Karasu Uzman Teknik

4.9/5 based on 8 reviews

Karasu Uzman Teknik - Karasu beyaz eşya, klima ve kombi servisi olarak Sakarya’nın tüm ilçelerinde teknik servis hizmetleri sunuyoruz. - Karasuuzmanteknik.com

Karasu beyaz eşya, klima ve kombi servisi olarak Sakarya’nın tüm ilçelerinde teknik servis hizmetleri sunuyoruz.

About Karasu Uzman Teknik

Karasu’da beyaz eşya servisi sektöründe hizmet sunan firmamız siz değerli müşterilerimize aralıksız olarak hizmet verme gayretindedir. %100 müşteri memnuniyeti odaklı çalışıyor ve müşterilerimizi mutlu edebilmek için çalışmalarımıza her geçen gün yeni değerler kazandırıyoruz. Her marka beyaz eşya, klima ve kombi için ayrı ayrı teknik servis hizmeti sunuyor, günün hangi saati olursa olsun teknik arızalar konusunda yanınızda olmaya devam ediyoruz.

Karasu beyaz eşya, klima ve kombi servisi olarak Sakarya’nın tüm ilçelerinde teknik servis hizmetleri sunuyoruz. Gezici beyaz eşya servislerimiz sizlere en kısa sürede hizmet sunabilmek için çalışıyor. Acil durumların meydana gelmesi halinde adresinize en yakın gezici beyaz eşya, klima ve kombi servisimiz adresinize gelerek ürünlerinizi yerinde tamir ediyor. İrtibat numaralarımıza 7 gün 24 saat boyunca rahatlıkla ulaşabilir ve teknik servis talebinde bulunabilirsiniz. Bizimle irtibata geçerek hemen arıza kaydı oluşturabilir ve teknik servis hizmetlerimizden kolay bir şekilde faydalanabilirsiniz. Arıza kaydına istinaden teknik servis elemanlarımız sizden randevu alarak en kısa sürede adresinize ulaşır ve sizleri yormadan cihazlaınızı kullanılabilir hale getirir.

Yerinde teknik servis hizmetlerimiz sayesinde beyaz eşya, klima ve kombinizi evinizde tamir ediyoruz. beyaz eşya, klima ve kombinizin arızası durumunu değerlendiren teknik servis elemanlarımız zaman kaybına neden olmamak için aynı gün içerisinde beyaz eşya, klima ve kombinizi yerinde tamir etmektedir. Arıza durumunu değerlendiren teknik ekibimiz gerekli görürse beyaz eşya, klima ve kombinizi atölyelerimize getirmekte ve gerekli tamirat ve bakımları en kısa sürede gerçekleştirmektedir.

Her marka bulaşık makinesi, çamaşır makinesi , fırın , buzdolabı , klima ve kombi onarıyor süreci sizinle şeffaf bir şekilde paylaşıyoruz. Beyaz eşya, klima ve kombi bakım ve onarımında kullanmış olduğumuz tüm yedek parçalar markaların orijinal yedek parçaları olup bir yıl garantilidir. Bir yıl içerisinde aynı yedek parçayla ilgili herhangi bir arıza yaşamanız halinde ücretsiz olarak orijinal yedek parça değişimi sağlıyoruz. Yedek parçalarımız gibi işçiliğimize de çok güveniyoruz.

Beyaz eşya, klima ve kombi konusunda uzman olan teknik ekibimizin kaliteli işçiliği için sizlere bir yıl garanti veriyoruz. Teknik ekibimiz her geçen gün kendini geliştiriyor ve teknolojiyi yakından takip ediyor. Markaların yeni çıkan beyaz eşya, klima ve kombilerin kontrolünü sağlıyor ve eski yeni ayrımı yapmadan tüm beyaz eşya, klima ve kombi ile ilgili teknik servis desteği sağlıyoruz. Teknik elemanlarımızın kendilerini geliştirebilmeleri için özel eğitimler veriyor ve alanlarıyla ilgili uzmanlaşmasını sağlıyoruz.

Karasu Uzman Teknik servis fiyatlarımız makul olup ekonomik bakım onarım hizmetleri sunuyoruz. Teknik servis fiyatlarımızı belirlerken cihazınızın arızası, kullanılacak olan yedek parçanın niteliği, miktarı ve türü ile işçilik maliyetlerimi hesaplıyoruz. Makul fiyatlarla beyaz eşya, klima ve kombinizi tamir ediyor ve yeni eşya alma derdinden kurtarıyoruz. Beyaz eşya, klima ve kombiniz bozuldu diye dert etmenize gerek yok.

Geniş yedek parça stokumuz sayesinde marka ayrımı yapmaksızın her marka beyaz eşya, klima ve kombi ile ilgili tamir hizmeti sunuyoruz. Yeni almış olduğunuz beyaz eşyalarınızın montajını sağlıyor ve düzenli aralıklarla bakımını gerçekleştiriyoruz. Gerekli teknik bilgiye sahip olan teknik servisimiz uzun yıllardan beri Karasu’da güvenilir ve kaliteli bir hizmet sunumu gerçekleştirmektedir. Randevulu sistemle çalışıyor ve talep ettiğiniz günde sizleri ziyaret ederek bozulan beyaz eşya, klima ve kombinizi onarıyoruz. beyaz eşya, klima ve kombi servisi konusunda kendimize çok güveniyor ve size en iyi hizmeti sunabilmek için profesyonel bir teknik servis hizmeti sunuyoruz.

