TATLIMM Hüseyingazi - Özalp Cd. No:2/C

4.1/5 based on 8 reviews

Contact TATLIMM Hüseyingazi

Address :

Özalp Cd. No:2/C, 06320 Mamak/Ankara, Turkey

Phone : 📞 +977
Postal code : 06320
Categories :
City : Mamak/Ankara

Özalp Cd. No:2/C, 06320 Mamak/Ankara, Turkey
İ
İlknur Topcu on Google

Tatlimmmm wazgecilmez tatlicim.ustam sana soyliycek hiç bır söz bulamiyorum son derece MUKEMMELSİNİZ.sadece benim değil tüm mahallenin gözdesi ?
My sweet, my wazgecilmez sweet. Master, I can not find any words to say to you. You are EXCELLENT. Not only mine but the whole neighborhood favorite ?
M
Mehmet Mustafa Aktaş on Google

Çalışanların müşterilerine davranışları harika, herkesin benim tatlıcım diyeceği cinsten. Tatlıları harika herkese hitap ediyor, o bölgede tereddüt etmeden alabilirsiniz.
The attitude of the employees to their customers is great, the kind everyone would call my dessert. The desserts are wonderfully appealing to everyone, you can get in that area without hesitation.
U
Umut Yildiz on Google

Bu gün gazi göbekten yarim kula baklava kaldım şerbetini çekmiş sanirim 2 yada üç günlük idi tatlıları taze diye alıyorduk alırken kontrol edin derim
This day, I think I had the sherbet from the middle of the veteran belly, and it was two or three days old.
F
Fatma Sarı on Google

Tavsıye üzerıne gelıp bugün tatlı aldım çok güzel görünüyordu karışık yaptırdım gerçekten hepsı bırbırınden lezetlıydı taze ve personellerıde gayet samımı ve nazıktı başarılarınızın devamını dıler ve her Ankara’ya geldiğimde tercihim Tatlımm olucak ınşallah ?
I came on the cobweb and bought dessert today, it looked very nice, I made it mixed, all of them were really delicious, they were fresh and their staff was very sincere and kind, they wish you continued success and every time I come to Ankara, my choice will be Tatlımm, I hope
M
Murat Kurtoğlu on Google

Denemeden yorum yapmayın tavsiye ederim özellikle künefesini
Do not comment without trying, I recommend especially the künefe
s
samet yiğit on Google

Eve sipariş verdim tazeliğinde sıkıntı yok ama biraz yanık geldi tatlı yerinden alınca daha iyi ama siparişle geleni beğenmedim
I ordered it at home, there is no problem in its freshness, but it came a little burnt.
z
zaza zaza on Google

Muhteşem bir tat dünyada yok böyle vır lezzet
There is no such wonderful taste in the world.
H
Hatice Nalbant on Google

Senelerdir alıp beğenerek yediğimiz tatlilari vardi bugüne kadar herkesede oneriyordum ama bugünkü yediğim fıstıklı baklavanizdan sonra oneremeyecegim çok bozmussunuz maliyetleriniz yükselmiş olabilir ama rezil etmeseydiniz az parada değil 1 kg baklava 90 tl ama rezalet içinde fıstık hariç hersey var ne olduguda belli degil
They had desserts that we bought and enjoyed for years, and I've been recommending them to everyone, but after your pistachio baklava I ate today, I can't recommend it, you're too spoiled, your costs may have increased, but if you hadn't disgraced it, 1 kg of baklava is 90 TL, but everything is in disgrace, except pistachio, it is not clear what it is.

Write some of your reviews for the company TATLIMM Hüseyingazi

Your reviews will be very helpful to other customers in finding and evaluating information

Rating *
Your review *

(Minimum 30 characters)

Your name *