Baklava pastries Sini - Şht. Mahir Turan Sk. No:8/C

4.4/5 based on 8 reviews

Sinibörekhoşdere - Ankara | Turkish cuisine near me | Book now - Siniborek.eatbu.com

Ister gel al / ister eve gelsin | Ankara - Bazen biraz ferahlamaya mı ihtiyacınız var? O halde enfes atıştırma seçeneklerimizden etkileneceksiniz! Uğrayın ve inanılmaz rahat ve keyifli kafemizde rahatlayın. Hafta sonunun tadı böyle çıkar! İster arkadaşlarınızla, ister ailenizle isterseniz de okumak için tek başınıza – Sinibörekhoşdere sizi ağırlamaktan memnuniyet duyarız! Özel dış alanlarımızda güneşe doyabilirsiniz. Öğle yemeği dahil, en iyi

Sinibörekhoşdere - Ankara | Turkish cuisine near me | Book now - Siniborek.eatbu.com

Bazen biraz ferahlamaya mı ihtiyacınız var? O halde enfes atıştırma seçeneklerimizden etkileneceksiniz! Uğrayın ve inanılmaz rahat ve keyifli kafemizde rahatlayın. Hafta sonunun tadı böyle çıkar! İster arkadaşlarınızla, ister ailenizle isterseniz de okumak için tek başınıza – Sinibörekhoşdere sizi ağırlamaktan memnuniyet duyarız! Özel dış alanlarımızda güneşe doyabilirsiniz.

Öğle yemeği dahil, en iyi kafe

Kendinizi şımartın, ve geleneksel Türk mutfağından yemeklerin keyfini sürün. En seçici misafirlerimizi dahi memnun etmek için leziz fast food'larımızdan ve olağanüstü yerel ürünlerimizden çok sayıda lezzetler sizi bekliyor. Örneğin sevilen böreğimizin yanında sıcak bir çayımızı, soğuk bir meşrubatımızı veya bir fincan kahvemizi denemelisiniz. Zengin çeşitli hamur işimiz, çok yönlü fırın ürünümüz veya rüya gibi tatlımız sizi atıştırmalık olarak etkileyecektir. Misafirperverlik en büyük tutkumuzdur. Kahvaltıya, brança, öğle yemeğine veya akşam yemeğine bize gelin ve harika zaman geçirin. Tüm yemek-blogger'lar için: Fotoğrafı çekin ve doğrudan Instragram'da paylaşın – hiç sorun değil, ücretsiz WiFi bağlantımız mevcuttur. Sigara içenler için ayrılmış bir alan düzenledik.

Özel etkinlikleriniz organize ediyoruz

Çok çocuk arabalı aileler veya engelli misafirlerimiz için özellikle uygun: Kafemize engelsiz ulaşım mümkün. Lütfen açılış / kapanış saatlerimize bir göz atın ve bize uğrayın. Sizi ağırlamaktan memnuniyet duyarız! Ödeme şekli olarak VISA, bankamatik kartı, banka havalesi ve Mastercard kabul ediyoruz. Ayrıca nakit ödeme imkanı da bulunmaktadır. Rahatça evde yemek istiyorsanız paket servisimizden de faylanabilir veya istediğiniz yemeği paket olarak bizden alabilirsiniz. Özel etkinliklere de hizmet vermekteyiz. Daha detaylı bilgi ve rezervasyon için bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir. Haftanın 6 günü 08:00 ila 20:00 saatleri arasında açığız. Pazar günleri kapalıyız.

Contact Baklava pastries Sini

Address :

Hoşdere Caddesi, Şht. Mahir Turan Sk. No:8/C, 06540 Çankaya/Ankara, Turkey

Phone : 📞 +9887
Postal code : 06540
Website : https://siniborek.eatbu.com/
Categories :
City : Çankaya/Ankara

Hoşdere Caddesi, Şht. Mahir Turan Sk. No:8/C, 06540 Çankaya/Ankara, Turkey
M
Melike Psk. on Google

Çok güleryüzlü kişiler işletiyor. Börekleri standart sini börek lezzetinde elbet ama her şeyden önce bu sıcaklık ve samimiyet için gidilir.
He runs very friendly people. The desserts are of the standard sini burrito flavor, but above all, this is the warmth and sincerity to get there.
E
Erhan Saylem on Google

Çok güler yüzlü bı esnaf çok sıcak kanlı eski mahalle bakkallari gibi içten Sami mi anahtarı bırak git, oğlun eşin alsın öyle bı yer önce insani yönden leziz sonra urunleri
Very smoothie shopkeepers like very hot blooded old neighborhood grocery stores, such as sincere Sami mi key to go away, your son's wife so that the place before the humanitarian delicious products after the
M
Mustafa Aydın on Google

Tesadüfen girdim. Yolum üzerindeydi. Öğlen yemeği yedim. Şirin, küçük bir yer. O günkü menü çok iyiydi. Lezzetliydi yemekler. Tekrar uğramayı düşünüyorum.
I entered by chance. I was on my way. I had lunch. It's a cute little place. The menu that day was very good. Food was delicious. I'm thinking of going back.
N
Nazli GÜNDÜZ on Google

Taze ve sicak börek ve öglen yemeği servisi ile temiz bir mekan. Güler yüzlü ve ilgili sahipleri aynı zamanda evcil hayvan dostu.
A clean place with fresh and hot pies and lunch. The friendly and concerned owners are also pet friendly.
K
Kerem Yesilkaya on Google

Mütevazi küçük bir işletme. Öğle yemeği olarak o güne özel ev yemekleri pişiriyorlar. Doyurucu ve lezzetli. Fiyatları makul. Çayları iyi. Hizmet iyi. Kendine ait otoparkı yok.
A humble little business. As a lunch, they cook special home meals for that day. Hearty and delicious. Prices are reasonable. Their tea is good. Service is good. It does not have its own parking lot.
M
Meral Şimşir on Google

Her daim taze ve lezzetli , tatlıların içine biraz daha bol ceviz ,fıstık koyarlarsa 10 numara olur
Always fresh and delicious, if they put a little more walnuts and pistachios in the desserts, it would be number 10.
K
Kadir Yusuf on Google

Bahçeside olan güzel, temiz ve nezih bir yer. Sahipleri çok düzgün ve hoş sohbet insanlar...
It is a nice, clean and decent place with a garden. The owners are very neat and nice chatting people...
M
Murat Altunkaynak on Google

Börekleri ev yapımı gibi, lezzetli tertemiz… Eve zamanında teslim ediyorlar. Fiyat / Kalite kıyası gayet iyi, tavsiye ederim
The pastries are like homemade, delicious and clean… They deliver them to the house on time. Price / quality comparison is very good, I recommend

Write some of your reviews for the company Baklava pastries Sini

Your reviews will be very helpful to other customers in finding and evaluating information

Rating *
Your review *

(Minimum 30 characters)

Your name *