Hicaz künefe katmer baklava - Şht. Gazeteci Hasan Tahsin Cd. 20/b

5/5 based on 8 reviews

About Hicaz künefe katmer baklava


2015'den beri üretim ve faaliyetlerine profesyonel bir şekilde devam eden Lezzet'i Hicaz, her geçen gün hızla büyüyen ve kaliteli hizmet anlayışını benimseyen uzman kadrosu ile geleneksel tatlılarımızdan biri olan kadayıf üretimi yapmaktadır.

El değmeden üretilen ve paketlenen ürünlerimizle, modern ve son teknoloji makinelerimiz ile üretimimizi her gün bir adım öne taşımaktayız. Geleneksel damak lezzetimiz olan kadayıf konusunda ustalaşmış ve işimizi yürekten severek yapmaktayız. Kuruluşumuzdan bu yana müşterilerimizin, çalışanlarımızın ve toplumun beklentilerini karşılayabilmek üzere, tüm ürünlerimizde hijyeni esas alarak, tüketime hazır, kaliteli, güvenli ve insan sağlığına uygun gıdaların üretilmesini sağlamaktayız.

Keresteciler Sanayinde yer alan modern üretim tesisimizde son derece hijyenik koşullarda geleneksel damak tadını koruyarak gerçekleştirdiğimiz kadayıf üretiminin yanı sıra AR-GE çalışmalarımıza da devam etmekteyiz.

En büyük gayemiz; bugün olduğu gibi gelecekte de en lezzetli, kaliteli ve güvenli ürünlerimizi bayilerimiz aracılığı ile son tüketiciye ulaştırmaktır. Bugüne gelmemizde emeği geçmiş tüm bayilerimize, müşterilerimize, dostlarımıza ve vefakar personelimize sonsuz teşekkürlerimizle...


Contact Hicaz künefe katmer baklava

Address :

Şht. Gazeteci Hasan Tahsin Cd. 20/b, 06360 Altındağ/Ankara, Turkey

Phone : 📞 +98
Postal code : 06360
Website : http://www.lezzetihicaz.com/
Categories :
City : Altındağ/Ankara

Şht. Gazeteci Hasan Tahsin Cd. 20/b, 06360 Altındağ/Ankara, Turkey
A
A Google User on Google

Hayatimda yedigim en iyi kaymakli burma kadayif olabilir. Ufak butik bir mutfak. Sahibi cogu zaman kendisi kuryelik yapiyor. Mumkun mertebe sicak getirmeye calisiyor tatlilari siparis verdiginiz zaman. Ilikken muhtesem bir lezzet, sogudugu zaman hizla kalitesi azalir. Fistikli burma da guzel, kaymakli ama tercihim. Onceden arayip siparis etmeyi unutmayin. Bildigim kadari ile dukkanda hazir tatli bekletmiyor, kaliteden odun vermemek icin.
yedigün best you can kadayif creamy twist in my life. A small boutique kitchen. The owner often couriers himself. It is possible to try to bring hot, when you order the desserts. Marrow wonderful flavor, quality decreases rapidly sogudug the time. Pistachio Burma nice, but I prefer creamy. Do not forget to call Preheat order. As far as I know, the store is not ready for dessert, so as not to give wood from quality.
Ö
Ömer Eytmiş on Google

Gercekten içten dileklerimizle Teşekkür ederiz cok guzel ve muhtesem tatlilariniz var .ellerinize kollariniza saglık Saygilar ???
Thank you very sincerely. Thank you very nice and wonderful desserts.
i
ihsan bayancuk on Google

Emeğinize sağlık verdiğiniz hizmetten memnun kaldık başarılar sizinle çalışmak isterim
We are pleased with the service you provide your health, success, I would like to work with you
E
Emin ÇAKIR on Google

Müşteri memnuniyeti ön planda istediğin kalite istediğin şekilde işine önem vererek ve severek yapan işletme. İlgi alaka ve kalitenizden dolayı teşekkür ederiz
Customer satisfaction in the forefront of the quality you want by giving importance to the business and loving business. Thank you for your interest, relevance and quality
G
Gulsun Altın on Google

Lezzet diyarı hicaz, Lezzeti hicazın hünerli ellerinde Lezzet bulmuş... Ellerinize Sağlık?❤
The land of flavor is hicaz, the flavor has found flavor in the skilful hands of the hijab ... Health in your hands?❤
Ç
Çınar Kasrı kunefe on Google

Çinar kasri Künefe olarak çok teşekkür ederiz gönderdiğiniz ürünler harika...
Cinar kasrı great products sent as Künefe Thank you very much ...
B
Berat Baytekin on Google

Şubemize ilk girdiğimde tatlilariniz kendini belli ediyor. Beni al diyor ve personelimiz güler yüzlü ve ikramda bulunuyor temizliğe çok önem verdiğiniz belli bu işin hakkını gerçekten içten yaptığınız tadından anlaşılıyor tesekkur ederim. ?
When I first enter our branch, your desserts are obvious. He says pick me up and our staff is smiling and catering. It is clear that you care very much about cleanliness. It is clear from the taste that you really do justice to this job. ?
E
Emre ARSLAN on Google

Güneşevlerdeki en iyi tatlıcı olmaya aday.. İlgi ve alakalarından dolayı çok memnun kaldık inşallah kar edersiniz de güneşevlerdeki şubeniz kapanmaz. Tesadüfen farkettiğimiz ve tattığımız lezzetler çok iyiydi. Kaymaklı burma kadayıf çok güzel ama siz birde katmer yeyin o daha güzel..
Candidate to be the best dessert shop in Güneşevleri.. We are very pleased with their interest and relevance, I hope you will make a profit and your branch in Güneşevler will not be closed. The flavors we discovered and tasted by chance were very good. Burma kadayif with cream is very good, but you should also eat katmer, it is better..

Write some of your reviews for the company Hicaz künefe katmer baklava

Your reviews will be very helpful to other customers in finding and evaluating information

Rating *
Your review *

(Minimum 30 characters)

Your name *