Meşhur Yılmaz Burmalı Kadayıf (Kızılay Şube) - Mithatpaşa Cd. No:57/B

4.2/5 based on 8 reviews

Yılmaz Burmalı Kadayıf | Burmalı Kadayıf , Kadayıf, Künefe - Yilmazburmalikadayif.com

Yılları aşan deneyimi ve uzman kadrosu ile Kadayıf, Burmalı Kadayıf ve Künefe,diğer bir çok tatlı çeşidi ile YILMAZ BURMALI KADAYIF sizlere hizmet vermektendir

About Meşhur Yılmaz Burmalı Kadayıf (Kızılay Şube)

Yılları aşan deneyimi ve uzman kadrosu ile Burmalı Kadayıf, Sütlü Kadayıf, Hasır Kadayıf, Baklava, Soğuk Baklava, Künefe, Dövme Maraş Dondurma ve diğer bir çok tatlı çeşidi ile MEŞHUR YILMAZ BURMALI KADAYIF sizlere 1993 yılından bu yana hizmet vermekten büyük gurur duymaktadır.

Contact Meşhur Yılmaz Burmalı Kadayıf (Kızılay Şube)

Address :

Mithatpaşa Cd. No:57/B, 06420 Çankaya/Ankara, Turkey

Phone : 📞 +9
Postal code : 06420
Website : http://www.yilmazburmalikadayif.com/
Categories :
City : Çankaya/Ankara

Mithatpaşa Cd. No:57/B, 06420 Çankaya/Ankara, Turkey
A
Ahmed Habib on Google

Ankara'da yedeğim en iyi künefe!
The best künefe I spare in Ankara!
A
Asiye Ayçeker on Google

Eve sipariş verdim çok hızlı geldi ve taptaze tatlıları var. Başarılı bir işletme tebrikler.
I ordered home it came very fast and they have fresh desserts. Congratulations on a successful business.
A
Ahmet USTA on Google

On numara 5 yıldız. Sütlü nuriye ye bayılırım. Beyaz saçlı bi abimiz var mithatpasa şubesinde. Tatlilar kadar tatlı bi abi. Ankara da tatlı buradan yenir. Günün her saati taze çıtır tatlılar gelir.
Number ten is 5 stars. I love nuriye with milk. We have a brother with white hair at the Mithatpasa branch. Big brother as sweet as sweets. Dessert is eaten here in Ankara. Fresh crispy desserts arrive at any time of the day.
S
Suna Cihan on Google

Cevizli Burma Kadayıf mükemmel lezzet mutlaka tatmalısınız.
Walnut Burma Kadayif must taste the perfect flavor.
S
Samet Emmioglu on Google

Bir dilim burma kadayıf 2 dilim sütlü nuriyeye 50 TL verdim. Lezzetli miydi, eh işte
I gave 50 TL for a slice of burma kadayif and 2 slices of milk nuriye. Was it delicious, well
Z
Zeynep Göktürk on Google

Burmalı kadayıf deyince akla kim gelir tabiki burası gelir. Hem lezzetli hemde sıcak samimi bir ortami var. Kücük sirin bir isletme. Disarida ufak masalar var tatli sonrasi cay ikrami bulunuyor. Burma kadayifin ici cok bol cevizli. Is donüsü her zaman burdan tatli aliyorum. Tesekkür ederim bu güzel lezzet icin.
Who comes to mind when Burmese kadayif is mentioned, of course, this place comes to mind. It has a delicious and warm friendly atmosphere. A cute little establishment. There are small tables outside, and tea is served after dessert. Burma kadayif has a lot of walnuts in it. I always get dessert from here after work. Thank you for this delicious treat.
A
Adem Soylu on Google

Burmalı Kadayıfını severim. Bugün soğuk baklava sipariş verdik. Kullanılan malzeme ve tazelik tam bir fiyaskoydu. Şeker tadından başka hiç bir tat alamadık. Başka şubede yediğim soğuk baklava çok güzeldi. Ya şubeler arasında fark var ki, fiyat farkı da mevcut, ya da her gün aynı kalite olmuyor demek ki bu daha vahim.
I love Burmese Kadayif. Today we ordered cold baklava. The ingredients and freshness used were a complete failure. We did not get any taste other than the taste of sugar. The cold baklava I ate at another branch was very good. Either there is a difference between the branches, there is a price difference, or the same quality is not available every day, which is worse.
J
Jr. Aykut on Google

Kaliteli ürünler, güler yüzlü hizmet. İlgi alaka, ürünler hakkında bilgilendirme gayet yerinde. Ne sattığını üretim aşamasına kadar bilen işin ehli çalışanlar var. İşletme-müşteri ilişkisini koruyarak kurulan samimiyet. Fiyatlar tatlı için biraz pahalı gelebilir ama kaliteyi ucuza alamazsınız. Künefe biraz özenli olsa daha iyi olur gibi.
Quality products, friendly service. The interest is relevant, the information about the products is quite appropriate. There are competent employees who know what they are selling right down to the production stage. Sincerity established by preserving the business-customer relationship. Prices may seem a bit expensive for dessert but you can't get quality cheap. It seems like it would be better if the künefe was a little more careful.

Write some of your reviews for the company Meşhur Yılmaz Burmalı Kadayıf (Kızılay Şube)

Your reviews will be very helpful to other customers in finding and evaluating information

Rating *
Your review *

(Minimum 30 characters)

Your name *