Fıstıkzade Baklava - Ümitköy Yaşam Merkezi D:C-2 Blok

4.1/5 based on 8 reviews

Fıstıkzade Baklava | Ürünler - Fistikzade.com.tr

2013 yılında yenilikçi anlayışla kurulan firmamız Gaziantep'in asırlık lezzeti baklavayı hem daha iyi tanıtmak hem de globalleşen dünyada Gaziantep adını ve tadını tüm dünyada zihinlere kazımayı hedeflemektedir.

About Fıstıkzade Baklava

HAKKIMIZDA

2013 yılında yenilikçi anlayışla kurulan firmamız Gaziantep'in  asırlık lezzeti baklavayı hem daha iyi tanıtmak hem de globalleşen dünyada Gaziantep adını ve tadını tüm dünyada zihinlere kazımayı hedeflemektedir.


2000 metrekare kapalı alanda 4 kat üzerine inşa edilen fabrikamızda ihracata yönelik tüm modernize çalışmaları tamamlanmış olup haccep, kosher ve helal belgeleri ve kalite sertifikasyonları ile  fda onayını da alarak üretimine ve Gaziantep'te isim karmaşasını önlemek için iki mağaza ile çalışan firmamızda yurt içinde franchise sistemini de hayata geçirerek büyümektedir.


2000 metrekare ve 4 katlı hizmet veren fabrikamızda tamamı profesyonel  ustaların yönetimindeki bir ekip ile çalışmaktadır.  Fabrika bünyesinde ayrıca  soğuk zincir olan eksi 45, eksi 18 , artı 4  dereceden oluşan 3 adet sanayi tipi deepfreez  , özel vacum makinaları mevcuttur. stok ambarı, paketleme ,soğutma mermerleri ve tepsi salonları, hijyen odası (çalışanların dezenfektasyonu amaçlı) pişirme fırınları ve bekleme odalarından oluşan fabrikada hamur açma tezgahları , hamur makinaları, oklava tezgahları şerbet fırınları ve katmer , kadayıf ve antep kahkesi  ekipmanları vardır.


Lojistik birimlerimiz gerek frigo konteynerlar gerekse normal taşıma amaçlı olup dünyanın her noktasına transferleri sorunsuzca ve başarıyla gerçekleştirmektedirler.


1 kg lık tepsi ,250 gramlık kutu gibi innovasyonların yanı sıra geri dönüşümlü kutuların kendi içinden çıkan kurdeleli şık bir sunuma bürünmüş olup, kutulara istenen isim vb baskı yapılabilmekte ve sunum özel bir hale getirilebilmektedir. Tekli kutularda baklava gibi değişik sunumlarımız mevcut olup altın tepsi uygulaması da Türkiye'de bir ilktir.

Contact Fıstıkzade Baklava

Address :

Prof. Dr. Ahmet Taner Kışlalı Mah. Alacatlı Cad. No:9 Hilmi Barlas City, Ümitköy Yaşam Merkezi D:C-2 Blok, 06810 Çankaya/Ankara, Turkey

Phone : 📞 +9
Postal code : 06810
Website : http://www.fistikzade.com.tr/
Categories :
City : Çankaya/Ankara

Prof. Dr. Ahmet Taner Kışlalı Mah. Alacatlı Cad. No:9 Hilmi Barlas City, Ümitköy Yaşam Merkezi D:C-2 Blok, 06810 Çankaya/Ankara, Turkey
F
Fatoş Ünal on Google

Tek kelime ile muhteşem bir çok kez sipariş verdim tepside sunumu gerçekten çok güzel taptaze ve çıtır çıtır geldi her seferinde çok hafif ve çok lezzetli daha önce böyle bi tad keşfetmemiştim çok hızlı bir şekilde de siparişlerinizi getiriyorlar çok teşekkür ediyorum ?
In a word, it's amazing, I ordered many times, the presentation on the tray is really nice, it came fresh and crispy every time, it is very light and very tasty, I have never discovered such a taste before, they bring your orders very quickly, thank you very much ?
S
Samet eymen Yıldırım on Google

Çok güzel tatlısı var ama baylirsin lezzetli yemekler için gelmiştim fiyat Uygun
It has a very nice dessert, but you love it, I came for delicious food. The price is reasonable.
M
Mohamad Akrm on Google

Delicious
C
Cihan Yücel on Google

Heavenly!
K
Kutay UÇGUNOGLU on Google

Best Baklava & Kahke in town!
Ç
Çağrı Dabbağoğlu on Google

The shop looks nice. Sweets are not as nice as the shop
S
Sudeyf Musayev on Google

Katmer is bad, not fresh, sticks to your teeth :) last time i was there, the man behind the counter was arguing with the customer and was trying to somehow justify the fact that he is not using the plastic gloves. ??
A
Andy Barr on Google

I wish the guy working there did not show us that the katmer came from a frozen packet. If you want frozen katmer, your better option is to pick it up from the supermarket. Also, our tea came to us cold, and when we asked for new tea, they still charged us another set of 9 lira for the cold tea. In total, it was some very expensive frozen katmer. I really wanted to enjoy this experience.

Write some of your reviews for the company Fıstıkzade Baklava

Your reviews will be very helpful to other customers in finding and evaluating information

Rating *
Your review *

(Minimum 30 characters)

Your name *