Kebaphan - Ceyhun Atuf Kansu Cd. 42/C

4.2/5 based on 8 reviews

KEBAPHAN, ÇANKAYA BALGAT MEŞHUR KEBAP SALONU(ANKARA) - Kebaphanhalilusta.com

Zengin yemek menümüz ile sizlerin hizmetindeyiz.- Ankara şubesinden sipariş vermek için restoran menüsünden seçiminizi yaparak yemek siparişinizi verebilirsiniz.- 0312 287 10 65

KEBAPHAN, ÇANKAYA BALGAT MEŞHUR KEBAP SALONU(ANKARA) - Kebaphanhalilusta.com

HAKKIMIZDA

Kebaphan Balgat geçen yıllar içerisinde oldukça hızlı bir şekilde gelişme sarf etti. Bu gelişme neticesinde ise yemek sektörü içerisinde firmamızın ismini duymayan kalmamıştır. Kebaphan Balgat kendi isminin yemek sektörüne altın harfler ile yazılması amacı ile bu yola çıkmış olduğu için ise küçük başarılar ile yetinmeyip sürekli daha iyisi olmak için farklı yöntemler denemeye devam etmiştir.

Sunduğumuz kaliteli hizmetler firmamız tarafından yılladır başarılı şekilde sunulmaktadır. Bu konuda sizlerden çok ilgi gören firmamız bu çalışma yıllardır başarılı bir şekilde sürdürmektedir. Bundan sonrada başarılı şekilde ve sürekli geliştirilerek bu hizmetlerimizin sürdürülmesi devam edecektir. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan firmamız sürekli hizmetlerini geliştirmektedir.

Siz değerli müşterilerimizi firmamızın asıl sahibi olarak gördüğümüz için etkileşimli bir şekilde ürünlerin ve hizmetlerin oluşturulmasında katkılarınızı takip etmekteyiz. Bunu gerçekleştirirken sizlerden aldığımız güçle beraber sektördeki lokomatif olma konumumuzun verdiği mesuliyeti yerine getirmekteyiz.

Geleceğe daha güvenli bakabilmek için modern uygulamalarla ülke gerçeklerini birleştiren bir potada önemli bir misyonu yerine getirmekteyiz. Hizmet vermiş olduğumuz bütün alanlarda en kaliteli ürünlerle karşınızda olabilmek için sürekli yenilenmekteyiz.

Contact Kebaphan

Address :

Ceyhun Atuf Kansu Cd. 42/C, 06520 Çankaya/Ankara, Turkey

Phone : 📞 +987
Postal code : 06520
Website : http://www.kebaphanhalilusta.com/
Categories :
City : Çankaya/Ankara

Ceyhun Atuf Kansu Cd. 42/C, 06520 Çankaya/Ankara, Turkey
I
Irmak Şahin on Google

Lahmacun yemek istediğim zaman hiçbir alternatif düşünmeden kendimi burada buluyorum. Minimum 10 kere ziyaret etmeme rağmen lahmacunları o kadar lezzetli ki hiç kebap vs denemedim. Salata, çiğ köfte, yoğurtlu meze ve acılı ezme ikram olarak geliyor. Lahmacun fiyatı 12 ₺, kapalı büyük ayran 4₺. 1,5 lahmacun ile tıka basa doyacağınıza eminim. Sipariş verirken birer birer sipariş verirseniz bütün lahmacunlarınızı sıcacık yeme imkanına sahip olabilirsiniz. Multinet, sodexo vs yemek kartları ile ödeme yapabiliyorsunuz. Çalışanlar inanılmaz güleryüzlü. Sadece lavabo temizliğine gereken özenin gösterilmediğini düşünüyorum.
When I want to eat Lahmacun I find myself here without thinking of any alternative. Although I try to visit at least 10 times lahmacun so delicious that I have ever kebab etc. Salads, raw meat, yogurt snack and refreshments comes as spicy paste. Lahmacun price 12 ₺, closed big ayran 4₺. I'm sure you're gonna cram with 1,5 lahmacun. If you place an order at a time when placing your order, you have the opportunity to eat all of your warm lahmacun. Multinet, sodexo, etc. You can pay with meal cards. Staff were incredibly friendly. I just don't think that the cleaning of the washbasin is paying attention.
E
Emre Karademir on Google

Beğenen ne amaçla beğendi bilmiyorum ama kalite hizmet sıfır. Çorba , yemek buz gibi herşeyden azar azar geliyor kesinlikle aldığı parayı haketmiyor.
I don't know for what reason the person liked it, but the quality service is zero. Soup, food comes little by little as ice cold, it definitely does not deserve the money it receives.
k
kadir uysal on Google

