Hamido Baklava & Fıstık - D:No:2/k

4.7/5 based on 8 reviews

Gaziantep Baklavası | BAKLAVA | Hamido | 0 505 706 47 25 - Hamido.com.tr

"Hamido" 1. sınıf Gaziantep baklavası çeşitleri ile Gaziantep fıstığını bayi ve satış noktaları ile mutfağınıza taşıyor. Gönül rahatlığı ile alabilirsiniz.

Gaziantep Baklavası | BAKLAVA | Hamido | 0 505 706 47 25 - Hamido.com.tr

1 Büyük Tepsi Tepsi Özel Kare Baklava (3 kg.)

845,00TL text_tax 845,00TL

Sepete Ekleİncele

Contact Hamido Baklava & Fıstık

Address :

Yaşamkent mahallesi 3296. Cadde, gözüm park yaşam merkezi, D:No:2/k, 06800 Çankaya/Ankara, Turkey

Phone : 📞 +977
Postal code : 06800
Website : https://hamido.com.tr/
Categories :
City : Çankaya/Ankara

Yaşamkent mahallesi 3296. Cadde, gözüm park yaşam merkezi, D:No:2/k, 06800 Çankaya/Ankara, Turkey
E
Ebru Eylenoğlu on Google

Gerçekten yediğim nadir kaliteli baklavalardan. İlgilerine burdan çok teşekkür ederim. Bundan sonra burdan başka bir yerde yiyeceğimi sanmıyorum ?
One of the rare quality baklavas I've really eaten. Thank you very much for your interest here. I don't think I'll be eating anywhere else from now on ?
A
Ahmet K on Google

Yediğimiz en iyi baklavalardan biri. İlk 3’te diyebilirim. Bundan sonra baklavaları buradan alırım. Elinize emeğinize sağlık.. ?
One of the best baklava we've ever eaten. I'd say in the top 3. From now on I will buy the baklava from here. Good luck with your work.. ?
M
MÜNEVVER ŞİMŞEK on Google

muhteşem bir yer:)baklavaları kaliteli hele soğuk baklava enfesti. tekrar tekrar gönül rahatlığıyla alabileceğim ender yerlerdendir. işyeri sahipleri de çok candan ve güler yüzlü:) tam aile yeri temiz ve hijyenik bir yer......
It's an amazing place:) their baklavas are high quality, especially the cold baklava is delicious. It is one of the rare places where I can buy it again and again with peace of mind. business owners are also very friendly and smiling :) the whole family place is a clean and hygienic place......
Y
Yiğit Efe on Google

Çok beğendik. Lezzet ve malzeme kalitesi oldukça iyi. Bilgilendirme amaçlı olarak güncel fiyat: Şubat 2022 - 1 kg fıstıklı baklava 160 TL.
We liked it very much. Taste and quality of ingredients are quite good. Current price for information purposes: February 2022 - 1 kg of pistachio baklava 160 TL.
O
Onur Şentürk on Google

Gercekten cok basarili tatlilari var Fistikli dolama, fistikli midye sahane
They have really successful desserts Stuffed stuffed mussels, mussels with peanuts
D
Dalgıç on Google

üstüne baklavacı yoktur aslına bakılırsa, o nedenle diğer tatlı markalarıyla tartışmak da yersiz sayılabilir. Bugün soğuk baklavasını deneyerek hayran kaldım. Sattığı baklavalara bakıp denediğimde ise kaliteleri ve fiyat politikaları makul. Tavsiye ederim.
As a matter of fact, there is no baklava on it, so it can be considered pointless to argue with other dessert brands. I was amazed by trying the cold baklava today. When I look at the baklavas he sells and try them, their quality and price policies are reasonable. I advise.
P
Pegah Navid on Google

Quality is great ??
K
Ksenia Ozyetkin on Google

They don't care about customers, they smoke inside, everything sticks sigarettes. Don't visit

Write some of your reviews for the company Hamido Baklava & Fıstık

Your reviews will be very helpful to other customers in finding and evaluating information

Rating *
Your review *

(Minimum 30 characters)

Your name *