Olmadık Kahveler Çankaya Atölyesi - Tunus Cd. No:69/B

4.5/5 based on 8 reviews

Olmadık Kahveler Atölyesi - Olmadikkahveler.com

Füzyon mutfak yaklaşımını kahveyle harmanlayan Olmadık Kahveler, renkleri ve kahveyi harmanlayan sıra dışı bir deneyim sunuyor.

Olmadık Kahveler Atölyesi - Olmadikkahveler.com

Olmadık Kahveler, füzyon mutfak yaklaşımını içeceklere taşıyarak denenmemiş tatlar ortaya çıkarıyor. Farklı malzemeleri kahveyle harmanlayan, fonda her zaman caz müziğin ziyaretçilere eşlik ettiği atölye mekanında, barista ve gastronomi uzmanlarından oluşan 6 kişilik bir ekip görev yapıyor.

Ekibin imzasını taşıyan ve özel reçetelerle hazırlanan menüde, 29 farklı olmadık kahve ve 16 farklı kahvesiz olağan dışı lezzet bulunuyor. Turkuaz rengin sıcaklığını deneyimsel mutfakla buluşturan Olmadık Kahveler Atölyesi, farklı tatlar arayanlara hitap ediyor.

Meşe isinden yöresel tatlara, rokadan çileğe kadar farklı aromalara sahip birçok malzeme özellikle kahveyle buluşuyor. Sonunda ise 28inch, Amigo, Esmeralda, CocoBongo gibi eğlenceli isimlere sahip içecekler ortaya çıkıyor.

OLMADIK KAHVELER

Her siparişinizde sizi şaşırtacak, sıra dışı bir kahve deneyimi…

OLAĞAN DIŞI TATLAR

Olmadık kahvenizin yanına olağan dışı bir lezzet ekleyin.

NEDEN OLMASINLAR

Farklı bir tat arayışındaysanız, neden olmasın?!

Contact Olmadık Kahveler Çankaya Atölyesi

Address :

Tunus Cd. No:69/B, 06680 Çankaya/Ankara, Turkey

Phone : 📞 +987
Postal code : 06680
Website : https://olmadikkahveler.com/
Categories :
City : Çankaya/Ankara

Tunus Cd. No:69/B, 06680 Çankaya/Ankara, Turkey
M
Muhammet Doğan on Google

Sütlü filtre kahve istedim gelen şeyin içerisinde sadece süt vardı kahveyi de biraz koymuşlar gibiydi, filtre kahve değil sütlü kahve getirdiler kısacası. Americano istedik kahveyi seven arkadaş kahveden soğudu, tadı çok kötüydü. Bu berbatlığa rağmen iki kahveye 50 tl ödedik. Kısacası kuruş etmez yerlere sırf isminden şirin görünümünden gitmeyin. Mc yada burger kahvesi daha iyi emin olabilirsiniz.
I asked for filter coffee with milk, there was only milk in the item, it was like they put some coffee in it, in short, they brought me coffee with milk, not filter coffee. We wanted an Americano, the friend who loves coffee got cold from the coffee, the taste was very bad. Despite this awfulness, we paid 50 TL for two coffees. In short, don't go to places that don't cost a dime just because of the name's cute look. Mc or burger coffee better sure.
H
Huseyin Akturk on Google

Küçük harika bir kahveci. Ortam, koltuklar çok rahat, personel güler yüzlü ve ilgili. Chemex ile demlenmiş bir kahve içtik. Kahve yoğunluğu nispeten daha düşük, içimi yumuşaktı. (Zaten yaparken de böyle olacağı belirtilmişti) Biz çok beğendik, diğer gidişlerimizde farklı kahvelerini de deneyeceğiz.
A great little coffee shop. The environment, the seats are very comfortable, the staff is friendly and interested. We had a coffee brewed with Chemex. The coffee density was relatively low, and the drink was soft. (It was already stated that this would be the case while making it) We liked it very much, we will try different coffees on our next visits.
E
Engin TUREMEN on Google

Good service, nice deserts
D
Derya Akinci on Google

Relaxing place with jazz music and delicious coffee.
O
Onur Karabacak on Google

Really they have different tastes of coffee
e
ezgi s on Google

Staff is very friendly and the atmosphere is great/cozy.
B
Berk Akman on Google

Good place with good coffees, usually has good music too, except it is sometimes too loud and can hinder your conversations etc. It is a small place so can get a bit crowded at times so should avoid during rush hours.
T
Tamar Levi on Google

What I really can call "my cup of tea (actually coffee)" place. Usually I'm not a coffee drinker, but the original and unique tastes of Olmadık stole my heart forever. Cozy atmosphere and favorite jazz music and friendly staff made this place my favorite so far. Also there's a huge cute cat sleeping on the couch next to you.

Write some of your reviews for the company Olmadık Kahveler Çankaya Atölyesi

Your reviews will be very helpful to other customers in finding and evaluating information

Rating *
Your review *

(Minimum 30 characters)

Your name *