Misbaşak - Gölbaşı - Yedi Göller Cd. No:480

3.8/5 based on 8 reviews

Contact Misbaşak - Gölbaşı

Address :

Yedi Göller Cd. No:480, 06830 Gölbaşı/Ankara, Turkey

Phone : 📞 +988
Postal code : 06830
Website : http://www.misbasak.com.tr/
Categories :
City : Gölbaşı/Ankara

Yedi Göller Cd. No:480, 06830 Gölbaşı/Ankara, Turkey
B
Betül Taşın on Google

Bugün oraya ikinci gidişim idi. Fakat asla memnun kalmadım kalmadık ilkinde ana okuluna giden çocuklarımızın anneleriyle gittik ben oraya gidelim dedim hatta 10 kisi filandik 50 yaslarindaki o meshur garson bey herkesindr yorumlarda memnun kalmadığı o bey o ilk gidişimiz de de gzl ilgilenmedi masayı silmedi sert tavırları vs. Arti bayaniz yani daha gzl davranabilir. Bugün 3 bayan arkds gttik menulerdd fiyat değiştiyse önceden bildir bize hesap gelince Bi anlamı kalmıyor yani .çok sert döver gibi bizi Hayr Hayr yo yo yo bu nasıl Bi konuşma tarzı asla gitmeyiz bir daha Mis basaga yakışmadı bu instgram yorumları mi siliyorlar hemen pes bir özür diler insan . Hiç hoşumuza gitmedi hicccc. tavsiyem degild asla gitmeyiz golbasi mis basaga
Today was my second time going there. But I was never satisfied. At first, we went with the mothers of our children who went to kindergarten, I said let's go there, even 10 people and something like 50 years old, that famous waiter, everyone is not satisfied with the comments, he did not care about the first time we went, he did not wipe the table, his harsh attitudes etc. Plus we are female so she can act more discreetly. Today, 3 ladies arkds gttik menulerdd let us know if the price has changed, when the account comes, it doesn't make any sense. Are they deleting these instgram comments? We didn't like it at all, hicccc. It was not my advice, we would never go to golbasi mis basaga
M
Mücahit ARSLAN on Google

Günlük ekmek, poğaça ve börek için çevredeki en iyi seçenek. Ancak yemek ve atıştırmalıklar konusunda biraz lezzet ve özene ihtiyacı var. Kaşarlı pideyi lahmacun mantığıyla yapıyorlar. Pide 5 üstünden 2,5; hamburger 3,8; su böreği 4,5; çay ise 4.
The best choice around for daily bread, pastries and pastries. But it needs some flavor and care when it comes to meals and snacks. They make pita with cheddar with the logic of lahmacun. Pita 2,5 out of 5; hamburger 3.8; water pastry 4.5; tea is 4.
K
Kübra İris on Google

Karlı bir günde sıcak bir ortamda çay içip demlenmek de güzelmiş. Tavsiye edilir güzel mekan
It is also nice to drink and brew tea in a warm environment on a snowy day. Recommended beautiful place
z
zehra özdemir on Google

Hiç bilmediğimiz bir mekandı. Fakat çok memnun kaldık. Kahve sunumu ve lezzeti, taze portakal suyu, taze ekler pastası gayet lezzetliydi. Otopark mevcut.Tavsiye edilir?
It was a place we did not know. But we were very satisfied. Coffee presentation and taste, fresh orange juice, fresh eclair cake were very tasty. Parking available. Recommended ?
O
Osman ARSLAN on Google

So so
A
Adam Erim on Google

Great pastries and bread
B
Bahram Bakhtier on Google

Quite nice place with no rush
İ
İbrahim Ufuk Özgün on Google

Clean enough but service does seem to be unorganized and slow. Has a nice view and is quiet but the background music sure could use an upgrade.

Write some of your reviews for the company Misbaşak - Gölbaşı

Your reviews will be very helpful to other customers in finding and evaluating information

Rating *
Your review *

(Minimum 30 characters)

Your name *