Sincan Diadent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği - Ankara Cd. 93/A

4.9/5 based on 8 reviews

Sincan Diadent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği - Sincan - Diadentdispoliklinigi.business.site

Yapılan açıklamalara göre tam kısıtlama kararında tüm sağlık kuruluşları muaf tutulmuştur. Randevu alarak tedavilerinize devam edebilirsiniz. Hemen bilgi & randevu için arayınız.

Contact Sincan Diadent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği

Address :

Ankara Cd. 93/A, 06930 Sincan/Ankara, Turkey

Phone : 📞 +978
Postal code : 06930
Website : https://diadentdispoliklinigi.business.site/
Categories :
City : Sincan/Ankara

Ankara Cd. 93/A, 06930 Sincan/Ankara, Turkey
D
Doğan Bulut on Google

Tüm ailemin dişleri burada yapıldı. Önce ben yaptırdım, hepimiz memnunuz. Gerek yönlendirmeleri gerek iş takibi gerek güler yüzleri ile bizleri fethettiler. teşekkür ederiz.
All my family's teeth were done here. I got it done first, we're all happy. They conquered us with their guidance, business follow-up and smiling faces. we thank you.
D
Dilara Yıldıray on Google

İmplant için Sincan Diadent Dış polikliniğine gitmiştim. İyiki de gitmişim diyorum şimdilerde. Çünkü dişim çok kötüydü. Daha önce başka yerde yaptırdığım implantlardan memnun kalmamıştım fakat şimdi dişim çok rahat. Şu an sızlama bile yok dişlerimde . Hekim arkadaşlarda çok iyi ilgileniyorlar.
I went to the Sincan Diadent Outpatient Clinic for the implant. I'm glad I went now. Because my tooth was so bad. I was not satisfied with the implants I had done elsewhere before, but now my tooth is very comfortable. I don't even have any tingling in my teeth right now. Physicians take good care of them.
B
Büşra Paker on Google

Ailece dişlerimizi hiç şüphesiz emanet edebildiğimiz tek yer. El çabuklukları ve hafiflikleri muhteşem. En korkutucu işlemde bile tereddütsüz gidebiliyoruz. Eskiden dişçiye giderken hep korkardık ama buraya geldiğimizden beri hepsi geride kaldı diyebiliriz :) Tüm çalışanlar çok güleryüzlü ve çok cana yakın , ilgi alakaları da tatmin edici.
It is undoubtedly the only place where we can entrust our family teeth. Their sleekness and lightness are magnificent. We can go without hesitation even in the scariest process. In the past, we were always scared when going to the dentist, but we can say that they have all been behind since we came here :) All employees are very friendly and very friendly, and their interest is satisfactory.
S
Samet Derinden on Google

Diş implantlarım ve kaplamalarım burada yapıldı. Aşırı derecede memnunum. Bir sorunum olduğunda hemen ilgileniyorlar, ondan dolayı çok teşekkür ederim. Sürekli güler yüzlü personel ve hekimler bulunuyor.
My dental implants and veneers were made here. I am extremely satisfied. When I have a problem, they take care of it right away, thank you very much for that. There are always smiling staff and physicians.
B
Bekir Surgan on Google

Gerek dolgu, gerek kanal tedavisi olsun, bu covid ortamında son derece hijyenik koşullarda çalışılıyor. Güler yüzlü ve benim gibi dişçiden korkanları rahatlatan bir tavırları var.
Whether it's filling or root canal treatment, we work in extremely hygienic conditions in this covid environment. They have a friendly demeanor that comforts those who are afraid of the dentist like me.
v
veysel Ceo on Google

Bu yaşıma geldim ben böylesine kaliteli bir diş kliniği görmedim. Güler yüzlü kaliteli hizmetin adresi Sincan Diadent. Daha Girerken güler yüzlü karşılalamaları ilgi alakaları işinde uzman deneyimli çalışanları ile gönlümü fet ettiler. Zaten ne kadar kaliteli oldukları yoğunluklarından da belli. Böyle kalite li bir hizmet verdikleri için klinik sahibi Murat beye ve güleryüzlü çalışanlarına çok teşekkür ederim.
I have come to this age, I have never seen such a quality dental clinic. The address of friendly quality service is Sincan Diadent. While I was entering, they conquered my heart with their friendly welcome, interest, and experienced staff who are experts in their business. It is obvious from their density how high quality they are. I would like to thank Murat, the owner of the clinic, and his smiling staff for providing such a quality service.
B
Burcu Tokgöz on Google

İmplant ve diş çekimi işlemi yaptırdım. Hem eli çok hafif ve pratik ayrıca işlem sonrası hiçbir problem yaşamadım ve uzmanlığından çok memnun kaldım. Ayrıca güler yüzlü ekibine de tüm yardımlarından dolayı teşekkür ederim. Ek olarak bir ev ortamı rahatlığı sunan diadent diş klinigini hiç tereddüt etmeden tercih edebilirsiniz.
I had implants and tooth extraction. It is very light and practical, and I had no problems after the procedure and I was very pleased with his expertise. I would also like to thank the smiling team for all their help. In addition, you can choose the diadent dental clinic, which offers the comfort of a home environment, without hesitation.
G
Gülşen Bilir on Google

Doktorumun yaptığı dolgu ve diş taşı temizliğinden çok mutluyum, hiç bir çocuğun hiç bir insanın korkmasına ve çekinmesine gerek yok. İlk defa dişlerime iğne yaptırmama rağmen hic bir acı olmadı. Korkulacak hic bir şey yok. Ve doktorum gerçekten çok ince detay ve mükemmel bir iş çıkardı.
I am very happy with the filling and dental calculus cleaning done by my doctor, no child or person needs to be afraid or hesitant. Even though I had an injection in my teeth for the first time, there was no pain. There is nothing to be afraid of. And my doctor did a really fine and excellent job.

Write some of your reviews for the company Sincan Diadent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği

Your reviews will be very helpful to other customers in finding and evaluating information

Rating *
Your review *

(Minimum 30 characters)

Your name *