Aduja Artisanal Chocolate and Macaron - Tirebolu Sk. No:36/B

4.9/5 based on 8 reviews

El Yapımı Belçika Çikolatası | ADUJA Artisanal Çikolata | Ankara - Adujaartisanal.com

El Yapımı Artisanal Belçika Çikolatası ve Makaron

About Aduja Artisanal Chocolate and Macaron

Şirketimiz 2019 yılında ANKARA’ da kurulmuştur. ADUJA ARTISANAL markasıyla leziz ve eşsiz  gerçek el yapımı özel aroma dolgulu % 100 Belçika tipi çikolata, makaron ve diğer pastahane tipi ürünler üretmekte ve pazarlamaktadır. 

Faaliyet gösterdiği ilk günden bu yana “piyasada bulunmayan” sloganı ile gıda sektöründeki çalışmalarına azami gayret ve verimlilik ile devam etmektedir.

Şirketimiz ürün portföyünü günden güne geliştirmeyi ve genişletmeyi, tüm müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılamayı amaçlamaktadır.

Tüm ürünlerimizi Ayrancı, Çankaya, Ankara'daki butiğimizde gerçek Belçika Çikolatası ve birinci sınıf malzemeler kullanarak üretmekteyiz. 

 

Her daim taze üretilen çikolatalarımızın keyfini 15 gün içinde çıkarmanızı, tüketim öncesi 21 derece altında kuru bir yerde muhafaza edilmesini tavsiye ediyoruz.

Web sitemiz üzerinden güvenli alışveriş yapabilirsiniz.

Contact Aduja Artisanal Chocolate and Macaron

Address :

Tirebolu Sk. No:36/B, 06100 Çankaya/Ankara, Turkey

Phone : 📞 +9978
Postal code : 06100
Website : http://www.adujaartisanal.com/
Categories :
City : Çankaya/Ankara

Tirebolu Sk. No:36/B, 06100 Çankaya/Ankara, Turkey
ç
çağlar doğan on Google

Gercekten cok kaliteli cikolatalari var. Ben kutulu sunumdan aldim.sagolsunlar cok guzel hazirdilar ayrica fiyatlarida bu kaliteye gore cok uygun
They have really good quality chocolates. I bought it from the boxed presentation. Thank you, they were very well prepared, and their prices are very reasonable for this quality.
h
hasan gürsel on Google

Çikolatalarını çok beğendik, içlerindeki dolgularıyla gayet uyumlulardı. Her ürün çok lezzetliydi tadı damağımızda kaldı. Hazırlayan hanımefendi de güleryüzlü enerjisi yüksek ve çok tatlı birisi.
We liked their chocolates very much, they were very compatible with their fillings. Each product was delicious and the taste remained in our mouth. The lady who prepared it is also a smiling, energetic and very sweet person.
Z
Zühal Can “Çağlayan 2013” Çağlayan on Google

Bugüne kadar aldığım en kaliteli çikolata vb. ürünlere sahip bu dükkan ve tabii ki e-satış sitesi. Güleryüzlü ve çözüm odaklı çalışıyorlar lezzetin yanında. Kazançları bereketli olsun, hak ediyorlar. Zühal Çağlayan
The best quality chocolate, etc. I have ever bought. this shop with products and of course the e-sales site. They work in a friendly and solution-oriented way, besides the taste. May their earnings be blessed, they deserve it. Zühal Caglayan
E
Ersin Sögütkiran on Google

Ustası çok güleryüzlü,ürünler çok kaliteli ve lezzetli.Emek ve zevkle hazırlanmış çok özel çikolatalar var.
The craftsman is very friendly, the products are of very high quality and delicious.It has very special chocolates that are suck and tastefully prepared.
Ç
Çağrı Doğan on Google

2.kez aldım gayet güzel şirin bir işletme,
I bought it for the 2nd time, it's a very nice and cute business,
H
Hasan Gürgüç IŞIK on Google

Belçika çikolataları yapıyorlar, biz lavantalı, acılı ve antep fıstıklıyı denedik. Hepsi de ayrı lezzetli. Kullanilan malzemelerin kalitesi lezzetinden ve ağızda bıraktığı tattan belli oluyor. Tabi haliyle fiyatları ortalamanın üstünde. Tanesi 4.5 TL. Ayrıca günlük yapılan profiterollerini de denemistik, onlar da oldukça lezzetliydi. Onların fiyatı bence makul tanesi 20 TL. Mekanın sahibi ürünlerini kendisi yapıyor ve her halinden konusunda uzman olduğu belli bir şef, aynı zamanda da güleryüzlü ve misafirperver. Mahalle aralarında bu tarz sürpriz mekanlarla karşılaşmayı seviyorum. Burayı keşfeden eşime de burdan teşekkürler...
They make Belgian chocolates, we tried the lavender, hot and pistachio ones. All of them are delicious. The quality of the materials used is evident from the taste and the taste it leaves in the mouth. Of course, the prices are above average. 4.5 TL each. We also tried the daily profiteroles, they were also very tasty. I think their price is reasonable, 20 TL each. The owner of the place makes his own products and is a chef who is an expert in every aspect, and is also smiling and hospitable. I like to encounter such surprise places in the neighborhood. Thanks to my wife who discovered this place.
Y
YSMN YSMN on Google

Küçük bir çikolata dükkanı. Çikolataları yapan derin hanım ve annesi hanımefendi güler yüz ile karşılıyorlar bir de üstüne güzel çikolataları var. Kendilerine teşekkür ederim. Macaron ve çikolataları çok güzel. Çikolataları tek tek tatmak lazım. Değer çünkü. Hayırlı satışlar dilerim.
A small chocolate shop. Derin lady who makes the chocolates and her mother lady greet them with a smiling face and they have beautiful chocolates on top. Thank them. The macarons and chocolates are very good. You have to taste the chocolates one by one. Because it's worth it. I wish you good sales.
E
Esra Yılmaz on Google

*screams* Best Handmaide Chocolate I've ever tasted Insanely good??

Write some of your reviews for the company Aduja Artisanal Chocolate and Macaron

Your reviews will be very helpful to other customers in finding and evaluating information

Rating *
Your review *

(Minimum 30 characters)

Your name *