Loya

2.4/5 based on 5 reviews

LOYA - Yeni Sezon Kadın İç Giyim

Seni sen yapan iç giyim tarzın, Loya ile yanında! Aradığın renkler, desenler ve en özel tasarımlar yeni sezon kadın iç giyimin modası loya.com.tr' de!

About Loya

Loya, satışını yaptığı bayan iç giyim ürünlerinin kuruluşunun 2. yılında üretimini yapmaya başlamış, her geçen yıl üretim kapasitesini ve ürün kalitesini katlayarak üretime devam etmiştir.

Tarihçe

Loya, bir Arıcı Tekstil San. Ve Tic. A.Ş. kuruluşudur. Arıcı Tekstil 1968’de Sultanhamam’daki 35 m2’lik bir dükkanda kadın iç giyim satışı ile ticaret hayatına atılmıştır. Satışını yaptığı kadın iç giyim ürünlerinin kuruluşunun 2.yılında üretimini yapmaya başlamış, her geçen yıl üretim kapasitesini ve ürün kalitesini katlayarak üretime devam etmiştir. Arıcı markası ile başladığı üretime, 1992 yılında NBB markasını da dahil etmiş ve 2004 yılından itibaren de LOYA üretimine başlamıştır. Bu ortaklık sonucu bugün yurt içi ve yurt dışı 2.000 civarında satış noktasına ulaşmayı başarmıştır.

Sektörün Yerel Değeri

Tamamı yerli sermaye ve yerli üretimle kendi entegre tesislerinde üretilen Loya, iplikten başlayarak her aşaması test edilerek en kaliteli ürünleri en uygun fiyatlarla tüketicisine ulaştırmayı ilke edinmiştir. Açtığı 50 mağazada müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, şikayet oranı minimum seviyede olan ürün çeşitliliği, fiyat avantajı ve satış adetiyle sektörün en önde gelen markasıdır.

Üretim kapasitesi

Arıcı Tekstil, tecrübeli ve deneyimli çalışanlar ile en son teknolojinin kullanıldığı toplam 32.000m2’lik üretim tesislerinde yıllık 10.000.000 adet sütyen, 1.000.000 seamless, 2.500.000 düzine kadın çorap, 350.000 adet sezonluk mayo, 700.000 adet pijama ve iç giyim kumaşı üretmektedir.

Ne için varız?

LOYA, piyasada en kaliteli ürün ve uygun fiyat politikası ile; hedefini %100 müşteri memnuniyeti olarak belirlemiş ve bu doğrultuda sektörün lider markası olmak için varlığını sürdüren bir markadır.

Ne için çalışırız?

Biz, 1968’den günümüze edindiğimiz tecrübe ile üretim ve satış hacmimizi daima büyüterek iç giyim, ev giyim ve plaj giyim kategorilerinde müşterilerimize geniş bir ürün yelpazesi sunmak için çalışırız.

Contact Loya

Address :

Çark Cd. No: 53, 54100 Adapazarı/Sakarya, Turkey

Phone : 📞 +9777
Website : http://www.loya.com.tr/
Categories :
City : Adapazarı/Sakarya

Çark Cd. No: 53, 54100 Adapazarı/Sakarya, Turkey
A
Arife Kurt on Google

a
ali congiz on Google

e
egem su on Google

Daha bu gün buradayım. Çalışanların görevinin dedikodu yapmak olduğu hizmet alabilmek için çalışan peşinde koşmamız gereken alan. Güzel dedikodu dinledik o ayrı
I'm still here today. In order to get service where the duty of the employees is to gossip, we need to pursue employees. We listened to the beautiful gossip that apart
Z
Zeliha Ennur Şahbaz on Google

sütyenler en uygun 45-50-60 lira. bir takım yapsanız 100 liraya patlıyor. ayrıca yüzde yüz polyester. kaliteli kanser olmak istiyorsanız buyrun efenim.
bras most suitable 45-50-60 pounds. If you make a team 100 pounds explode. also one hundred percent polyester. If you want to be good quality cancer, please.
s
sara karakas on Google

Dün ben birkaç ürün aldım kadın bana değiştirme var dedi ertesi gün gittim değiştirip büyük beden almak için büyük beden olmadığı için paramı iade istedim ya da birkaç aylık bir çek vermesini istedim ama çekin süresi bir aydı kadın bana diyor ki çekin süresi bir aydır isterseniz çamaşır alın çorap alın bende dedim ihtayacım yok bunlara bana diyor ki işte bir ay zamanın var geldin geldin gelmedin bu para hediye olacak kadın ne yaptı ne etti kasadan para çıkarmak istemedi çok fena çok pişmanım oradan alışveriş yaptığım için size tavsiyem oradan alışveriş yapmayın! Bir de çok suratı asık çalışanlar var alırsan çok mutlular ilgileniyorlar iade olunca surat asıyorlar dedikodu yapıyorlar ben orada iken ilk yüzümü çevirdiğimde hemen kulaktan kulağa dedikoduya
Yesterday I bought a few products, the woman told me there is a replacement, the next day I went to change it and asked for a refund because it was not the big size to buy a large size, or I asked her to give a check for a few months, but the check period was a month, the woman says to me that the check time is a month if you want, buy clothes I said take it, I said, I don't need them, he says you have a month of time, you came, you did not come, this money will be a gift, the woman did not want to take the money from the cash register, I regret it very badly, I recommend you do not shop there! There are also a lot of sullen employees, they are very happy if you get them, they are interested, they make a face when you return, they make gossip, when I first turned my face while I was there, they immediately gossip.

Write some of your reviews for the company Loya

Your reviews will be very helpful to other customers in finding and evaluating information

Rating *
Your review *

(Minimum 30 characters)

Your name *