BİM

3.9/5 based on 8 reviews

Paylaşmak için 0 ürün eklediniz.(Toplam 0 ürün)

Contact BİM

Address :

3167 Sk, Beşköprü Cd. No:4, 54050 Serdivan/Sakarya, Turkey

Website : https://www.bim.com.tr/Categories/104/magazalar.aspx%3FCityKey%3D54%26CountyKey%3D2063
Categories :
City : Serdivan/Sakarya

3167 Sk, Beşköprü Cd. No:4, 54050 Serdivan/Sakarya, Turkey
b
berkay süper on Google

Güzel renk uyumu ama biraz içersi karışık
Nice color match but a little mixed inside
K
Kerem Kolayiş on Google

Yeni hali çok güzel oldu ozellikle müdür bey ve çalışanlar guleryüzlü ve ilgili.tesekkurler
Its new condition is very nice, especially the manager and the employees are friendly and interested. thank you.
A
Adem Yüksel on Google

Hiç yoktan A101'den bi farkı var, daha düzenli.
There is a difference from A101 from nothing, more regular.
B
Betül on Google

Walla Bim marketleri genel olarak aynı düzene sahip ve içerik olarkata aynı sadece belirli ürünler belirli bölgelere geliyor bildiğim kadarıyla buradaki Bimde aynı şekilde yani güzel çalışanlarıda gayet iyi herhangi bir sorun yaşamadım şimdiye kadar teşekkürler
Walla Bim markets have the same layout in general and the content is the same, only certain products come to certain regions.
B
Bilgenur Beyza YILDIZ on Google

Temiz, düzenli ve mükemmel bir market. Özellikle tadilat yapılıp siyah BİM olduğundan beri daha bir hoşuma gitmeye başladı. Kasa sayısı 3'e çıkınca daha az kuyruklar oluyor. Her hafta çok güzel ürünler geliyor. Kısacası BİM bir harika. Ancak son zamanlarda artan fiyatlardan BİM de nasibini aldı. Yine de her şeyin en uygununu bim'den bulabiliyoruz. Keşke Beşköprü mahallesi'nde bir tane daha bulunsa daha iyi olurdu. Hizmetiniz için teşekkürler.
A clean, tidy and excellent market. Especially since it was renovated and became a black BİM, I started to like it more. When the number of cases increases to 3, there are fewer queues. There are great products coming every week. In short, BİM is great. However, BİM has also taken its share from the recently increased prices. However, we can find the most suitable one from bim. It would be better if there was another one in Beşköprü neighborhood. Thanks for your service.
m
mustafa yener on Google

Mahalle bakkallarına sahip çıkmak lâzım Hep en kötü günümüzde yanımızdalar . Global marketler en ufak fırsatta müşterisini fiyatları ile aralarındaki kartelleşme ile arkadan vururlar.Asla alışveriş yapmamak lazım .5 gün değil her gün protesto 5 gün protesto işini kendileri çıkardılar ki protestolar 5 günde kalsın sürekli olmasın milletin gazını almak istiyorlar;yerseniz...!
It is necessary to protect the neighborhood grocers. They are always with us in our worst days. At the slightest opportunity, global markets shoot their customers in the back with the cartelization between them and their prices. You should never shop. Protest every day, not for 5 days. They did the protest for 5 days themselves, so that they want to get the gas of the nation, whether the protests last for 5 days or not, they want to get the gas of the nation; if you eat...!
L
Learn English on Google

Cheap grocery store.
E
Elif Yıldırım on Google

The best prices in Turkey ?? ??

Write some of your reviews for the company BİM

Your reviews will be very helpful to other customers in finding and evaluating information

Rating *
Your review *

(Minimum 30 characters)

Your name *