Camuzoğlu Baklava-Börek Bahçelievler - caddesi 73/B

4.9/5 based on 8 reviews

Contact Camuzoğlu Baklava-Börek Bahçelievler

Address :

Bahçelievler mahallesi Azerbaycan, caddesi 73/B, 06490 Çankaya/Ankara, Turkey

Phone : 📞 +9
Postal code : 06490
Website : http://camuzoglubaklava.com/
Categories :
City : Çankaya/Ankara

Bahçelievler mahallesi Azerbaycan, caddesi 73/B, 06490 Çankaya/Ankara, Turkey
M
Mehmet Tüfekci on Google

Şu ana kadar yemiş olduğum en iyi soğuk baklavayı az önce burada yedim. Hem hizmet hem de tatlı anlamında bir numaralar.
E
Emine Eroglu on Google

Tek kelimeyle nefis, yolunuz düştüğünde mutlaka uğrayın.Kısaca çalışanların samimiyeti güler yüzü harika. Hepimizin samimiyete ihtiyaç duyduğu bir dönemde, gidin gidin hem tatlı yiyin, hemde bol muhabbet depolayın.Ben mudaviyim sizede tavsiye ederim ?
In a word, it is delicious, you should definitely stop by when you go. In short, the sincerity and smiling faces of the employees are great. At a time when we all need intimacy, go and eat sweets and save plenty of conversation. I'm a regular, and I recommend it to you ?
M
Merve Soylu on Google

Bir soğuk baklava bağımlısı olarak bayıldım. İlk olarak çikolatası inanılmaz kaliteli ? ben ba yıl dım? Soğuk baklava severler buraya koşuuuuuuun ????
As a cold baklava addict, I loved it. First of all, the chocolate is amazing quality ? I enjoyed it? Cold baklava lovers run here uuuuuun ????
M
Melek Dincsoy on Google

Güler yüzlü ilgili personeli muhteşem baklava çeşitleri özellikle midye baklavası ve soğuk baklavası harika hiç düşünmeden gidip alabileceğiniz bir yer ister orda yiyin ister alın afiyet olsun.. ??
A place where you can go and buy without thinking, whether you eat there or get a bon appetit.. ??
B
BEYZA NUR SAĞLIK on Google

Arkadaşımla soğuk baklavalarından yedik daha once baska yerlerde yediğimde beğenmemistim sag olsun Erhan abi ikram etti ikimiz de bayildik tatli yemek için en iyi baklavaci olabilir. Çalışanlar da çok tatli çok sevdik.
I ate cold baklava with my friend, I didn't like it when I ate it in other places before, thanks to Erhan brother, we both loved it, it may be the best baklava for dessert. The employees are also very sweet, we loved it.
M
Murat Yılmaz on Google

Bahçeli 3. Caddede merkezi bir yerde olması güzel. Müşterilere oldukça nazik davranılıyor. Ürünler lezzetli. Ürünlerin diğer tatlıcı ve börekçilere göre hesaplı olduğunu söyleyebilirim. Kalite/fiyat dengesi müşteri lehine.
It's nice that it's in a central location on Bahçeli 3rd Street. Customers are treated very kindly. The products are delicious. I can say that the products are affordable compared to other dessert and pastry shops. The quality/price balance is in favor of the customer.
O
Onur Evren on Google

Soğuk baklavası gayet taze ve hafiftir...Öneriyorum...İşletmenin sahibi Erhan bey de çok güleryüzlüdür,tatlı seçiminde yardımcı olacaktır :))
The cold baklava is very fresh and light... I recommend it... The owner of the business, Erhan, is also very friendly, he will help you choose dessert :))
E
Eki Ersoy on Google

real Gaziantep Baklava can be found here. they are not cheap, but their stuff is good.

Write some of your reviews for the company Camuzoğlu Baklava-Börek Bahçelievler

Your reviews will be very helpful to other customers in finding and evaluating information

Rating *
Your review *

(Minimum 30 characters)

Your name *