Kum Saati Kahvaltı Salonu

4.4/5 based on 8 reviews

Contact Kum Saati Kahvaltı Salonu

Address :

102. Sk., 54300 Hendek/Sakarya, Turkey

Phone : 📞 +99
Website : https://www.facebook.com/kumsaatikahvalti/
Categories :
City : Hendek/Sakarya

102. Sk., 54300 Hendek/Sakarya, Turkey
E
Elli Kuruş on Google

Kahvaltı yaparken diğer masa o kadar yakın ki yandaki çatalı domatese batirinca domatesin suyu suratiniza gelebilir masalar ayrı gibi milimetre hesabı görünüse de aslında bitişik gibi
While having breakfast, the other table is so close that when you dip the fork next to the tomato, the juice of the tomato may come in your face.
N
N Kmn on Google

Tek kişilik kahvaltısı yeterli, başta biraz az gibi görünüyor ama (özellikle beyaz peynir), ziyan olmasındansa böylesi daha iyi. Omlet, bişi ve ekmekler güzeldi, hele patates kızartması son zamanlarda yediğim en iyisi diyebilirim. Ancak tek yıldızı kırmamın sebebi çay konusu. Evet damak tadı açısından bardakta getirmek güzel olabilir ama ona göre takip de çok iyi olması lazım, hele ki ölü noktalar varken. Ona rağmen yan masalara birşey getirip götürürken bile dönüp bakılmıyorsa buna acil bir çözüm bulunmalı, çay bitince durup beklemek, sürekli çay istemek kahvaltı keyfinin baş düşmanı bir durum. Kısaca, termostan başka yol yok.
The breakfast for one is sufficient, it seems a bit small at first, but (especially the feta cheese), it's better that way than waste. Omelettes, biscuits and breads were good, and I can say that the french fries are the best I've had recently. However, the reason why I took off one star is the tea issue. Yes, it may be nice to bring it in a glass in terms of taste, but according to him, the follow-up should be very good, especially when there are dead spots. Despite this, if there is no turning around even when bringing something to the side tables, an urgent solution must be found. Stopping and waiting when the tea is finished, constantly asking for tea is the main enemy of breakfast pleasure. In short, there is no other way than a thermos.
H
Haluk on Google

Fiyatlar cok pahali degil , ürünler orta kalitede doyurucu , mekanda wc yok sadece el yikamak icin lavabo var
The prices are not very expensive, the products are medium quality, satisfying, there is no wc in the place, there is only a sink for washing hands.
M
Medine Karakuş on Google

Kahvaltisi çok lezzetli pişisi yumurtası menemeni recellerri herşeyi çok guzeldi ve hesaplı çok güzel bir mekan ortam küçük büyük değil ve temiz yapılan olumsuz yorumlara karşı bn kesinlikle tavsiye ederim
The breakfast is very delicious, the bagel egg, menemeni recelri, everything was very good and affordable, very nice place, the environment is small, not big and clean, I would definitely recommend it against the negative comments.
m
mervan yılmaz on Google

3 kişilik serpme kahvaltı aldık, +sınırsız çay 71 TL tuttu. Gayet temiz ve kaliteli ürünleri var işletme sahibi samimi ve iyi bir insan. Yolculuk esnasında gidilebilir. Ailecek gitmek için uygun. Çocuklarla gidilebilir. Minik bir konsept kahvaltı salonu. Güzel tasarımı var.
We got breakfast for 3 people, + unlimited tea kept for £ 71. The owner is a friendly and good person who has very clean and quality products. You can go during the journey. Suitable for family to go. With children. A tiny concept breakfast room. Nice design.
G
Gizem Özden on Google

Açıldığı zamandan beri ara ara kahvaltıya gittiğimiz bir mekan. Ufak, sıcak ve uygun fiyatlı. Kahvaltısı ise çok lezzetli ?
It's a place we've been to for breakfast from time to time since it opened. Small, warm and affordable. The breakfast is very delicious ?
S
Sinem Inci on Google

Harika bir yer fakat daha goz onunde olsa tercih daha cok edilir ❣
It's a great place, but it's more preferable ❣
ö
ömer erbas on Google

Mekan atmosfer ve koşulları ile hendek ilçesine değer katan bir yer. Misafirlerinizi alıp balkonunda serpme kahvaltı keyfini çıkartabilirsiniz...
The place adds value to the district of Hendek with its atmosphere and conditions. You can take your guests and enjoy a mixed breakfast on the balcony...

Write some of your reviews for the company Kum Saati Kahvaltı Salonu

Your reviews will be very helpful to other customers in finding and evaluating information

Rating *
Your review *

(Minimum 30 characters)

Your name *