Baklavacı Zahidoğlu Merkez

4.2/5 based on 8 reviews

Contact Baklavacı Zahidoğlu Merkez

Address :

Open Sky Satış Ofisi, Zirve Cd. No:91/A D:177, 06820 Etimesgut/Ankara, Turkey

Phone : 📞 +97777
Categories :
City : Etimesgut/Ankara

Open Sky Satış Ofisi, Zirve Cd. No:91/A D:177, 06820 Etimesgut/Ankara, Turkey
A
Açelya Albayrak on Google

Baklavası çok taze ve güzeldi . Yemeksepetinden sipariş verdim ve siparişim de çok hızlı geldi . Herkese tavsiye ederim ??
Baklava was very fresh and good. I ordered from Yemeksepeti and my order came very quickly. I recommend it to everyone ??
M
Merve Güven on Google

Tatlilar lezzetli, ortam ise hem hijyenik hem cok güzel bir atmosfere sahip. Calisanlar cok guleryuzlu ve sempatik, servis süper. Kesinlikle tavsiye ederim.
Desserts are delicious, the environment is both hygienic and has a very nice atmosphere. The employees are very friendly and sympathetic, the service is super. I would definitely recommend.
Y
Yasemin Güven on Google

Çok nezih çok temiz güzel bir mekan ayrıca tatlılar süper süper lezzetliydi. Her Türkiye ye geldiğimizde uğrayacağımiz bir mekan ve lezzet harikası mekanın sahipleri son derece guleryüzlü kişiler, herkese tavsiye ederim.
It is a very decent, very clean, beautiful place, and the desserts were super super delicious. It is a place we will stop by every time we come to Turkey, and the owners of the place, which is a wonder of taste, are extremely friendly people, I recommend it to everyone.
m
mehmet yılmaz on Google

Baklavaları çok lezzetli. Dükkandan da alışveriş yaptım güler yüzlü hizmet veriyorlar. Temiz hijyenik ortam. Teşekkürler zahidoglu baklava.
Baklava is very delicious. I also shopped at the shop, they provide friendly service. Clean hygienic environment. Thank you zahidoglu baklava.
G
Gökçe Sude Albayrak on Google

Baklavanız harikaydı. Ailece çok sevdik. lezzetli olduğunu ve tatlı kıvamınin iyi olduğunu söylemek isterim. Hizmetiniz ve kaliteli ürünler sunmanız bizi çok mutlu etti açıkçası. Ayrıca Ilgın ve alakanız için de çok teşekkür ederim. Herkese öneririm.
Your baklava was great. We loved it as a family. I would like to say that it is delicious and its sweet consistency is good. Frankly, we are very happy with your service and quality products. Also, thank you very much for your interest and interest. I recommend it to everyone.
Y
Yalçın Sağcan on Google

Gördüğüm en temiz, en kaliteli ve lezzetli ürünler sunan bir mekan. Çalışanlar son derece kibar ve nazik insanlar. Baklavaları bol fıstıklı ve çok taze. Tamamen %100 Gaziantep baklavası. Herkese tavsiye ederim.
A place that offers the cleanest, best quality and delicious products I have ever seen. The employees are extremely kind and gentle people. Baklava with lots of pistachio and very fresh. Totally 100% Gaziantep baklava. I would recommend it to everyone.
Y
Yasemin Durgun on Google

Baklava tadı, lezzeti yok, saf yağ (tereyağ) tadı yok. O kadar güzel şekil yapılmışken, emek harcanmışken,lezzet için eksik olan şeyi bulmalı. Keşke eleştirileşe kendinizi överek üste çıkmak yerine nasıl daha lezzetli olabileceğini düşünseniz param boşa gitti bir daha almam.
Baklava taste, no flavor, no pure oil (butter) taste. With such a beautiful shape made, with the effort spent, he must find what is missing for taste. I wish you would think how it could be more delicious instead of praising yourself by criticizing, my money was wasted, I won't buy it again.
E
Elif Yılmaz Sağcan on Google

Türkiye'nin en kaliteli Gaziantep baklavası burada satılıyor. Herkese tavsiye ederim. Ankara Etimesgut Yeni Bağlıca Zirve caddesi open sky 91 A blok no 117
Turkey's best quality Gaziantep baklava is sold here. I would recommend it to everyone. Ankara Etimesgut Yeni Bağlıca Zirve street open sky 91 A block no 117

Write some of your reviews for the company Baklavacı Zahidoğlu Merkez

Your reviews will be very helpful to other customers in finding and evaluating information

Rating *
Your review *

(Minimum 30 characters)

Your name *