Biscotti patisserie&bakery - 2902. Sk. No 7/12

4.9/5 based on 8 reviews

Biscotti patisserie&bakery - Pastane - Biscotti-patisseriebakery.business.site

Sevgilini sevindirmenin en tatli hali Biscotti'de! Sectigin tatlilarla hediye kutunu olusturabilirsin!

Contact Biscotti patisserie&bakery

Address :

Ahmet taner kislali mah, 2902. Sk. No 7/12, 06900 Çankaya/Ankara, Turkey

Phone : 📞 +98
Postal code : 06900
Website : https://biscotti-patisseriebakery.business.site/
Categories :
City : Çankaya/Ankara

Ahmet taner kislali mah, 2902. Sk. No 7/12, 06900 Çankaya/Ankara, Turkey
A
ABDULLAH TACAR on Google

Harika lezzetler tatlar özellikle peynirli börek efsane ..
Great flavors, especially cheesy pastry are legendary ..
A
ALİ ÖZTÜRK on Google

Bir çok Cafe de pasta yedim ama biscotti cafenin pastasının yerini tutmaz kaliteli ürünleriniz için çok teşekkür ederim ?
I ate cakes in many cafes but biscotti is not a substitute for cafe cake.
N
Nursena Dogruyol on Google

Zengin menüsüyle mükemmel bir mekan. Özellikle tatlıları bir harika. ? Aradığınız herşey Biscotti'de mutlaka uğrayın derim. ??❤️
It is an excellent place with its rich menu. Especially their desserts are great. ? Anything you are looking for, I say stop by Biscotti. ??❤️
A
Aykut Yeşilyurt on Google

Çok tatlı bir mekan.taptaze tatlıları,pastaları,kekleri olan mükemmel bir mekan.gittiginizde sizi güler yuzleriyle karşılayan calisanlarini unutmamak lazım.???
It is a very sweet place.It is a perfect place with fresh desserts, cakes and cakes. We should not forget the employees who greet you with smiling faces.
a
alper kaya on Google

Hizmetleri, ürünleri, müşterilerine gösterdikleri ilgi harika çok kibar insanlar. Bütün ürünleri çok taze ve aşırı lezzetli. Özellikle ben muzlu rulolarına bayılıyorum. Herkesin de memnun kalacağına eminim. Kesinlikle tavsiye ederim.
Their services, products and attention to their customers are great, very kind people. All their products are very fresh and delicious. I especially love banana rolls. I am sure everyone will be satisfied. I highly recommend it.
M
Melek Akdeniz on Google

Muhteşem lezzetlerin mekanı tatmadan geçmeyinn tatlıları pastaları harika özellikle'de börek simit enfes lezzetli müşteri memnuniyeti'de harika işletme ve işletme sahipleride çok saygılı ve çok tatlı insanlar??
Don't miss the place without tasting the amazing tastes, the desserts, the cakes are wonderful, especially the börek, bagels, delicious customer satisfaction, wonderful business and the owners are very respectful and very sweet people??
E
Esra Tezcan on Google

Harika bi yaşpasta deneyimiydi. Ekler enfes. Tavsiye ediyorum kesinlikle. Merve hanıma ve Kürşat Beye de ayrıca teşekkürler.
It was a great cake experience. The attachments are delicious. I definitely recommend it. Thanks also to Merve and Kürşat Bey.
H
HAKAN YILDIRIM on Google

İzmir'den siparişimi verdim Ankara'daki oğluma yılbaşında. Çok yoğun olmalarına rağmen adrese teslim ettiler. Ürünler özenle hazırlanmış, lezzetine mest olmuş oğlum. Zincir pastanelerle kıyaslanamaz. Çok beğendik ürün ve hizmeti. Çilekli magnolia harikaymış, ekler anlatılmaz yenilir.
I placed my order from Izmir to my son in Ankara on New Year's Eve. Even though they were very busy, they delivered to the address. The products are carefully prepared, my son is enchanted by the taste. Not comparable to chain bakeries. We really liked the product and service. Strawberry magnolia is wonderful, the eclairs are edible as soon as possible.

Write some of your reviews for the company Biscotti patisserie&bakery

Your reviews will be very helpful to other customers in finding and evaluating information

Rating *
Your review *

(Minimum 30 characters)

Your name *