10 kişi gitmiştik. mekana yemekleri mezesi güzeldi fakat hesap gelince 50 lira fazla alındı. Tavsiye eder miyim etmem.
10 of us went. The appetizers were good, but when the bill came, 50 liras was overcharged. I do not recommend it.
İ
İBRAHİM ÖZ on Google

Bugün ailecek kebaphan da Adana iskender köfte ve pide yedik hepsi çok lezzetliydi. İlgi alaka ve servis de çok iyiydi herkese teşekkür ederim. Gelecek kişilere Balgat ta yemek için burayı tavsiye ederim
Today, we ate Adana İskender meatballs and pita bread at Kebaphan as a family, they were all very tasty. The interest and service was also very good, thank you everyone. I would recommend this place to future people to eat in Balgat.
O
Onur R.R. Martin on Google

Kebaphan sakin, uğramak için güzel bir yer. Daha yer bulamadığımız olmadı. Fiyatlar ortalama. İkramlar mevsim salata, cacık, acılı ezme, çiğ köfte, kaşarlı mantar güveç ve yemek sonrası çay. Yemekler lezzetli ve servis çok iyi. İçli köfte de lezizdi. Yolu geçenlere uğramalarını tavsiye ederim.
Kebaphan is a quiet, nice place to stop by. We haven't been able to find a place yet. Prices are average. Refreshments are seasonal salad, tzatziki, spicy paste, raw meatballs, mushroom casserole with cheddar and after-dinner tea. The food is delicious and the service is very good. Stuffed meatballs were also delicious. I recommend to passers-by to stop by.
S
Sevinç İrem Balcı on Google

Iftara az bir zaman kala gitmemize rağmen yer bulabildik. Ayrıca yemek oldukça hızlı geldi. Kebaplar ve pide/lahmacun oldukça lezzetli. Fiyatlar ortalama Balgat fiyatları. Kebaphan'ın en sevdiğim özelliklerinden biri ise yemekten sonra semaverde çay gelmesi. Içerisi de çok güzel döşenmiş, çok büyük olmaması mekanı daha samimi kılıyor. Mütevazı bir kebapçı için her şey mevcut. Aileyle gitmeye uygun.
Even though we went a little while before the iftar, we were able to find a place. Also the food came pretty fast. Kebabs and pita/lahmacun are very tasty. Prices are average Balgat prices. One of my favorite features of Kebaphan is that after dinner, tea comes in a samovar. The interior is also very nicely furnished, it is not too big, making the place more intimate. Everything is available for a modest kebab shop. Suitable to go with family.
E
Erhan Durul on Google

Akşam Balgat ta yakın mekanlardan yemek yemek için mekan ararken diğer mekanların çok kalabalık olması sebebiyle rastgele girdiğimiz bir restorandı. Domatesli kebap ve kanat sipariş ettik. Salatası fena değildi. Ancak diğer mezeleri kötüydü. Özellikle çiğ köftesi berbattı. İnsan ezmenin yanına bir lavaş koyar. Her neyse gelen yemeklerin tabağındaki pilav bildiğiniz pişmemişti. Soğanlar acıydı ve lezzetsizdi. Domatesler belki mevsimden dolayı kötüydü. Kanat güzeldi. Domatesli kebaptaki köftelerde pişmeyen kısımlar vardı. Yemek sonrası her masaya semaver ile çay servis edilirken bize bardakta geldi. İçin kalkın der gibi. Kapatacaksanız kibarca söyleyebilirsiniz. Bir daha tercih etmeyeceğim bir mekan. Bölgede daha güzel yerler var. Fiyatları belki bir tık yukarıda olabilir ama paranızın karşılığını veriyor.
It was a restaurant we randomly entered in the evening when we were looking for a place to eat from nearby places in Balgat, because other places were very crowded. We ordered tomato kebab and wings. Salad wasn't bad. But other appetizers were bad. Especially the raw meatballs were awful. One puts a lavash next to the mash. Anyway, the rice on the plate of the food was not cooked as you know it. Onions were bitter and tasteless. Tomatoes were bad maybe because of the season. The chicken was beautiful. The meatballs in the tomato kebab had parts that were not cooked. After the meal, tea was served to each table with a samovar, and it came to us in a glass. It's like saying get up. If you're going to turn it off, you can say it politely. A place I will never choose again. There are better places in the area. The prices may be a little higher, but it gives your money's worth.
a
abdulla alemadi on Google

Good

Write some of your reviews for the company Kebaphan

Your reviews will be very helpful to other customers in finding and evaluating information

Rating *
Your review *

(Minimum 30 characters)

Your name *