Etlik Pilavcısı

4/5 based on 8 reviews

Contact Etlik Pilavcısı

Address :

Gen. Dr. Tevfik Sağlam Cd 66/B, 06010 Keçiören/Ankara, Turkey

Phone : 📞 +9
Categories :
City : Keçiören/Ankara

Gen. Dr. Tevfik Sağlam Cd 66/B, 06010 Keçiören/Ankara, Turkey
A
AHMET Göl on Google

Ankara’da gece açıkınca gönül rahatlığı ile gidip güzel bir tavuklu pilav yiyebilirsiniz.
When the night is clear in Ankara, you can go and eat a nice chicken rice with peace of mind.
A
Adil Gök on Google

Porsiyonları gerçekten çok büyük ve çok da lezzetli midye dolma da gayet temiz ve lezzetliydi fiyatlar ise gayet uygun düşünmeden tercih edin
The portions are really big and very delicious stuffed mussels, it was also very clean and delicious, and the prices are very reasonable, choose it without thinking
T
Telha Ö on Google

Oldukça lezzetli bir pilav porsiyon çok doyurucu.Ankara’nın sert ayazında yediğiniz pilav üstüne yaktığınız bir dal ile gelen ikram çay ile zevkiniz doruklara uğraşıyor tavsiye ederim Tüm pilavlar 19 tl
A very tasty rice portion is very satisfying. I recommend that your taste is reaching the peaks with the complimentary tea that comes with a branch you burn on the rice you eat in the harsh frost of Ankara. All rice 19 TL
K
Kübra on Google

Çok berbat üstelik bir porsiyona 27 tl veriyorsunuz.Pişman oldum.Lezzet yok hizmet yok neye para verdim anlamadım
It's awful, moreover, you pay 27 TL for a portion. I regret it. No taste, no service, I don't understand what I paid for.
A
Ayhan Adıgüzel on Google

Porsiyonları doyurucu. Sahibi çok ilgili ve sürekli işinin başında. Gecenin geç saatlerine kadar açık olması güzel. ?
The portions are hearty. The owner is very caring and always at work. It's nice that it's open until late at night. ?
E
Erfaneh Pirpanahi on Google

Pilavı güzel ve lezzetli ancak tavuk buz gibi geldi. Mekan ve etrafı vakit geçirebileceğiniz durumda değil ve fiyatlarda yüksek geldi.
E
Erdem Fidan (ErdmFidan) on Google

Ufak bir esnaf lokantası. Hayran kalınacak bir lezzeti yok, orta seviye lezzete sahip. Karnınız aç ise ve pilav üstü tavuk istiyorsanız tercih edilebilir.
A small artisan restaurant. It has no taste to admire, it has a medium flavor. It can be preferred if you are hungry and you want chicken on rice.
F
Furkan Gür on Google

Pilav gerçekten lezzetli , 1 porsiyon 20 tl ve aşırı doyurucu kolay kolay doyamayan biri olarak tabağı zor bitirdim, mekan güzel havadar servis hızlı , ne yesek diye karar verirken. İş yeri sahibinin müşteriye olan ilgisi ile hiç düşünmeden siparişimizi verdik teşekkür ederiz afiyet olsun.
Pilaf is really delicious, 1 portion is 20 TL, and as someone who can't get enough, I can hardly finish the plate, the place is nice and airy, the service is fast, when deciding what to eat. Thanks to the interest of the owner of the business to the customer, we placed our order without hesitation, thank you and bon appetit.

Write some of your reviews for the company Etlik Pilavcısı

Your reviews will be very helpful to other customers in finding and evaluating information

Rating *
Your review *

(Minimum 30 characters)

Your name *