Ahiroğlu Baklava & Börek

4.5/5 based on 8 reviews

Hosting.com.tr

ahiroglubaklava.com alan adının süresi doldu

Bu nedenle, websitenizin içeriği görüntülenemiyor. Eğer websitenizi kullanmaya devam etmek istiyorsanız, Hosting.com.tr ile https://www.hosting.com.tr/ bağlantısından ya da [email protected] e-posta adresinden alan adınızı yenilemek için iletişime geçebilirsiniz.

Hosting.com.tr

Contact Ahiroğlu Baklava & Börek

Address :

YENİ BAĞLICA MAH. ZİRVE CADDESİ 1018.SOKAK, D:NO:74, 06300 Etimesgut/Ankara, Turkey

Phone : 📞 +9
Website : http://www.ahiroglubaklava.com/
Categories :
City : Etimesgut/Ankara

YENİ BAĞLICA MAH. ZİRVE CADDESİ 1018.SOKAK, D:NO:74, 06300 Etimesgut/Ankara, Turkey
ö
önce vatan önce vatan on Google

Kalite kontrol altında.
Quality is under control.
E
Enes kaan Uslu on Google

Çok güzel lezzetler var herkese tavsiye ederim
I recommend it to everyone who has very nice flavors
N
Necmettin Baykal on Google

Dün Göksu AVM de ki şubesinden bir kutu karışık tatlı aldım. Sütlü nuriyesi hamurdu hiç beğenmedim.Havuç dilimi fena değildi,gürme tatlısı da umduğum gibi değildi. Ancak fiyatları normal en önemlisi de mısır şurubu kullanmıyorlar tatlıyı yerken insanı baymıyor. Ayrıca AVM NİN BİRİNCİ KATINDA OLAN BÜFE TAM YÜRÜYEN MERDİNENİN ALTINDA VE TRABZANIN KENARINDA ÜSTÜ AÇIK. onun için üst kattaki bütün toz ve kirler tatlı tepsilerinin üstüne dökülmektedir. Ben neden üzerini kapatmadıklarını sorduğumda avm yönetimi izin vermiyor dediler. Bu sorunu mutlaka çözmeleri gerekir. 825 DAİRELİ Göksupark sakinleri hijyen olmaması nedeni ile zahidoğlundan alışveriten imtina etmektedirler.
Yesterday I bought a box of mixed dessert from his branch at Goksu Shopping Mall. I didn't like the milk nurse. I didn't like the tongue, the dessert wasn't like I expected. However, the price is normal, most importantly, they don't use corn syrup, but they don't faint. In addition, the first floor of the shopping mall is full of coins, and the bottom of the train is open. for him, all the dust and dirt on the upper floor are poured on top of the dessert trays. When I asked why they didn't cover it, the management said they wouldn't allow it. They must solve this problem. The residents of Göksupark with 825 apartments refrain from exchanging from Zahidoğlu because of lack of hygiene.
S
Sema amiklioğlu on Google

Çok güzel.. hiç tereddüt etmeyin... gerçek Gaziantep tatlıları... Beğendik..
Very good.. don't hesitate... real Gaziantep sweets... We like it..
A
Azime Yalçındağ on Google

Hem baklavası hem böreği çok güzel lezzetli. Tazeliğini günlerce koruyor. Emeği geçenlere çok teşekkürler.
Both the baklava and the pastry are very delicious. It retains its freshness for days. Many thanks to those who contributed.
E
Eda Akdağ on Google

Baklavanın tadı efsane.... Bu kaliteden mahrum kalmayın
The taste of baklava is legendary.... Don't be deprived of this quality
Ö
Önder Taşhan on Google

İmalathane olduğu için baklavalar her zaman çok taze ve fiyatları çok uygun , esnaf olarak da gayet güler yüzlü insanlar açıldığından beri eve geçerken uğrayıp tatlımızı alıyoruz ellerine sağlık .
Since it is a workshop, the baklavas are always very fresh and the prices are very affordable, and since the shopkeepers are very friendly people, we stop by and buy our dessert on the way home since it opened, thank you.
H
Hakan yıldırım on Google

Kesinlikle süper bir yer Adana usulü börek baklava mükemmel kaliteli on numara bir işletme Güleryüzlü esnaf daha nedeyim uygun fiyat birinin tavsiye si ile gittik çoook memnun kaldık.Yalnız istediğiniz bir ürün hemen olmayabiliyor bu yüzden ya beklersiniz yada arayıp sipariş verirsiniz sıcak sıcak ❤️????
Definitely a super place Adana style pastry baklava excellent quality top ten business Friendly tradesman I'm more affordable price We went with someone's recommendation and we were very satisfied. You may not have a product you want right away, so you either wait or call and order, it's warm and warm ❤️????

Write some of your reviews for the company Ahiroğlu Baklava & Börek

Your reviews will be very helpful to other customers in finding and evaluating information

Rating *
Your review *

(Minimum 30 characters)

Your name *