MADO

3.9/5 based on 8 reviews

About MADO

İletişim

Mado için misafirleri eşsiz birer mücevherdir. Her bir misafiri değerli ve özeldir. Siz misafirlerimiz düşüncelerinizle yolumuza ışık tutabilir, eleştirilerinizle bize yön verebilirsiniz.

Dikkatimize sunmuş olduğunuz her detay, alınan her duyum, hizmet ve ürün kalitemizi yeniden değerlendirmek için bir fırsat olup, markamızın gelişimi için atılan adımlar adına çok değerlidir.

Markamıza göstermiş olduğunuz ilgiye ve bizimle paylaşma hassasiyeti gösterdiğiniz fikirlerinize çok teşekkur ederiz.

Ücretsiz Danışma Hattı: 0800 535 10 01

Contact MADO

Address :

Giresun Cd. No:10, 06010 Keçiören/Ankara, Turkey

Phone : 📞 +97
Website : http://mado.com.tr/
Categories :
City : Keçiören/Ankara

Giresun Cd. No:10, 06010 Keçiören/Ankara, Turkey
A
Ahmet Yimenicioğlu on Google

Temiz, güzel bir yer.. ön bahçe sigara içilen yer olduğu İçin sigara içmeyen kişiler burayı kullanmak isterse rahatsız oluyor.. Kilo ile dondurma aldığımızda 3-4 külah vermek istemiyorlar.. Masalarda peçete koymayarak tasarruf edileceğini düşünüyor olabilirler.. menüde Sufle yanında meyve, muz var yazmasına rağmen serviste gelmiyor.. Yöresel ürünler satışları da var.. Karşılama güzel.. çalışan genç arkadaşlar güleryüzlü..
It is a clean, beautiful place.. Since the front garden is a smoking place, it is uncomfortable if non-smokers want to use it.. They do not want to give 3-4 cones when we buy ice cream by kilo.. They may think that they will save money by not putting napkins on the tables.. Fruits next to Souffle on the menu, Although it says there is a banana, it does not come in the service.. There are also sales of local products.. The welcome is nice.. The young working friends are smiling..
H
Hakan Özdemir on Google

Klasik mado kültürü nezih temiz bir kafe garsonlar ilgili yoğunluk yok gürültü yok sohbet ve tatlı için hep iyiydi hala iyi ?
Classic mado culture is a decent clean cafe waiters are not busy no noise it was always good for chat and dessert still good ?
E
Emrah Gündoğdu on Google

Pazar kahvaltısı için tercih ettik iyiki gitmişiz diyorum kahvaltısı muhteşem ilgi alaka üst düzeyde çayımız bitmeden yeni bardakta çaylar tazelendi 3 yaşında kızımızla gitmiştik personel çok ilgilendi gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz tekrar gelirmiyim derseniz TEK ADRES MADO ETLİK tüm çalışanlara emeği geçen herkese teşekkürler
We chose it for the Sunday breakfast, I'm glad we went, the breakfast is amazing, the interest is high, the tea was freshened in a new cup before our tea ran out We went with our 3-year-old daughter, the staff was very interested, you can choose with peace of mind, if you say can I come again TEK ADDRESS MADO ETLIK Thank you to all the employees who contributed
Ö
Özlem Can on Google

Serpme kahvaltı çeşidi azdı diğer işletmelere göre fiyat olarak aynı .
The variety of breakfast spread was less, the price is the same compared to other businesses.
M
Muhammed S on Google

Excellent
E
Ersin Aksoy on Google

Very nice place
M
Munzir Ahmed on Google

Best Cafe ever !!!
5
5G on Google

It was nice and convenient...

Write some of your reviews for the company MADO

Your reviews will be very helpful to other customers in finding and evaluating information

Rating *
Your review *

(Minimum 30 characters)

Your name *