Beyaz eşya, kombi ve klima teknik hizmetler sektöründe Karasu, Kocaali, Akçakoca, Ferizli ,Kaynarca , Söğütlü, Adapazarı, Akyazı, Hendek ilçeleri ve tüm köylerine yerinde servislik hizmeti veren firmamız, en iyi hizmet, %100 müşteri memnuniyeti ilkeleri ile hareket etmektedir. Günden güne gelişen teknolojiyi ve sektörel gelişmeleri takip ederek tüketicilerin beklentilerine ve ihtiyaçlarına göre en iyi hizmeti sunmak için çalışmaktadır.

 

Cazip Fiyatlar
Kaliteli ve profesyonel hizmeti cazip bedellerle size sunmaktayız.
Uzman Ekip
Ekibimiz, alanında uzmanlaşmış ve belge sahibi kişilerden oluşmaktadır.
Hızlı Servis
İstediğiniz zaman içerisinde tamir, bakım ve onarım işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.
Orijinal Yedek Parça
Tüm servis işlemlerinde kaliteli ve orijinal parça kullanılmaktadır.
Garantili Hizmet
Parça değişimlerinde “1 yıl” garanti vermekteyiz.
%100 Memnuniyet
Gayemiz, verdiğimiz tüm hizmetlerde %100 müşteri memnuniyeti sağlamaktır.

Contact Karasu Uzman Teknik

Address :

Plaj Cd. No:72 C, 54500 Karasu/Sakarya, Turkey

Phone : 📞 +978
Website : https://karasuuzmanteknik.com/
Categories :
City : Karasu/Sakarya

Plaj Cd. No:72 C, 54500 Karasu/Sakarya, Turkey
t
tansel genç on Google

Telefonla servis sorunum çözüldü ve hiç bir ücret ödemedim.
My phone service issue was resolved and I didn't pay any fees.
Ö
Özgür KÜTÜKÇÜ on Google

Gercekten cok başarılı bir ustaevime geldiğinde bana ve ürünüme davranısı cok kibar ve cok temiz calısıyor yaptığı işi gercekten cok disiplinli ve temiz yapıyor
When he comes to a really successful masterhouse, he treats me and my product very polite and works very cleanly, he does his job very disciplined and clean
e
emre coşkun on Google

İşinin hakkını veren bir hizmet anlayışı var..Kesinlikle güvenebileceğiniz bir teknik servis..Allah bol kazanç versin inşallah
There is a service understanding that gives the right of your job .. A technical service that you can absolutely trust ... God bless you.
G
Gulhan Coskun on Google

4 yil once İstanbuldan yazlık ci olarak geldiğimde çamaşır makinası ve buzdolabı aldım hala kullanıyorum bi problem olduğunda hemen ilgileniyorlar emeğinize sağlık tskler...
4 years ago, when I came from Istanbul as a summer shop, I bought a washing machine and a refrigerator, I still use it.
D
DENİZ YILMAZ on Google

İşini layıkıyla yapan bir servis. Gözünüz arkada kalmasın. Şimdiye kadar Buzdolabı, çamaşır ve bulaşık makinesi arızalarını yaptırdım. Çok memnunum.
A service that does its job well. Keep your eyes behind. So far I have had Refrigerator, washing machine and dishwasher failures. I am very pleased.
u
ugur akkaya on Google

Yorumlara bakarak çağırdığımız karşılığınıda aldığımız hızlı, güvenilir profesyonel hizmet için uzman teknik teşekkürler ?
Expert technical thanks for the fast, reliable professional service we received in response to what we called by looking at the comments ?
A
Arif Alataş on Google

Buzdolabi servisi icin kendilerini aradim. Sorunu anlattim ve gelmelerine gerek olmayacagini belirtip, tavsiye rttikleri islemi yaptim. Buzdolabi duzeldi. Teşekkürler.
I called them for refrigerator service. I explained the problem and stated that there would be no need for them to come, and I took the action they recommended. The refrigerator has cleared. Thanks.
d
deha türet on Google

İşinin ehli, tecrübeli personellere teşekkürler. Yetkili Servisin değişmesi gerekir dediği buzdolabının kapı otomatiği bozulmuş. Sadece kibrit çöpü ile tamir gerçekleşti. Ellerine sağlık.
Thanks to the skilled and experienced staff. The automatic door of the refrigerator, which the Authorized Service said needs to be changed, is broken. It was repaired only with a matchstick. Health to your hands.

Write some of your reviews for the company Karasu Uzman Teknik

Your reviews will be very helpful to other customers in finding and evaluating information

Rating *
Your review *

(Minimum 30 characters)

Your name *