Sar Kebap - 54. Cad. No:5

4.3/5 based on 8 reviews

Sar Kebap - Restaurant Ankara | Turkish cuisine near me | Book now - Sar-kebap.eatbu.com

Ister gel al / ister eve gelsin | Ankara - Türk mutfağını iyi bilenler mekanımızda aradıklarını bulacaktır. Sar Kebap Et restoranımıza hoş geldiniz. Harka yemeklerimizle sizleri şımartmaktan ve ziyaretinizi özel kılmaktan dolayı büyük mutluluk duyarız. Bir sonraki sıcaklık dalgasında bize gelin: Klimalı salonlarımız, sıcak havalarda size serin kaçış imkanı sağlar. Öğle yemeği dahil, en iyi restoran : Otantik Türk mutfağımız sizi şımartacaktır. Kapsamlı y&oum

Sar Kebap - Restaurant Ankara | Turkish cuisine near me | Book now - Sar-kebap.eatbu.com

Türk mutfağını iyi bilenler mekanımızda aradıklarını bulacaktır. Sar Kebap Et restoranımıza hoş geldiniz. Harka yemeklerimizle sizleri şımartmaktan ve ziyaretinizi özel kılmaktan dolayı büyük mutluluk duyarız. Bir sonraki sıcaklık dalgasında bize gelin: Klimalı salonlarımız, sıcak havalarda size serin kaçış imkanı sağlar.

Öğle yemeği dahil, en iyi restoran

Otantik Türk mutfağımız sizi şımartacaktır. Kapsamlı yöresel gıdalar sizi bekliyor. Muhakkak çok leziz kebap yemeklerimizi ve kahvemizi veya sıcak çayımızı denemelisiniz. Yemek sonrası tatlı olarak veya atıştırmalık olarak rüya gibi tatlımız ağzınıza layıktır. Misafirlerimizin mutluluğu en büyük tutkumuzdur. Öğle yemeğine veya akşam yemeğine bize gelin ve harika zaman geçirin.

Belirli gıdalara karşı hassasiyet veya özel beslenme

Helal mutfağının her şeyi içerdiğini biliyor muydunuz? Bundan arkadaşlarınız dahi etkilenecektir! Leziz gıdalarla beslenip yine de sağlığınızı göz önünde bulundurmak için seçeneklerin ne denli büyük bir kapsama sahip olduğunu görmek sizi şaşırtacaktır.

Gel-al servis sayesinde çok pratik

Lütfen açılış / kapanış saatlerimize bir göz atın ve bize uğrayın. Sizi ağırlamaktan memnuniyet duyarız! Ödeme seçenekleri arasında Mastercard, VISA, temassız ödeme, banka havalesi, AMEX veya bankamatik kartı ve nakit ödeme mümkündür. Yemeklerinizin keyfini evinizde sürün: Seçtiğiniz yemekleri doğrudan size paket yapabilir veya size gönderim hizmeti de sunabiliriz. Lokalimiz ayrıca özel etkinliklere de uygundur. Bizimle iletişime geçin ve uygun tarihi belirleyin. Her gün 09:00 ila 01:00 saatleri arasında açığız.

Contact Sar Kebap

Address :

54. Cad. No:5, 06490 Çankaya/Ankara, Turkey

Phone : 📞 +9
Postal code : 06490
Website : https://sar-kebap.eatbu.com/
Categories :
City : Çankaya/Ankara

54. Cad. No:5, 06490 Çankaya/Ankara, Turkey
T
Tau Andreea on Google

Delicious food and great service at a good price.
N
Nikita Pomozov on Google

Best kebab in Ankara. The staff is really polite and customer friendly.
s
salma yacoub on Google

Everything is perfect here, the prices the food the people are very friendly and helpful.. I would highly recommend it!!
D
Darko Vukotić on Google

It doesn't look fancy like nearby bars but service and meals are extraordinary, plus it's cheap compared to similar places. No alcohol drinks.
A
Anna Zahorulko on Google

Great place and wonderful service. The food is extremely delicious and portions are big. Thanks a lot for such a warm welcome
W
Willy Razek on Google

Very nice place and everyone so friendly and the food so good
R
Rhianna Jackson on Google

We actually were concerned they were trying to pull something when we ordered a little bit of food and they kept bringing out more and more food. But no, they're just that lovely and welcoming and give you more food than you can eat. I hope that we didn't offend the lovely people their with our unfounded suspicion. I highly recommend this place to everyone, especially if you are hungry and want awesome tasty food.
A
Aleksandr Salynskii on Google

This is simple, but very cozy place with hospitable host, we have tried two different kebabs and were amazed of their taste and also received a nice desert as compliment. If you are searching for one of the best places with traditional food - just try it here.

Write some of your reviews for the company Sar Kebap

Your reviews will be very helpful to other customers in finding and evaluating information

Rating *
Your review *

(Minimum 30 characters)

Your name *