PEARL GARDEN

4.8/5 based on 8 reviews

Contact PEARL GARDEN

Address :

Sipahi Sk. NO 8, 54200 Serdivan/Sakarya, Turkey

Phone : 📞 +99
Categories :
City : Serdivan/Sakarya

Sipahi Sk. NO 8, 54200 Serdivan/Sakarya, Turkey
E
Ersin Balci on Google

Cok lezzetli yemekler, cok kaliteli hizmet...
Very delicious food, high quality service...
S
Sevda Yaman on Google

Ben hizmeti servisi cok begendim. Herkes güleryüzlü. Asci abladan tut garsonlara kadar. Sevdigim kokteyl yokdu ama cok guzel bi sekilde farkli lezzetler tavsiye ettiler. ben begendim ve muhtemelen tekrar giderim ????
I like the service very much. Everyone is smiling. From the asci sister to the waiters. There was no cocktail that I liked, but they recommended different flavors in a very nice way. I liked it and I will probably go again ????
B
Burak Özcan on Google

Favori mekanlarımda ilk 3 de yer alan hoş atmosfere sahip bir kafe. Playlistleri çok değişken ama genel olarak gayet hoş ve çalışanların ilgi alakası, servis hızı 10/10.
A cafe with a nice atmosphere, which is in the top 3 of my favorite places. Their playlists are very variable, but in general they are very pleasant and the interest of the employees, the speed of service is 10/10.
o
okan yıldız on Google

10 numara mekan özellikle salepleri mükemmel
Number 10 place, especially its salep is excellent
Y
Yeşim Alibaşiç on Google

bi kac saat önce ordaydim mis gibi yer hele calısanlarına bittim hepsi cok tatlıydı menüde bol cesit var tavsiye edilir manitaylada gidilir cok kesfedilmemis hagshsoepdşksldş
I was there a few hours ago, the place is beautiful, especially the employees, they were all very sweet, there is a lot of variety on the menu, it is recommended to go to
A
Arif Sezgin on Google

Yemek sunumları, ilgileri ve garsonları çok iyi ve güler yüzlü verdiğiniz her kuruşu ilgi ve hizmet olarak geri aldığınız çok güzel bir kafe .
It is a very nice cafe where you get back every penny you give as attention and service, with very good and friendly food presentations, interest and waiters.
S
Selen Özkan on Google

pearl garden, bahçesi oldukça keyifli bir mekan. çalışanları kibar ve servisi hızlı. 5/5 almasına rağmen yemeklerin porsiyonlarının yazıldığı gibi büyük olduğunu düşünmüyorum. lezzet konusunda da fazla övemeyeceğim. qr kodlu menü olması ve masaların mesafesi güzel. fiyatlar sakarya için çok uygun değil (makarnalar 30-35₺). yemek için tekrar gitmem ama bir şeyler içmek için gidilebilir.
pearl garden is a very pleasant place. The staff is polite and the service is fast. Although it gets 5/5, I don't think the portions of the food are as big as it is written. I can't praise too much about the taste. It is nice to have a qr coded menu and the distance of the tables. prices are not very suitable for Sakarya (pastas are 30-35₺). I won't go again for food, but for a drink.
K
Kiran Noor on Google

Its such a beautiful restaraunt and the customer service was amazing!!! Loved the Balkan Sandwich and the Paremsan Peyniri Tavuk Salata!!

Write some of your reviews for the company PEARL GARDEN

Your reviews will be very helpful to other customers in finding and evaluating information

Rating *
Your review *

(Minimum 30 characters)

Your name *