Mogan Pastanesi - 2. Etap AVM No:4 D:7

4.2/5 based on 8 reviews

Contact Mogan Pastanesi

Address :

Manyas Gölü Cad. Park Eymir Toki Konutları, 2. Etap AVM No:4 D:7, 06830 Gölbaşı/Ankara, Turkey

Phone : 📞 +987
Postal code : 06830
Website : http://www.moganpastanesi.com/
Categories :
City : Gölbaşı/Ankara

Manyas Gölü Cad. Park Eymir Toki Konutları, 2. Etap AVM No:4 D:7, 06830 Gölbaşı/Ankara, Turkey
m
mine oran on Google

Ürünleri lezzetli ve her zaman taze oluyor, çalışanları da kibar ve güler yüzlü, özellikle yaş pastada vazgeçilmezimiz
Its products are delicious and always fresh, its employees are also polite and smiling, we are indispensable especially in cakes.
G
Gamze Yiğit on Google

Mogan pastanesinin ürünleri çok taze ve lezzetli çalışanları güler yüzlü temiz herzaman tercih ettiğimiz bir yer ??
The products of Mogan patisserie are very fresh and delicious, the employees are friendly and clean, it is always a place we prefer ??
f
ferda aydın on Google

Ürünleri her zaman taze, çalışanlar güler yüzlü Özlem Hanım’ın sıcak tavrı da her zaman aynı samimiyeti hissettiriyor. ☘️
The products are always fresh, the employees are friendly Özlem Hanım's warm demeanor always makes you feel the same sincerity. ☘️
İ
İ a on Google

Taptaze ürünler hijyen kurallarına dikkat edenbir işletme. Müşteri ile güler yüzlü ve nazik iletişim kuran calisalanlari ile ailemizin pastanesi diyebilirim.
A business that pays attention to fresh products and hygiene rules. I can say that it is the patisserie of our family with its employees who communicate with the customers in a friendly and courteous manner.
D
DEFNE MİNA GÖKÇE on Google

Ben yeni keşfettim burayı ürünleri çok taze ve lezzetli gerçekten herşeyden öncesi çok temiz ve çalışanların güleryüzlü olması dahada çok güzel ben çok keyif aldım buradan tavsiye ediyorum ?
I just discovered this place, the products are very fresh and delicious, first of all, it is very clean and the employees are smiling, it is very nice. I enjoyed it a lot, I recommend it here ?
M
Merve nur SUNGUR on Google

Yıllardır memnun kalarak alışveriş yapıyorum ürünleri çok lezzetli ve taze, özel günlerde pastalarımızı özenle ve tam istenilen gibi hazırlıyorlar güvenle tüketebiliyoruz. Çalışanlar güler yüzlü özellikle Özlem hanım’ın sıcaklığı oraya gitmeme sebep oluyor.
I have been shopping for years with satisfaction, the products are very delicious and fresh, they prepare our cakes carefully and exactly as desired on special occasions, and we can consume them safely. Employees are friendly, especially Özlem's warmth makes me go there.
Ö
Özlem Çetinçelik on Google

Mogan pastanesine teşekkür ederim kızımın doğum günü pastasını yaptırdım verdiğim örnek pasta resminin birebir aynısını yaptı ayrıca başka yerde 500 TL olan pastayı yarı yarıya yaptı Ahmet beye ilgisinden dolayı teşekkür ederiyorum emeğinize sağlık.
I would like to thank Mogan patisserie. I had my daughter's birthday cake made. She made exactly the same picture of the sample cake I gave her, and she also made half the cake, which costs 500 TL elsewhere. Thank you Ahmet for his interest in your work.
İ
İsmail Cenk KOCA on Google

It is the only pastane in Toki. So People must shopping there.

Write some of your reviews for the company Mogan Pastanesi

Your reviews will be very helpful to other customers in finding and evaluating information

Rating *
Your review *

(Minimum 30 characters)

Your name *