MAS GIDA

5/5 based on 8 reviews

Sabırla beklediğiniz için teşekkür ederiz.

Contact MAS GIDA

Address :

Aralık Cd. No:65, 54130 Serdivan/Sakarya, Turkey

Phone : 📞 +987
Website : https://www.masgida.net/
Categories :
City : Serdivan/Sakarya

Aralık Cd. No:65, 54130 Serdivan/Sakarya, Turkey
T
Talha Bey on Google

Güvenilir ve online alışveriş olarak önereceğim güzel yerlerin ilkinde yer alıyor.
It is one of the first places I will recommend as reliable and online shopping.
F
Feraset Hiçyılmaz on Google

Harika, lezzetli doğal ürünler. Paketleme çok özenli, hızlı kargo. Teşekkürler Masgıda.
Great, delicious natural products. Packaging is very attentive, fast shipping. Thank you Masgida.
a
aysegul tozkoparan on Google

Organik ürünler.. Yeşilliklere bakan iç açıcı bir mekanda satışa sunulmuş. Online olarak ta sipariş edebilirsiniz.
Organic products .. Offered for sale in a heartwarming place overlooking the greenery. You can also order online.
Ü
Ümmet Keskin on Google

Her zaman doğal ürün ve geniş ürün yelpazesiyle müşteri memnuniyetine önem veren hızlı teslimat ile beğendiğim bir müessese Hayırlı bereketli kazançlar diliyorum MAS GIDA
An institution I like with fast delivery that always cares about customer satisfaction with its natural product and wide product range. I wish you good luck earning MAS FOOD
Ö
ÖYKÜ Baliklikaya on Google

Güvenli gıda, güvenilir yerden alınmalı! Gönül rahatlığıyla alışveriş Yapabileceğiniz bir site.
Safe food should be taken from reliable place! A site where you can shop with peace of mind.
N
NURAY SARMAN on Google

Organik ve doğal ürünlerin piyasanın çok altında bulunabileceği güvenilir adres. maksimum kalite maksimum lezzet maksimum güven uygun fiyat... sakarya jet teslimat ve temassız ödeme seçeneği korona günlerinde çok faydalı oldu. Böyle işletmelerin artması dileğiyle. Kaliyeyi ayağımıza ve Sakaryaya getirdiğiniz için ayrıca Teşekkürler MAS GIDA
It is a reliable address where organic and natural products can be found far below the market. maximum quality, maximum flavor, maximum confidence, reasonable price ... sakarya jet delivery and contactless payment option was very useful in corona days. We hope that such businesses will increase. Thank you MAS GIDA for bringing the quality to our feet and Sakarya.
m
mikelanj on Google

Ailecek alışveriş yaptığımız; kaliteli, güvenli ve özgün bir firma. Malumunuz üzere doğal ve kaliteli beslenmek günümüzde kolay değil. Her köşe başı doğal ve kaliteli olduğunu öne sürüp kalitenin zerresi bulunmayan firmalarla dolu. Ancak MAS GIDA dan yaptığımız tüm alışverişlerimizden şuana kadar çok memnun kaldık ve bundan sonra da güvenerek devam edeceğiz. Aklında soru işareti kalanlara da güvenle alışveriş yapabileceklerini rahatlıkla söyleyebilirim. Şimdiden sağlıklı ve doğal alışverişler ?
We are shopping as a family; a quality, safe and original company. As you know, natural and quality nutrition is not easy today. Each corner is filled with companies that suggest that it is natural and of high quality, without the trace of quality. However, we have been very pleased with all of our purchases from MAS GIDA and we will continue with confidence from now on. I can easily say that those who have a question mark in mind can shop safely. Healthy and natural shopping already ?
M
Mikail Demir on Google

Güvenle alışveriş yapabileceğiniz, gayet doğal ve sağlıklı ürünlerle geniş bir ürün yelpazesine sahip yeni kurulmuş güven veren bir firma. Ailecek doğal ürün alisverisimizi bu firmadan yapıyoruz ve şunu garanti ediyoruz ki aldıkları paranın sonuna kadar hakkını veriyorlar. Gerek ürünlerinin kalitesi, gerek hızlı kargoları gerekse musteri memnuniyeti ile farklarını ortaya koyuyorlar. Bundan sonraki alışverişlerimizde de Doğal Olarak Mas Gıda yı tercih edeceğiz.
It is a newly established trust company that you can shop with confidence and has a wide range of products with very natural and healthy products. We make our family natural product shopping from this company and we guarantee that they give their right to the end of the money they receive. They reveal their differences with the quality of their products, their fast shipping and customer satisfaction. In our next shopping, we will naturally prefer Mas Gıda.

Write some of your reviews for the company MAS GIDA

Your reviews will be very helpful to other customers in finding and evaluating information

Rating *
Your review *

(Minimum 30 characters)

Your name *