Liva Pastanesi - Muhsin Yazıcıoğlu Cd. 11/A

3.7/5 based on 8 reviews

Online Pasta Siparişi - Kapınıza Kadar Gelen Mutluluk - Livashop - Livashop.com

Özel günlerde veya canınızın istediği her an kolaylıkla ulaşabileceğiniz lezzetli pasta, kurabiye ve çikolatalar Liva Shop’da! Hemen livashop.com’a tıklayın, birbirinden lezzetli pastalara online alışveriş avantajıyla ulaşın.

Online Pasta Siparişi - Kapınıza Kadar Gelen Mutluluk - Livashop - Livashop.com

Tatlı, Anadolu Mutfağı ve Pasta Çeşitleri Liva’da!

Pastane ürünleri dendiği zaman çok geniş bir ürün çeşitliliğinden bahsetmek mümkün. Hem özel günler için hem de günlük tüketim için tercih edilebilecek sayısız ürün bulunur. Örneğin bir doğum günü organizasyonu için en ideal ürün bir yaş pasta olarak karşımıza çıkar. 5 çayları ya da arkadaşlarla yapılan hoş sohbetler içinse kuru pasta çeşitleri tercih edilebilir. Örneğin sevdiğiniz bir insanın doğum gününü organize ediyor ve standart bir pasta istemiyorsanız, bu durumda ona özel bir özel tasarım pasta da yaptırmanız mümkün. Böylelikle doğum günlerini en unutulmaz günlerden birine dönüştürme imkanınız olur. Elbette yaş pastaların yalnızca doğum günlerinde tercih edilebileceğine dair genel bir kural yok. Bu pastalar bir doğum günü pastası olarak kullanılabileceği gibi, düğün pastası ya da nişan pastası olarak da tercih edilebilir. Siz de özel günleriniz için özel gün pastası isterseniz, ister 4-5 kişilik, ister 60 kişilik büyüklükte bir pasta sipariş edebilirsiniz. Tüm pasta, tatlı, börek ve Anadolu mutfağı ürünleri için Liva’yı tercih edebilirsiniz.

Ağzınızı Tatlandıracak Şerbetli ve Sütlü Tatlı Çeşitleri

Türk mutfağı içerisinde sütlü ve şerbetli tatlı çeşitlerinin oldukça önemli bir yeri var. Mutfağımız içerisinde sayısız tatlı çeşidi çıkmış olmakla birlikte, tercih edebileceğiniz ve en sevilen şerbetli tatlı çeşitlerini şu şekilde sıralamak mümkün: Baklava, Kemalpaşa tatlısı, lokma, şekerpare, Çerkez tatlısı, samsa, jozefin rüyası, tulumba ve çok daha fazlası. Ayrıca baklava dendiği zaman akla pek çok çeşit geliyor. Örneğin midye baklava, havuç dilim baklava ve sarı burma bunlardan bazıları olarak gösterilebilir. Ayrıca kadayıf, Bağdat tatlısı, şöbiyet ve dilber dudağı gibi tatlıları da unutmamak gerek. Türk mutfağında sütlü tatlı dendiği zaman ise akla ilk gelen lezzetlerden biri sütlü nuriye. Ayrıca profiterol, trileçe, sütlaç, kazandibi, şarlot, muhallebi, kardinal, budapeşte ve çok daha fazlası da en sevilen sütlü tatlı çeşitleri arasında yer alıyor. Liva ile en sevilen sütlü ve şerbetli tatlı çeşitlerini tek başına sipariş edebileceğiniz gibi, farklı lezzetlerin bir arada olduğu karışık kutular şeklinde de sipariş edebilirsiniz. Üstelik yanında birbirinden lezzetli dondurma çeşitleri ile.

