Pastannec I Gimat

4/5 based on 8 reviews

Pastannecim Erciyes Börek Gimat - Pastane - Pastannecim-cafe.business.site

Pastannecim Gimat En Özel Anlarınızda yanınızda

Contact Pastannec I Gimat

Address :

187. Cd. No:6, 06374, 06374 Ostim Osb/Yenimahalle/Ankara, Turkey

Phone : 📞 +987
Website : https://pastannecim-cafe.business.site/
Categories :
City : Ostim Osb/Yenimahalle/Ankara

187. Cd. No:6, 06374, 06374 Ostim Osb/Yenimahalle/Ankara, Turkey
A
Aynur Çetinkaya on Google

Doğum günü pastası yaptırdık,alt tarafı strafordu.Pastanın da 3'te biri alttan strafor çıktı.Pasta başarılı tadı fena değil ama altta straforu gizlemeleri hoş olmamış.Tanıdıkların yanında pastayı kesince alttan strafor çıkması hoş olmadı,önceden söylemeleri gerekirdi.
We made a birthday cake, the bottom was styrofoam. One third of the cake came out with styrofoam from the bottom. The cake tastes well, but it was not nice to hide the styrofoam at the bottom.
o
osman tepe on Google

Kaliteli ürün guleryuzlu hizmet muhteşem lezzetler
K
Korhan on Google

Fiyatlar makul Kaliteli ürünler satiliyor
Prices are reasonable Quality products are sold
A
Aykan özel on Google

Gimat taki yerine saat 19:00 dan sonra gittim, kendi sitesinde ve kapısında kocaman Happy Hour yazmasına rağmen o kampanya 1 yıl önce bitti gibi birşey söyledi çalışan kişi.Kampanya bittiyse neden reklamını yapıyorsunuz halen. Müşteri gelsin de nasıl olsa birşey satarız mantığı herhalde. Ayıptır. Kampanya devam ediyor diye cevap yazılmış. Çalışanlarınızı bilgilendirin o zaman.
I went to his place in Gimat after 19:00. Despite the huge Happy Hour on his website and door, the employee said something like that campaign ended 1 year ago. Why are you still advertising the campaign if it's over. I guess the logic is that we can sell something even if the customer comes. It is shameful. The answer was written that the campaign continues. Then inform your employees.
İ
İnci Şekerci on Google

Bugün kardeşimin doğum günü için pasta almaya gitmiştik bu şubeye. Çalışan hanım çok tatlı ve çok kibardı. İyi ki doğdun diye pastanın üzerine yazmasını istedik ve yanına kalpler gülücükler koymuş, kardeşim çok beğendi. Teşekkürler :') <3
Today we went to this branch to buy a cake for my brother's birthday. The working lady was very sweet and very kind. We asked him to write on the cake for a happy birthday and he put hearts and smiles next to it, my brother liked it very much. Thanks: ') <3
N
Nihat Güler on Google

Pastannecim'e geldiğiniz andan itibaren kendinizi masal diyarında hissettiren tasarım pastalar karşılıyor sizleri. Pasta reyonundaki renk cümbüşü ıse cabası. Ben en çok meyveli pastalarını seviyorum. Emeği geçen tüm arkadaşlara teşekkürler...
From the moment you come to Pastannecim, you are greeted by designer cakes that make you feel in the land of fairy tales. Not to mention the riot of colors in the cake aisle. I like their fruit cakes the most. Thanks to all the friends who contributed ...
f
fatih K on Google

Oğlumun doğum günü fikri son dönemin popüler oyunu brawl stars'dı. Bir çok yer gezdim, ama yapılmış bir örnek yoktu. Daha önce çalışılmamış bu konsept pasta hususunda, gerekli detayları alıp, ön hazırlığı sonrasında yetenekli heykeltıraşlarını işe yönlendirerek mükemmel bir iş çıkarttılar. Oğlum pastaya bayıldı, arkadaşları hayran kaldılar. Davetsiz çocuk misafirlerimiz üşüştü bir sürü. Pastanın lezzeti zaten inanılmazdı. Top cake leri daha cok sipariş etmediğimize pişman olduk, çünkü tadına bakamadık :) Her şeyiyle mükemmel bir hazırlıktı, emeği gecen heykeltraslara ve aracı olan kişilere teşekkür ederiz.
The idea of ​​my son's birthday was brawl stars, the most popular game of the last period. I've traveled around a lot, but there hasn't been an example. They did an excellent job on this concept cake, which had not been studied before, by taking the necessary details and directing the talented sculptors to work after the preparation. My son loved the cake, and his friends admired it. A lot of intruders caught our guests. The flavor of the cake was already incredible. We regretted that we didn't order top cakes more, because we couldn't taste it :) It was a perfect preparation with everything, we thank the sculptors and the people who contributed to the work.
ö
özlem göncü on Google

Tasarım pasta siparişi vermek için gittim Gitmem ile çıkmam bir oldu siparisi oluşturmak için gelen genç bir bey arkadaş bence bir an önce orayı terk etmelisin Çünkü üslubun ve ukala tarzın ile O işi yapmak istemediğini o kadar belli ediyorsun ki en azından bırakta yapmak isteyenler yapsın yada eryaman pastanecim şubesinde bulunan mehmet bey den insan ilişkileri ve müşteri memnuniyetini ile ilgili eğitim alabilirsin yine de teşekkür ederim sana sayende eryaman pastanecim şubesini tanımış oldum ?
I went to order a design cake. It's okay to go out with me. A young gentleman who came to make the order, I think you should leave the place as soon as possible Because with your style and arrogant style, you make it so obvious that you don't want to do that job, at least let those who want to do it or my eryaman patisserie You can get training on human relations and customer satisfaction from Mr. Mehmet in the branch, thank you anyway, thanks to you, I got to know the eryaman patisserie branch ?

Write some of your reviews for the company Pastannec I Gimat

Your reviews will be very helpful to other customers in finding and evaluating information

Rating *
Your review *

(Minimum 30 characters)

Your name *