Doğan Kaymaklı Kadayıf Ankara Batıkent - D:no:6

4.3/5 based on 8 reviews

dogankaymakli.com - Dogankaymakli.com

dogankaymakli.com

About Doğan Kaymaklı Kadayıf Ankara Batıkent

Hakkımızda

46 yıllık deneyimi ile size hizmet veren Doğan Kaymaklı Kadayıf artık online satışları ile Dünyaya açıldı. Doğru kalite - fiyat oranını sağlayarak, geniş ürün yelpazesiyle tüketici beklentilerini üst düzey karşılamayı ve kaliteli, yenilikçi ve farklı ürünler yaratan, Türk tatlı ve ikram kültürünü, Türkiyenin yanı ısra tüm dünyada tüketicilerle buluşturup, müşterilerin kendilerini iyi hissedeceği ve keyifle tüketeceği ortamlarda sunarak, sektöründe en beğenilen ve tercih edilen marka olmayı hedefliyoruz.

Contact Doğan Kaymaklı Kadayıf Ankara Batıkent

Address :

Yenibatı mahallesi veysel karani bulvarı, astim skypark 1/2, D:no:6, 06370 Yenimahalle/Ankara, Turkey

Phone : 📞 +99
Postal code : 06370
Website : http://www.dogankaymakli.com/
Categories :
City : Yenimahalle/Ankara

Yenibatı mahallesi veysel karani bulvarı, astim skypark 1/2, D:no:6, 06370 Yenimahalle/Ankara, Turkey
İ
İsmet YyC on Google

Mükemmel bir tatlı yedik. Kesinlikle tavsiye ederim.
We ate an excellent dessert. I would definitely recommend.
G
Gamze on Google

Kaymaklı fıstıklı kadayıftan aldık paket. üzerine döktükleri kaymak hafif ve lezzetli bir krema tatlının tadını hafifletiyor ama kadayıf konusunda daha lezzetli bekliyordum ortalama idi
We bought the package from kadayif with cream and pistachio. The cream that they pour on it is a light and delicious cream that softens the taste of the dessert, but I expected more delicious in kadayif, it was average
H
Hakan on Google

Fıstıklı baklava aldım ancak fiyat kalite olarak gerçekten çok kötüydü oldukça kuru ve sert bir baklavaydı. Marketlerde yarı fiyatına satılan bir çok baklavanın daha güzel tadı var
I bought baklava with pistachio, but the price was really bad in terms of quality, it was a very dry and hard baklava. Many baklavas, which are sold for half the price in the markets, taste better.
S
Selçuk Özbey on Google

Çok ama çok kötüydü. Dün iki dilim fıstıklı kadayıf aldım. Hayatımda yediğim en kötü tatlıydı. Daha önce maidan şubeden satın almıştım. Alakası yok. Umarım kendilerini düzeltirler.
It was very, very bad. Yesterday I bought two slices of pistachio kadayif. It was the worst dessert I've ever had in my life. I bought it from maidan branch before. It doesn't matter. I hope they fix themselves.
A
Alaettin Ak on Google

Çok kaliteli bir mekan. Tatlıların fiyatları kalitelerine göre gayet iyi. Batıkentte böyle bir yere ihtiyaç vardı. Kuru baklava ve kaymaklı fıstıklı kadayıf aldım kesinlikle denemelisiniz
A very high quality venue. Desserts are reasonably priced for their quality. There was a need for such a place in Batıkent. I bought dry baklava and kadayif with cream and pistachio, you should definitely try it.
F
Fatih E. on Google

Kaymak dedikleri şeyin kaymak ile alakası yok. Nişasta ve krema ile yapılmış muhallebi gibi birşey. Kadayıfı bayat. 2 dilim cevizli 2 dilim fıstıklı aldım. Tek kutuya koyalım mı dediler, olur dedim. Satıcı toplamda 1kg geldiğini söyledi. Eve gelip tarttığımda 700 gr olduğunu gördüm. İyi niyetli düşünerek kadayıfları tek kutuya koyarken ilk tartım sonrası darasını almadı diye umuyorum.
What they call skating has nothing to do with skating. It's like custard made with starch and cream. The kadayıf is stale. I bought 2 slices of walnuts and 2 slices of pistachio. They said let's put it in one box, I said ok. The seller said it came in 1kg in total. When I came home and weighed it, I saw that it was 700 gr. Thinking in good faith, I hope that the kadaifs did not take their tare after the first weighing while putting them in a single box.
s
suat tepecik on Google

Misafirlerim için tatlı almaya gittim. İçeri girdim boş bir dükkan ve vitrin havası var. Etiketler yok. Fiyatlar yazmıyor. Sordum kaymaklı kadayıfı tavsiye ederim dediler. Kadayıflar biraz bayat gibiydi tadlarında hiç lezzet yoktu. Kaymakda kadayıftan farksız öyle aman aman bir lezzet yok. Vasatın üstü bir lezeet. En önemlisi esnaflık yok. Yanımda ufak oğlumla gittim. Çocuk bu vitrindekilere bakıyor ne sahibi ne kasiyer 1 dilim çıkarıp da bize ikram etmediler tadım yaptırmadılar. Dükkan açtıkları muhit paraya değil lezzete ve esnaflığa önem veren bir yer. Hayırlı işler diliyorum ama bu gidişle tutunması zor
I went to buy dessert for my guests. I walked in, it's an empty shop and it has a showcase atmosphere. There are no tags. Prices are not listed. I asked them, they said they would recommend the kadayif with cream. The kadaifs were a bit stale and they had no flavor at all. There is no such taste in cream, no different than kadayif. An above-average delicacy. Most importantly, there is no trade. I went with my little son. The boy is looking at those in this showcase, neither the owner nor the cashier took out 1 slice and offered it to us, they did not have a tasting. The neighborhood they opened is a place that gives importance to taste and craftsmanship, not money. I wish you good luck, but it's hard to hold on at this rate
C
C. A. on Google

Dogan kaymakliyi adanada denemistm ve cok begenmistim. Batikentte gorunce eve paket olarak sari midye, ozel sobiyet ve yesil midye aldm(adi farkli olabiilir emin degilim) iftar oncesi oldukta kibar sekilde karsilandm. Sari midye cok guzel gercktn! Kadayid normalde sevmedgm icin denemedm ama sari midye bnce cok basarili. Diger aldklarmi da denedkten sonra tekrar yorum yazacagim.
I tried Dogan cream cheese on the island and liked it very much. When I saw it in Batikent, I bought yellow mussels, special sob and green mussels as a package (the name may be different, I'm not sure). I was greeted very politely before iftar. Yellow mussels are really good! I didn't try kadayid because I don't normally like it, but yellow mussel was very successful in my opinion. I'll write a review again after I try the other ones I bought.

Write some of your reviews for the company Doğan Kaymaklı Kadayıf Ankara Batıkent

Your reviews will be very helpful to other customers in finding and evaluating information

Rating *
Your review *

(Minimum 30 characters)

Your name *