Çıtır Börek ve Anadolu Mutfağı Ürünleri

Anadolu kültürü pek çok börek çeşidine ev sahipliği yapıyor. Üstelik bunların hemen hemen tamamı her öğün tüketilebilen, benzersiz lezzetler. Örneğin maraş böreği, su böreği, parmak börek, karaköy böreği, tepsi böreği, selanik böreği ve laz böreği öne çıkan çıtır börek çeşitleri arasında yer alıyor. Bu börek çeşitlerinin her biri porsiyon ya da kilo olarak sipariş edilebildiği gibi, tepsi olarak da sipariş edilebiliyor. Mutfak ve anadolu kelimeleri yan yana geldiği zaman ortaya çıkan ürünler yalnızca bunlarla sınırlı değil. Örneğin   sultan kebabı, içli köfte, etli yaprak sarma ve mantı Anadolu mutfağı içerisinde öne çıkan ürünlerden yalnızca birkaçı. Elbette bu orijinal lezzetleri nereden yediğiniz de çok büyük önem taşıyor.

Bayram Çikolataları, Pasta Çeşitleri ve Börekler: Liva ile Benzersiz Lezzetler!

Eğer Türk mutfağının benzersiz ürünlerini bir arada bulmak ve bu lezzetler ile sofranızı donatmak isterseniz, Liva sizleri bekliyor! Börek çeşitlerinden yaş ve kuru pastalara, şerbetli ve sütlü tatlılardan Anadolu mutfağı ürünlerine kadar her şey tek tıkla kapınıza geliyor. Üstelik ilk günkü tazeliği ve kalitesi ile. Siz hemen şimdi bu benzersiz lezzetler için Liva’yı tercih edebilir, Anadolu’nun benzersiz lezzetlerini sofranıza taşıyabilirsiniz.

Contact Liva Pastanesi

Address :

Çukurambar, Muhsin Yazıcıoğlu Cd. 11/A, 06510 Çankaya/Ankara, Turkey

Phone : 📞 +989
Postal code : 06510
Website : http://www.livashop.com/
Categories :
City : Çankaya/Ankara

Çukurambar, Muhsin Yazıcıoğlu Cd. 11/A, 06510 Çankaya/Ankara, Turkey
خ
خالد علي احمد الورشفاني on Google

I usually go there for breakfast during the weekend. I like it. service is good. food is great. wide variety of choices. The only problem is that they don't have a place for nonsmokers like my self.
T
Talha Masood Khan on Google

Ambience makes their deserts taste even more appetizing
M
Mary Goli on Google

Their prices are irrationally expensive. They must change their marketing strategy. I never go to their shop anymore. Fiyatları gereksiz pahalı.
H
Hürkan Gökkaya on Google

One of the best patisserie shop in Ankara. All products are always fresh. They have very large menu.
m
mamdouh hamoui on Google

Service was good but food today was a little bit off the other times I went Same food but different tastes Overall 80%
K
Koray Oksar on Google

Very authentic place with a lot of food and desert options however people smoke and the garden is not really open air
M
Monika Akar on Google

PLEASE READ THIS BEFORE ORDERING CAKES OR GOING TO THIS RESTAURANT. DONT. If I could give zero a would. Dear, Liva. ?you should be ashamed. I've been coming to you, to your Çukurambar restaurant (if that) for many years, and everytime i come i ge tmore and more dissapoitment. You can't even make a cake right and correctly. Your breakfasts, are disgusting im sorry. We ordered orange juice, it was water 95% and 5% vitamin C. I ordered a crossaint, it was heated in a microwave, I know you guys have everything frozen but for the love of god, make some effort. I got a waffle delivered...few days ago IT WAS AS HARD AS A TREE. I didn't eat it, I couldn't even cut it with the knife. It got the shape, of your lovely ?packaging now I'm using the waffle as a vase for fruits thanks. Your quality has dropped over the years, over weeks its getting worse. I'm really dissapointed in your customer service, your waiters are rude and unpleasant. I will never come to you guys. Honestly I don't recommend anyone this kind of experience. BTW I hope you enjoy a picture of my waffle vase.
D
Duman Most on Google

The staff are not as polite as they are supposed to be. The tables are not very clean, most of the times. And also, the money I paid was much more than what I got, in terms of quantity and quality. Every time you go to eat something, there is no guarantee you are going to have an acceptable meal.

Write some of your reviews for the company Liva Pastanesi

Your reviews will be very helpful to other customers in finding and evaluating information

Rating *
Your review *

(Minimum 30 characters)

Your name *