezzetler yaratabilirsiniz.

About Niyokki Doğal Makarna Beysupark

Her gün sevgiyle açıyor, lezzetle kapatıyoruz!

Makarna ve soslarınızı arzu ettiğiniz gibi seçebilir, farklı tariflerle yepyeni harika lezzetler yaratabilirsiniz. Makarnalarınız günlük üretildiği için değişkenlik gösterebilir. Makarna çeşitlerimizi sorarak lezzetlerinizi seçebilirsiniz. Tahmini servis süresi 12 dakikadır. Porsiyonlarımız doyuruculuğu ile bilinir.

Makarnalarımız şubelerimizde günlük olarak hazırlanır. Tüm makarnalarımız renklerini, sıkılan doğal sebze ve meyve suyu pürelerinden alır. Bütün porsiyonlarımız 200 gr. makarna ile servis edilir.

%100 Aşk

EVET, BU BİR AŞK HİKAYESİ!

Hayatım boyunca bir çok ülke gezdim. Tüm dünya makarnaya aşıkken, sadece dört çeşit market makarnasının bilindiği ve makarnanın öğrenci yemeği olarak anıldığı bir ülkede "imkansız bir aşktı" benimkisi!

Makarnaya hak ettiği değeri kazandırmam, sizlere gerçek makarnayı tanıtmam gerekiyordu. "İşte, taze makarna üreterek başlamalıyız!" diye düşünüp, en sağlıklı ve en lezzetli makarnayı üretmenin yöntemlerini araştırırken Semolina (durum buğdayı) ununu keşfettim.

 

O yıllarda, Semolina'nın ne kadar değerli olduğunu biz henüz keşfetmemiş olsak da, bütün dünya bunu keşfetmiş ve kullanmaktaydı. Doğru unla hazırlanmış taze makarna, lezzetli olmasının yanında o kadar sağlıklıdır ki; bugün, neredeyse tüm dünya starları, turnelerine giderken yanlarında sadece makarna şeflerini götürürler.

Gerçek makarnayı, en taze haliyle tüm Türkiye'ye tanıtmak fazlasıyla emek isteyen bir süreçti. Bilinen dört çeşit makarnayı 700 çeşide çıkarmakla yetinmedim; en tazesini, Türk tohumlarıyla üreterek Türk damak tadını taze makarna ile birleştirdim. 

Adını da, bir İtalyan efsanesi olan Gnocchi'yi Türkçeleştirerek Niyokki koydum.

Ufuk BIYIK 

Contact Niyokki Doğal Makarna Beysupark

Address :

06810 Çankaya/Ankara, Turkey

Phone : 📞 +9
Postal code : 06810
Website : http://www.niyokki.com.tr/
Categories :
City : Çankaya/Ankara

06810 Çankaya/Ankara, Turkey
B
Bilinmeyen Şahıs on Google

Yemeğin hazırlanması doğal olarak uzun sürüyor, çok emek verilmiş yemekler fakat siparişleri yanlış getirdiklerinde iki yemek süresi beklemek tahammül edilemeyebiliyor, yemeklerin soslarını karıştırdıkları için geri göndermek zorunda kaldık. İyi tarafı ise garsonun çok nazik oluşu ve en kısa sürede doğru yemekleri getireceklerine dair bizi temin etmesiydi. Bunun dışında tat bakımından harikalardı. Tavsiye ederim, bir akşam yemeği için gelinebilecek güzel bir yer
The preparation of the meal naturally takes a long time, the dishes took a lot of effort, but when they get the orders wrong, waiting for two meals can be intolerable, we had to send them back because they mixed the sauces of the dishes. The good part was that the waiter was very kind and assured us that they would bring the right dishes as soon as possible. Other than that, they were great in taste. I recommend it, it's a nice place to come for a dinner
r
r.uğur gömeç on Google

Eşimle birlikte pazar günü Akşam yemeğimiz yemek için uğradık makarnalar çok iyi servis çok iyi mekan temiz ve kaliteli fiyatları ortalama kesinlikle aç karnına gidin gerçekten porsiyonlar çok doyurucu Emeği geçen herkese teşekkür ederim
We stayed on Sunday with my wife to eat our dinner The pastas were very good The service was very good The location was clean and the quality prices average definitely go on an empty stomach Thank you to everyone who really made a very hearty contribution to portions
M
Müzeyyen Arslan on Google

İtalyan makarnası adı altında asla italyan makarnası yapmayan sadece krema boca eden bir işletme. Her şeyin ötesinde ilk tabağımdaki midye resmen bayattı ve böcek çıktı. İlk gelen tabağı değiştirdiler bu sefer diğer tabakta kıl çıktı! Naçizane tavsiyem bu işten çıkıp insanların midesine zarar vermemeniz.
It is a company that never makes Italian pasta under the name of Italian pasta, only pours cream. Above all, the mussels on my first plate were officially stale and there were bugs. They changed the first plate that came, this time there was hair on the other plate! My humble advice is to get out of this business and not hurt people's stomachs.
s
sarp özerdem on Google

İğrenç bir yer sakın gitmeyin giden zehirlenip çıkar ölmek istiyorsanız gidebilirsiniz allah gidenin yardımcısı olsun
It's a disgusting place, don't go, if you want to die, you can go, god help those who go
E
Emre Ertekin on Google

İtalyan usülü, lezzetli bir makarna yemek için gidilebilecek bir yer. Mekan güzel, hizmet iyi. Gelen porsiyonlar insanı tıka basa doyuracak kadar değil, lezzeti tadacak kadar geliyor. Yemek çeşidi gerçekten çok fazla, hepsini tadmak için epey gitmek gerek :) Özellikle Pizzanya'yı deneyin derim, pizza ve makarna karışımı, çok güzel bir tabak geldi önüme.
Italian style, a place to go for a delicious pasta dish. The location is nice, the service is good. The incoming portions are not enough to fill the person, but to taste the taste. The type of food is really a lot, it takes a lot to taste it all.
k
kudret altuntas on Google

Berbat ötesi. İtalyan makarnası diye hamuru haşlayıp bir kaç sos ekleyip önünüze getiriyorlar. Porsiyonlar oldukça küçük ancak fiyatlar oldukça yüksek paranıza yazık değmez.
Beyond awful. They boil the dough as Italian pasta, add a few sauces and bring it to you. Portions are quite small but prices are quite high, it's not worth your money.
N
Nurten Bigat on Google

Food is not very good
S
Sarah Ozdemir on Google

Wonderful hand made pasta....the best in Ankara.

Write some of your reviews for the company Niyokki Doğal Makarna Beysupark

Your reviews will be very helpful to other customers in finding and evaluating information

Rating *
Your review *

(Minimum 30 characters)

Your name *