Kahveci Hacıbaba Çayyolu - Alacaatlı Cd No:13/1

4.1/5 based on 8 reviews

2003’de Necatibey Caddesi’nde (Ankara) küçük bir kahve evi olarak ticari hayatına başlayan Kahveci Hacıbaba; zamanla geniş ve konforlu mekanlar kurarak şehrin birçok semtine yayıldı, ürün/hizmet gamını geliştirdi.

Konsept olarak nitelikli kahve, taze pasta ve dünya mutfağından seçkin lezzetler sunan Kahveci Hacıbaba; bugün (2022) itibariyle 12+ franchise kafe-restoran işletmesi ile özellikle Ankara’da klasikleşmiş, değerli ve özgün bir yeme-içme markasıdır.

Franchising metodu ile yayılmaktadır. İnsan kaynaklarına, dijital dönüşüme, geri bildirime ve iş geliştirmeye önem verir.

Contact Kahveci Hacıbaba Çayyolu

Address :

Alacaatlı Cd No:13/1, 06810 Çankaya/Ankara, Turkey

Phone : 📞 +9
Postal code : 06810
Website : https://kahvecihacibaba.com/subelerimiz/ankara/cayyolu/
Categories :
City : Çankaya/Ankara

Alacaatlı Cd No:13/1, 06810 Çankaya/Ankara, Turkey
K
Kazım Mithat Gemici on Google

Kalabalık olmayan, özellikle soğuk havalarda müşteri memnuniyeti için ısıtıcıları oldukça efektif kullanan bir mekan. Son gittiğimizde tshirt ile oturduk. Menü lezzeti ve kalitesi oldukça başarılı. Bulunduğu lokasyonda diğer işletmelere göre içecek fiyatları biraz yüksek.
It is a place that is not crowded and uses heaters very effectively for customer satisfaction, especially in cold weather. Last time we went, we sat with t-shirts. The taste and quality of the menu is quite successful. Beverage prices are a bit high compared to other businesses in its location.
K
Kivanc Senvardar on Google

Pazar günü her yer dolu olmasına rağmen burasının boş olması şaşırtıcıydı. Ama boş olması normalmiş. Kahvaltı kalitesi çok düşük. Bir portakal suyu 28,5₺ olur mu? Burda olur. Menemenin içinde yumurta yok. Herhalde yumurta istersek ekstra para alacaklar. Menemende kullanılan domatesler konserve,ekşi ve lezzetsiz. Bal muhtemelen glikozdan üretilen 3.sınıf bir bal. Çay güzeldi ama bardak o kadar küçüktü ki 3 yudumda bitiyor. Bu ürün kalitesiyle iyi bir müşteri kitlesi yakalamaları mümkün gözükmüyor.
Surprisingly, the place was empty on a Sunday, even though the place was full. But it's normal to be empty. Breakfast quality is very low. Would an orange juice cost 28.5₺? It happens here. There is no egg in the menemen. I guess if we ask for eggs they will get extra money. Tomatoes used in Menemen are canned, sour and tasteless. Honey is probably a 3rd class honey made from glucose. The tea was good but the glass was so small that it ends in 3 sips. It does not seem possible for them to capture a good customer base with this product quality.
B
BETÜL ELVAN on Google

Nezih,sakin bir ortam.Çalısan arkadaslar güler yüzlü..Yemek yemedim.Ama tüm iceceklerî basarılı.Vale hizmeti mevcut.
A decent, calm environment. The people working are friendly. I did not eat. But all the drinks are successful. Valet service is available.
T
Tuba rm on Google

Mekanın müdavimi olduk sebebi temiz nezil olmasından ziyade başta müdür bey ve şevval hanım sırf onlar yüzünden evimiz gibi huzurluca gidiyoruz inanın hayatımda bu kadar naif güler yüzlü işini severek yapan bir müdür görmedim bir insan her zaman güler yüzlü pozitif mi olur kendisine ve şevval hanıma çok teşekkür ediyorum bizi her zaman prensesler gibi ağırladıkları için. işletme sahibini de tebrik ederim bu güzel insanları seçtiği için
We are regulars at the place, not because it is clean, but because of them, we go peacefully like our home, believe me, I have never seen a manager with such a naive smile in my life, can a person always be positive with a smiling face? I thank him and Mrs. Şevval. for always treating us like princesses. I congratulate the owner of the business for choosing these beautiful people.
A
Ayhan Koyluoglu on Google

Kahve orta şekerli diyince orta şekerli geliyor. Pastalar güzel. Unsuz pastayı tavsiye ederim. Servis hızlı, garsonlar kibar.
When you say coffee with medium sugar, it comes with medium sugar. Cakes are beautiful. I recommend the flourless cake. Service is fast, waiters are polite.
ö
özlem orhan on Google

Gerçekten hayata kısa bir mola vermek istiyorsanız gelip huzur bulabileceğiniz bir yer.Kahvaltı için tercih ettik. Çeşit bol ve lezzetliydi. Hizmet kalitesi de oldukça güzel.Teşekkür ederiz.?
If you really want to take a short break from life, it is a place where you can come and find peace. We chose it for breakfast. The variety was plentiful and delicious. The service quality is also very good. Thank you.
V
Volkan YAPRAKCI on Google

Casual...
N
Nicola Dolby on Google

Lovely food and good service

Write some of your reviews for the company Kahveci Hacıbaba Çayyolu

Your reviews will be very helpful to other customers in finding and evaluating information

Rating *
Your review *

(Minimum 30 characters)

Your name *