Koffiewinkel - Natoyolu Caddesı

5/5 based on 1 reviews

Koffiewinkel - Café Ankara | International cuisine near me | Book now - Koffiewinkel.eatbu.com

Ister gel al / ister eve gelsin | Ankara - Huzurlu Pazar öğle sonraları için bir kafeye mı ihtiyacınız var? O halde bize uğrayın. Kafe Koffiewinkel bol çeşit kahve ve ufak atıştırmalık seçenekleriyle sizi bekliyor. Özel dış alanlarımızda güneşin keyfini çıkartabilirsiniz. Bol çeşitli içecek seçenekleri, olağanüstü kafe : uluslararası mutfak, zengin yemekleriyle sizi büyüleyecektir. En seçici misafirlerimi

Koffiewinkel - Café Ankara | International cuisine near me | Book now - Koffiewinkel.eatbu.com

Huzurlu Pazar öğle sonraları için bir kafeye mı ihtiyacınız var? O halde bize uğrayın. Kafe Koffiewinkel bol çeşit kahve ve ufak atıştırmalık seçenekleriyle sizi bekliyor. Özel dış alanlarımızda güneşin keyfini çıkartabilirsiniz.

Bol çeşitli içecek seçenekleri, olağanüstü kafe

uluslararası mutfak, zengin yemekleriyle sizi büyüleyecektir. En seçici misafirlerimizi dahi memnun etmek için leziz fast food'larımızdan çeşitli lezzetler sizi bekliyor. Tatlı severler için de bir şeylerimiz var. Zengin çeşitli hamur işimiz, sevgiyle hazırlanan yaş pastalarımız veya serinletici dondurmamız çok lezzetlidir. Bizde enfes bir kahvaltı, bir branç, bir öğle yemeği veya bir akşam yemeği için hiçbir engel yok. Tüm restoran-blogger'lar için: Fotoğrafı çekin ve hızlıca Instragram'da paylaşın – hiç sorun değil, ücretsiz WiFi bağlantımız mevcuttur. Tütün severleri bir araya getiren ilave bir sigara içme alanımız vardır.

Kişisel beslenme şekli

Seçeneklerimiz arasında aynı zamanda helal ve vejetaryen özel yemekleri de bulabilirsiniz. Yemekte sağlığınıza dikkat ederken işinizi olabildiğince kolaylaştırmak ve sağlıklı yemeklerin ne kadar lezzetli olabileceğini size göstermek istiyoruz.

Özel etkinlikleriniz organize ediyoruz

Lütfen açılış / kapanış saatlerimize bir göz atın ve bize uğrayın. Sizi ağırlamaktan memnuniyet duyarız! Carte ticket restaurant, banka havalesi, VISA, temassız ödeme, bankamatik kartı, AMEX ve Mastercard kabul ediyoruz. Ek olarak elbette her daim nakit ödeme de yapabilirsiniz. Rahatça evde yemek istiyorsanız paket servisimizden de faylanabilir veya istediğiniz yemeği paket olarak bizden alabilirsiniz. Özel etkinliklere de hizmet vermekteyiz. Daha detaylı bilgi ve rezervasyon için bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir. Her gün 08:30 ila 23:59 saatleri arasında açığız.

Contact Koffiewinkel

Address :

Natoyolu Caddesı, 06630 Mamak/Ankara, Turkey

Phone : 📞 +977
Postal code : 06630
Website : https://koffiewinkel.eatbu.com/
Categories :
City : Mamak/Ankara

Natoyolu Caddesı, 06630 Mamak/Ankara, Turkey

Write some of your reviews for the company Koffiewinkel

Your reviews will be very helpful to other customers in finding and evaluating information

Rating *
Your review *

(Minimum 30 characters)

Your name *