Zeugma Künefe Güneşevler - Türkmen Cd No:2C

4.4/5 based on 8 reviews

About Zeugma Künefe Güneşevler

2016 yılında ilk şubesini Bursa Özlüce’de açan Zeugma Künefe,
2. şubesini 2017 yılında Ankara Balgat, Batıkent, Eryaman ve Mamak ilçelerinde açarak faaliyetlerine devam etmiştir. 
Sizlerin beğenisi ve ilgisini cesaret alarak Eskişehir, Batman, Kırşehir ve Diyarbakır’da
(Diyarbakırda SALİH USTA olarak) emin adımlarla Türkiye pazarında toplamda 13 şubeye ulaşarak siz değerli
Zeugma Künefe severlere hizmet vermeye devam etmektedir.

Kurulduğu günden beri ürünleri tamamen organik olup 1. sınıf tereyağ
(sade yağ) fıstık, kaymak ve hamuru özel soğuk zincirlerle memleketimiz Gaziantep’ten sizler için gelip şubelerimize dağıtılmaktadır.

İyi Olan Kazansın..!

Contact Zeugma Künefe Güneşevler

Address :

Türkmen Cd No:2C, 06110 Altındağ/Ankara, Turkey

Phone : 📞 +97
Postal code : 06110
Website : https://www.zeugmakunefe.com.tr/
Categories :
City : Altındağ/Ankara

Türkmen Cd No:2C, 06110 Altındağ/Ankara, Turkey
H
Hüseyin Özgen on Google

İftar sonrası tatlı yemek için gittik yaklaşık 40 dk bekledik artık beklemeye tahammül kalmamıştı ki sipariş geldi hasır peynirli ve normal künefe 4 kişilik aynı tepside yarı yarıya geldi süperdi beklediğimize deydi fiyat 2yüz küsür heralde kardeşim ödedi bence biraz pahalı sipariş gelene kadarki ikramlar güzel ama çok az az veriyorlar çaylar soğuk servis ediliyor bunlara dikkat etmeleri gerek . Tekrar giderim diyebileceğim bir yer. Eleştirileri dikkate almaları gerekiyor.
We went for dessert after iftar, we waited for about 40 minutes, we couldn't bear to wait anymore when the order came, wicker cheese and normal künefe came in half on the same tray for 4 people, it came in half on the same tray, it was super, he said we waited, the price was 2hundred-odd, I think my brother paid it, I think the treats are nice but very little until the order comes They serve tea cold, they should be careful. A place where I can say I would go again. They need to take criticism into account.
M
Mustafa Tek on Google

İkramları, mekanı ve künefesi güzeldi...
Its treats, place and künefe were beautiful...
F
Fahri Reis on Google

Gayet nezih temiz . Güler yüzlü çalışanlar hizmetinden ve lezzetinden memnun kalabileceğiniz bir yer.?
Pretty neat clean. A place where you can be satisfied with the friendly staff, service and taste.
S
Soner AYTAÇ on Google

Zeugma Künefe Güneşevler Şubesi yeni açıldı.Caddenin modern yapılarından birinin tercih edilmesi çok kullanışlı oldu.Mekan geniş ve ferah, iç dekorasyonda harika olmuş.Hem hayırlı olsun demek hem de lezzetleri merakımdan uğradım.Künefe, kaymaklı paşa, dondurmalı katmer .Tümünü bir defada yemek istiyor insan. İkram edilen meyveler ve süt için teşekkürler. Sağlık ve afiyetle ?
Zeugma Künefe Güneşevler Branch has just opened. It was very useful to choose one of the modern structures of the street. The place is large and spacious, the interior decoration is wonderful. It's both good luck and I'm curious about the flavors. Kunefe, creamy pasha, ice cream katmer. human. Thank you for the fruit and milk offered. Health and wellness ?
B
BRK ORS on Google

Uzun zamandır böyle lezzetli künefe/katmer yememiştim. Mekan çok ferah temiz ve şık. Çalışanlar güleryüzlü ilgili. İzzeti ikram çalan türküler her şey çok güzel biz ailecek memnun kaldık siz tatlı severlerede tavsiye ederiz ?? Ellerinize sağlık.
I haven't eaten such delicious künefe/katmer in a long time. The place is very spacious, clean and stylish. The employees are friendly. The folk songs that play the honor, everything is very good, we are satisfied with the family, we recommend it to you sweet lovers ?? good luck to your hands.
m
mngst123 on Google

Garsonların ilgili olması beklentimizi arttırdı ancak maalesef tek yıldızdan fazlasını hak etmiyor. Fiyatlar lezzetine göre çok pahalı kesinlikle o fiyatlara değmez Künefe ve katmer yedik Künefe her yerde bulabileceğiniz standart kalitedeydi katmer ise çok kötüydü ikisine 80 küsür ödedik, ikincisi içerisi gerçekten çok soğuk ayaklarımız dondu koskoca yer iki klimayla ısıtılıyor tabii bunlarda etkisiz kalıyor içeride montumu çıkarmadan oturabildim ve soğuktan dolayı erken çıkmak zorunda kaldık. Kısacası lezzet ve ortam açısından ödenen ücreti haketmiyor.
The attentiveness of the waiters increased our expectations, but unfortunately it does not deserve more than one star. The prices are too expensive for its taste, it's definitely not worth that price We ate künefe and katmer. The künefe was of standard quality that you can find everywhere, and the katmer was very bad, we paid 80-odd for two of them, the second is really cold inside, our feet froze, the whole place is heated by two air conditioners. Because of this, we had to leave early. In short, it does not deserve the price paid in terms of taste and environment.
M
Mahmut BUDAK on Google

Künefesi leziz iki kişilik sipariş verdik tok karnına gittik çok zor yiyebildik.ikramlar ve fiyat bilgisi fotoğraflarda mevcut.edit:tatlı olarak aşırı şekerli insan kesiliyor...şerbeti daha az şekerli yaparlarsa çok daha iyi olur.
We ordered for two people with delicious kunefe. We went on a full stomach.
D
Derya G. on Google

Oturacak yer zor bulduk, ikramlar, lezzetler ve sunum muhteşemdi. Sınırsız çay ikramı var. Ortam temiz, servis hızlı...
We hardly found a seat, the treats, flavors and presentation were magnificent. Unlimited tea is available. The environment is clean, the service is fast...

Write some of your reviews for the company Zeugma Künefe Güneşevler

Your reviews will be very helpful to other customers in finding and evaluating information

Rating *
Your review *

(Minimum 30 characters)

Your name *