melimex makina

5/5 based on 3 reviews

Melimex - Melimex.net

Özel Tip ve Konveyörlü, Sandviç Ekmek ve Küp Şeker Makinaları

About melimex makina

2002 yılında kurulan MELİMEX Makine, küp şeker ve lavaş ve unlu mamüller imalat üretim piyasasında sektörün tanınmış kuruluşlarından biri olarak başarıyla hizmet vermektedir.
Melimex Makine tarafından üretilen makinalar Türkiye ile birlikte Almanya, Fransa, İspanya, Hırvatistan, Makedonya, Cezayir, Mısır, Fas gibi dış ülkelerdede, Türk Sanayisini gururla temsil etmektedir.

Melimex, üretimden sevkiyata, satış sonrasında teknik hizmetlere kadar tüm aşamalarda ulusal ve uluslararası kalite standartlarına uygun üretim yapmak suretiyle, maksimum müşteri memnuniyeti ile hizmet vermektedir. Müşteri odaklı hizmet anlayışıyla üretilen makinalar, ulusal ve uluslar arası kalite standartlarıyla üretilerek piyasaya sunulmaktadır.
Sektöründen öncü kuruluş olmanın getirdiği sorumlulukla araştırma ve geliştirme çalışmalarına büyük önem veren Melimex Makine, üretilen her yeni makine modelinde; müşterilerine daha verimli ve daha ekonomik üretim tekniklerine sahip tesisler sunmaktadır.

Melimex Makinede kalite anlayışı: üretimden satış sonrası destek aşamalarına kadar maksimum müşteri memnuniyetidir. Her ihtiyaca uygun ürün çeşitleriyle ve gerçekçi fiyat politikası ile hizmet veren Melimex Makine, hem yurt içinde hem de yurt dışı piyasada tanınan bir marka haline gelmiştir.


Türk sanayisinde 17 yıldır hizmet veren Melimex Makine, sektörde taşıdığı sorumluluk gereği, gelişen teknolojinin tüm nimetlerini sektöre kazandırmaya; yurt içi ve uluslar arası gıda imalatı makine piyasasında ülkemizi temsil etmeye devam edecektir.

Bizlere güç veren tüm müşterilerimize sonsuz teşekkürlerimizle…

Contact melimex makina

Address :

60 nolu sokak No 2, 54580 Arifiye/Sakarya, Turkey

Phone : 📞 +99
Website : http://www.melimex.net/
Categories :
City : Arifiye/Sakarya

60 nolu sokak No 2, 54580 Arifiye/Sakarya, Turkey
B
Bedir Doğan on Google

on numara bir makine
ten number one machine
M
Murat DİLBEROĞLU on Google

İşinde uzman ve kaliteli hizmet vermektedir..
Provides expert and quality service.
J
Jacob Steinbrecher on Google

Firinlarini henüz almadim bir ön görüsmesi yaptim firinlari iddaali.dürüst olduklari müddetce rabbim yollarini acik eylesin
I haven't bought their oven yet, I made a preliminary interview, my Lord will clear their way as long as they are honest.

Write some of your reviews for the company melimex makina

Your reviews will be very helpful to other customers in finding and evaluating information

Rating *
Your review *

(Minimum 30 characters)

Your name *